Diplomo programa - Santykiai su klientais

Geriausios diplomo programos - Santykiai su klientais

Santykiai su klientais

Tolesnis savo išsilavinimą gali padėti naudai malonus karjerą, kuri atliks daugiau, nei tiesiog apmokėti sąskaitas. Nurodykite uždirbti diplomą gali padėti studentams įgyti vertingos on-the-darbo patirtis rodo, kad gali būti nepaprastai naudinga darbe, ir nėra geresnis būdas gauti konkurencinį pranašumą prieš kitus darbo pareiškėjams.

Suinteresuoti asmenys gali būti klausia, kas yra verslo administravimo diplomą? Diplomas gali būti laikomas su asocijuota laipsnis alternatyva, ir jis gali būti naudojamas kaip laipteliu į ketverių metų studijų programą, jei absolventas norėtų tęsti mokslus. Pelningiausi diplomą galima padaryti tiek mažai, kaip studijų metais, kursai svyruoja nuo rinkodaros valdymo, finansų ir apskaitos, ekonomikos, organizacinės elgsenos, ir profesinės veiklos įgūdžių. Mokiniai yra skatinami tobulinti šiuos įgūdžius hands-on "siekiant visiškai sukurti kvalifikaciją, jie turi būti savo būsimam darbdaviui turtas.

Pelningiausi verslo administravimo diplomą gali būti nepaprastai naudinga absolventams, suteikiant jiems profesinį darbo patirtį, praktines taikymo įgūdžių ir žinių turtus, kad jie gali rankioti, o darbo vietoje.

Iš užsidirbti diplomą kaina gali skirtis priklausomai nuo kursų reikiamą kiekį ir konkrečių studijų išlaidas kiekvienoje mokykloje. Studentai turėtų tiesiogiai bendrauti su bet būsimiems mokyklose siekiant gauti up-to-data informacijos apie uždirbti diplomą kaina.

Pelningiausi verslo administravimo diplomą gali atverti platų karjeros galimybes verslo srityje, pavyzdžiui, duomenų įvedimo tarnautojas, biuro padėjėja, biuro administratorius, ir techninę paramą. Diplomas taip pat gali būti naudojami siekiant padėti absolventams tęsti mokslus ir siekti ketverių metų laipsnį.

Jei esate suinteresuoti užsidirbti savo diplomą verslo administravimo, jūs galite pradėti savo švietimo karto.Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Verslo administravimo vadybos diplomas

Reeves College
Su bendrabučiu Dieninės 35 savaites September 2019 Kanada Calgary Lloydminster Lethbridge Edmonton + 3 daugiau

Nesvarbu, ar esate verslininkas ar esate suinteresuotas valdyti esamą verslą, jums reikės praktinių ir praktinių įgūdžių, norint patekti į šią sritį. Mūsų verslo administravimo vadybos diplomo programa rengia sėkmingą verslo karjerą. [+]

Nesvarbu, ar esate verslininkas ar esate suinteresuotas valdyti esamą verslą, jums reikės praktinių ir praktinių įgūdžių, norint patekti į šią sritį. Mūsų verslo administravimo vadybos diplomo programa rengia sėkmingą verslo karjerą.

Programa supažindina studentus su pardavimų ir rinkodaros, komunikacijos ir administravimo pareigomis. Marketingo kursų įvairovė apima specializuotus metodus, o studentai taip pat mokosi klientų aptarnavimo ir tarpasmeninių įgūdžių. Studentai taip pat mokysis administracinių pareigų, kompiuterių įgūdžių, kompiuterizuotos apskaitos, apskaitos pagrindų ir dar daugiau.

Penkių savaičių praktika ir tolesnė darbo paieškos analizė paruošia absolventus patekti į verslo pasaulį kaip nauji verslo savininkai arba pradinio lygio verslo vadovai.... [-]


Vykdomosios verslo administravimas

Cambridge International College
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų August 2019 Saint Peter

Šios programos tikslas yra parengti kompetentingas, nusimanantys, veiksmingą ir gerbiami vadovai, verslininkai, administratoriai ir vadybininkai. [+]

Vykdomosios Verslo administravimo Lanksti, malonus ir kokybišką TARPTAUTINĖ PROGRAMA pasiūlė ambicingą VYRŲ IR MOTERŲ siekia tapti sėkminga ir efektyvi lyderiai, vadovai ir vadovų.

Šios programos tikslas yra parengti kompetentingas, nusimanantys, veiksmingą ir gerbiami vadovai, verslininkai, administratoriai ir vadybininkai. Apie šią programą jums bus mokytis platų svarbių, įdomių, techninių, praktinių ir specializuotų dalykų ir galės greitai ir maloniai mokytis iš profesionaliai pagamintų Studijų ir mokymo medžiagos parengtus pirmaujančių ekspertų. Jūs taip pat turite galimybę parengti verslo projektą maišyti praktinių ir teorinių žinių, įgytą, ir padidinti savo analitinius sugebėjimus. Programa bus labai pagerinti savo įgūdžius ir kompetencijas ir imtis savo žinias ir pasitikėjimą į aukštesnį lygį. Ši programa yra jūsų kelias į sėkmingą vykdomosios lygio karjerą, ir jūsų galimybė specializuotis verslo, vadybos ir administravimo.... [-]


Diplomas verslo - tarptautinis verslas

Suzhou Centennial College
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Kinija Suzhou

Ši programa suteikia bendrą pamatinių žinių apie verslą, taip pat specializuotos tarptautinės verslo mokymus. Pirmieji du semestrus tarptautinio verslo kursus padengti pagrindines sąvokas, reikalingas sukurti sėkmingą verslo karjerą. Galutiniai du semestrus funkcija konkrečius tarptautinius verslo kursus, užtikrinant, kad jūs patenkinti pramonės poreikius. [+]

Kvalifikacija: Diplomas Programos trukmė: 2 metų / 4 semestrus

Vos dvejus metus Šimtmečio kolegija Tarptautinio verslo programos, jums bus pasirengę pasaulio vietoje.

Ši programa suteikia bendrą pamatinių žinių apie verslą, taip pat specializuotos tarptautinės verslo mokymus. Pirmieji du semestrus tarptautinio verslo kursus padengti pagrindines sąvokas, reikalingas sukurti sėkmingą verslo karjerą. Galutiniai du semestrus funkcija konkrečius tarptautinius verslo kursus, užtikrinant, kad jūs patenkinti pramonės poreikius.

Šie intensyvūs verslo kursai apima tokias temas, kaip perdirbti muitinės atitikties dokumentus, padedant prekes į ir iš vietų visame pasaulyje transportavimo ir atsižvelgiant į paramos vaidmenį rinkodaros ir pardavimo Kanados prekių pasaulinėje rinkoje.... [-]


Diplomas verslo administravimo

Alfa International College
Su bendrabučiu Dieninės 2.5 metų Registracija galima Malaizija Shah Alam

Ši programa suteikia studentams pagrindines verslo filosofijas ir žinias, reikalingas verslo aplinkoje. Studentai gebės kurti įvairius verslo disciplinos įgūdžius, taip pat stipriai bendrauti ir kritiškai mąstyti. [+]

Programos apžvalga

Ši programa suteikia studentams pagrindines verslo filosofijas ir žinias, reikalingas verslo aplinkoje. Studentai gebės kurti įvairius verslo disciplinos įgūdžius, taip pat stipriai bendrauti ir kritiškai mąstyti.

ALFA koledžo verslo administravimo diplomas praktikuoja dizaino mąstymo pedagogiką, pagal kurią studentai aprūpina integruotą mąstymą ir kūrybišką problemų sprendimo gebėjimus. Baigę kursą, absolventai turės visapusišką ir išsamią verslo veiklos perspektyvą ir galės pritaikyti savo išmoktus įgūdžius visose verslo aplinkose.

Įrašas reikalavimas

SPM / UEC / O lygis arba lygiavertis Mažiausiai 3 kreditai... [-]


Diplomas verslo administravimo - todėl bakalauro laipsnį

Swiss School of Management, Rome Italy
Internetinės Su bendrabučiu 6 - 12 mėnesių October 2018 Italija Rome

Verslo administravimo diplomas turi būti vertinamas kaip pirmaisiais trejų metų bakalauro studijų programą. Šiuo metu jums bus sukurti holistinį požiūrį į verslą kartu su analizės ir vertinamuosius gebėjimus, reikalingus tiems valdymo pozicijas. Įgysite fundamentines žinias, supratimą ir gebėjimus veiksmingai ir efektyviai valdyti verslo valdymo ir administracines funkcijas tarp organizacijų. [+]

Programos aprašymas Kandidatai, kurie nori sekti šią programą sukurs visaapimantį požiūrį į verslą kartu su analizės ir vertinamuosius gebėjimus, reikalingus tiems valdymo pozicijas. Jie įgis pagrindinių žinių, supratimo ir įgūdžių, veiksmingai ir efektyviai valdyti verslo valdymo ir administracines funkcijas tarp organizacijų. Ši programa atitinka pirmąjį metų trejų metų bakalauro verslo administravimo Pogram. Ši kvalifikacija yra skirtas padėti jums įgyti apie dėkingi: • Žmonės valdymo funkcijos organizacijos viduje • Administracinės valdymo funkcijas, kurios remia organizacijas planuoti, organizuoti, vadovauti ir kontroliuoti jų veiklą visose funkcinėse srityse Kvalifikacija lemia tolesnių studijų verslo administravimo 2 metais (aukštojo diplomo) ir aukštąjį išsilavinimą. Įėjimo kriterijai Studentai ieško priėmimo į diplomo programos turi būti baigę vidurinį išsilavinimą, atitinkantį • Šveicarijos brandos, Vokietijos Abitur, prancūzų bakalaureato, anglų "A" lygis arba italų Liceo. • Tarptautinio bakalaureato, JAV aukštosios mokyklos diplomą, arba lygiavertis • Iam sertifikatas Administracinis valdymas (3 lygmuo) • Anglų bent TOEFL iBT lygis 80 arba IELTS min. 6 juostos. Jei anglų kalba yra jūsų gimtoji kalba, jums atleisti nuo TOEFL testą. Žinoma Gyvenimo 1 modulis: Administracinis valdymas ir sistemos • 401 Pagrindai Administracinio valdymo • 402 administracinių sistemų 2 modulis: valdymas operacijos ir kokybė • 403 Valdymas operacijas • 404 Kokybės valdymas 3 modulis: valdymas ir plėtoti žmogiškuosius išteklius organizacijos • 405 Asmeninis efektyvumas • 406 valdyti žmonių organizacijomis 4 modulis: generalinis finansų, informacijos ir žinių • 407 Tvarkyti informaciją ir žinias • 408 Finansai administracinių vadovų 5 modulis: generalinis Apskaita ir E-komercija • 433 Interneto ir e-verslas • 431 Valdymo apskaita: išlaidos ir biudžetas Įvertinimas Kiekviena... [-]


Diploma in Business Administration

Cardiff and Vale College
Su bendrabučiu Dieninės 34 savaites September 2019 Jungtinė Karalystė Cardiff

[+]

Karjera Paruošta

Ši programa padės suteikti jums patekti į darbą ar universitetą pasaulį su savimi, įgūdžių ir profesinių tinklų, reikalingų atlikti savo potencialą.

Visa tai dirbs kartu ir kurti savo tyrimus, padėti jiems plėtoti įgūdžius ir pasitikėjimą, jie turi sėkmingai savo ateities karjerą.

Patekimo į rinką reikalavimai:

Mokymas ir vertinimas:

Tolesni žingsniai:

UNIVERSITETAS Užimtumas [-]

6 lygis diplomas verslo administravimo

Greenwich School Of Business And Finance (GSBF)
Internetinės Dieninės 12 mėnesių August 2019 Jungtinė Karalystė UK Online

GSBF Lygis 6 diplomas verslo administravimo susitinka su tiems, kurie nori įgyti kvalifikaciją, kuri suteikia tvirtą pagrindą verslo administravimo ir tolesnio akademinių studijų pagrindą reikia. Šis kursas dėmesys skiriamas funkcinių sričių valdymą ir administravimą per anorganisation ir kaip tie dalykai integruoti veiklos lygmeniu, susiejant su bendra verslo strategija pasiekti trumpalaikes, vidutinės trukmės ir ilgalaikius tikslus. [+]

GSBF Lygis 6 diplomas verslo administravimo susitinka su tiems, kurie nori įgyti kvalifikaciją, kuri suteikia tvirtą pagrindą verslo administravimo ir tolesnio akademinių studijų pagrindą reikia. Šis kursas dėmesys skiriamas funkcinių sričių valdymą ir administravimą per anorganisation ir kaip tie dalykai integruoti veiklos lygmeniu, susiejant su bendra verslo strategija pasiekti trumpalaikes, vidutinės trukmės ir ilgalaikius tikslus.

pagrindiniai privalumai Lengvas mokesčio mokėjimo planą. Mokėti ne mažiau kaip 140 GBP £ per mėnesį. Pats diplomas kaip on-campus studentams. Diplomas yra pripažintas visame pasaulyje. Vertinimai per užduoties pateikimo. Įėjimo kriterijai ... [-]

Verslo administravimo diplomas

CDI College
Su bendrabučiu Dieninės 100 valandos September 2019 Kanada Scarborough Mississauga Toronto + 2 daugiau

" CDI College " verslo administravimo programa suteiks jums įgūdžių ir žinių, kurių reikia norint tobulėti šioje greitoje karjeroje. [+]

Verslo karjera prasideda nuo stipraus išsilavinimo rinkodaros, pardavimo ir verslo valdymo srityse. " CDI College " verslo administravimo programa suteiks jums įgūdžių ir žinių, kurių reikia norint tobulėti šioje greitoje karjeroje.

Studentai supažindinami su pagrindinėmis verslo koncepcijomis, tokiomis kaip verslo teisė, apskaita ir finansinė analizė. Jie taip pat išmoko naudoti pagrindinę programinę įrangą, pavyzdžiui, "Microsoft Office" rinkinį. Taikomos klientų aptarnavimo, pardavimo ir rinkodaros metodikos, taip pat HR elgesys ir organizacinė elgsena.

Šios programos absolventai bus pasirengę tapti neįkainojama verslo administravimo komandos nariais.... [-]


Verslo administravimo diplomas

Unity College Australia
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės 8 mėnesių January 2019 Australija Queanbeyan

BSB50215 verslo diplomas (BSB50215) yra skirtas suteikti studentams mokymą, kaip valdyti kitų darbą, pridėti vertę ar peržiūrėti valdymo praktiką. [+]

Kurso apžvalgaTIKSLAI

BSB50215 verslo diplomas (BSB50215) yra skirtas suteikti studentams mokymą, kaip valdyti kitų darbą, pridėti vertę ar peržiūrėti valdymo praktiką.

Ši kvalifikacija atspindi asmenų, turinčių didelę patirtį įvairiuose nustatymuose, vaidmenį, kurie siekia toliau tobulinti savo įgūdžius įvairiose verslo funkcijose. Ši kvalifikacija taip pat tinka asmenims, turintiems mažai profesinę patirtį arba jų ne visą, tačiau turintiems teigiamų teorinių verslo įgūdžių ir žinių, kurias jie norėtų plėtoti, kad galėtų kurti tolesnes švietimo ir darbo galimybes.

APŽVALGA

Keičiant darbo vietą, vadovai ir jų komandos įgijo labai skirtingą vaidmenį. Yra nukrypimas nuo tradicinių vadovo įgūdžių, kontroliuojančių, vadovaujančių ir išlaikančių drausmės, komandos vadovui, kuris yra atsakingas už instruktavimą, palengvina ir tobulina komandinį bendradarbiavimą strateginiu pagrindu.... [-]


Išplėstinė diplomas pirkimų valdymas

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 112 valandos November 2018 Meksika Monterrey Buenavista Puebla City Santiago de Querétaro Toluca Oaxaca + 6 daugiau

Bendrasis tikslas: plėtoti reikiamus įgūdžius, leidžiančius efektyviai dirbti integruotu prasme ir sutelkti dėmesį į rezultatus, visų aspektų, susijusių su pirkimų ar prekių valdymo ar valdymo funkcija, atlikimu. [+]

Bendrasis tikslas:

Sukurti būtinus įgūdžius, kad efektyviau su integruota ir orientuota į rezultatus prasme, visais aspektais, kurie susiję su krypties arba valdymo ar tiekimo pirkimų funkcijas.

naudos:Tai sukurs veiksmingas pirkimo strategijas, siekiant padėti gerinti medžiagų ar paslaugų kokybę, remiantis geresnio planavimo prieinamumą.Jūs išmoksite efektyviausius valdymo struktūras pasiekti optimizavimas pirkimų procesuose.Jūs gausite geresnius susitarimus su savo tiekėjais, kurie skatina ilgalaikius santykius, pasitikėjimą ir bendradarbiavimą abipusiškai naudingoje aplinkoje.Turės pramonės pripažinimą kaip šioje srityje specialistas, gerinant jų galimybes nuomos ir augimui.Visi aukščiau lems taupymo užtikrinti pelningumą ir konkurencingumą verslui.Siekiama:... [-]

Verslo administravimo diplomas

Sunway University
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Malaizija Shah Alam

"Sunway College" verslo administravimo diplomas (DBA) suteikia studentams plačią supratimą apie bendrus verslo principus ir praktiką. Programa aprūpina studentus administraciniais ir organizaciniais įgūdžiais, kad taptų veiksmingais ir veiksmingais administratoriumi. Programa taip pat siekiama suteikti studentams atitinkamas žinias ir pagrindinius verslo įgūdžius, kad galėtų veiksmingai spręsti sparčiai besikeičiančią verslo aplinką. [+]

"Sunway College" verslo administravimo diplomas (DBA) suteikia studentams plačią supratimą apie bendrus verslo principus ir praktiką. Programa aprūpina studentus administraciniais ir organizaciniais įgūdžiais, kad taptų veiksmingais ir veiksmingais administratoriumi. Programa taip pat siekiama suteikti studentams atitinkamas žinias ir pagrindinius verslo įgūdžius, kad galėtų veiksmingai spręsti sparčiai besikeičiančią verslo aplinką.

Paprastai programa apima tiek verslo, tiek tarpdisciplininį aspektą. Jis subalansuoja koncepcines žinias taikomą mokymo programą, kuri taip pat tinka įvairių pozicijų įvairiose pramonės šakose. Tai taip pat suteikia unikalią galimybę sustiprinti studentų supratimą apie įmonę konkurencinėje aplinkoje. Baigę šią programą, studentai bus labiau įsitikinę ir gaus konkurencinį pranašumą, dėl kurio atsiras daugiau galimybių įsidarbinti.... [-]


Tarptautinė diplomo programa

London South Bank University
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2019 Jungtinė Karalystė London

Visapusiška programa, lygiavertė 1-ajam metams tarptautinių studentų bakalauro laipsniui, papildomai anglų kalba akademiniais tikslais. siūlo pažangą Verslo laipsnių 2-ąją. [+]

Šis kursas yra atviras tik tarptautiniams studentams iš ne ES šalių.

Universali programa, lygiavertė 1 metams tarptautinių studentų bakalauro laipsnį su papildoma anglų kalba akademiniais tikslais, siūlanti garantuotą pažangą * iki 2 metų šių studijų programų London South Bank University :

BA (Hons) Verslo administravimasBA (Hons) Verslo studijos

Tarptautinė diplomo programa suteiks jums gerą pagrindą pasirinktoms temoms ir leis jums išmokti studijų įgūdžių ir tyrimų metodų, kurių jums reikės jūsų bakalauro studijų metu.

Jūs mokysite ir gyvensite universiteto mieste, kad nuo pat pradžių esate universiteto gyvenimo dalis. Tai apima visas universiteto akademines, socialines ir sporto galimybes.... [-]


Verslo administravimo diplomas

Institute of Technology Development of Canada
Su bendrabučiu 48 - 90 savaites September 2019 Kanada Vancouver

Šios diplomo programos yra skirtos pasirengti studentui dirbti įvairiose verslo administravimo pareigose, reikalaujančiose taikyti dabartinę pramonės politiką, praktiką ir procedūras bei priemones. Šios programos suteiks studentams teorines žinias ir praktinius įgūdžius verslo administravimo žinių apie apskaitos ir apskaitos programinės įrangos. Verslo administravimo diplomas turi pasirenkamą kooperacinį komponentą, kurį galima įsigyti po studijų metų pabaigos. [+]

Apie

Šios diplomo programos yra skirtos pasirengti studentui dirbti įvairiose verslo administravimo pareigose, reikalaujančiose taikyti dabartinę pramonės politiką, praktiką ir procedūras bei priemones. Šios programos suteiks studentams teorines žinias ir praktinius įgūdžius verslo administravimo žinių apie apskaitos ir apskaitos programinės įrangos. Verslo administravimo diplomas turi pasirenkamą kooperacinį komponentą, kurį galima įsigyti po studijų metų pabaigos.

Du variantai:

Verslo administravimo diplomasVerslo administravimo diplomas su kooperatinePriėmimo sąlygos12-ojo laipsnio absolventas arba brandus studento statusas (Britanijos Kolumbija, 19 metų ar vyresnis)Susipažinkite su minimaliais anglų kalbos mokėjimo reikalavimais.Karjeros galimybės... [-]

Diplomas valdymo integruotos HSEQ valdymo sistemų (veido)

Asturias Corporación Universitaria
Su bendrabučiu Ištęstinės 120 valandos January 2019 Ispanija Madrid Kolumbija Bogotá + 2 daugiau

Atliekant Graduate Management HSEQ Integruotos valdymo sistemos, specialistai gali įgyti žinių vystymuisi reikalingų, priežiūros ir tobulinimo vadybos sistemomis, pagrįstomis tarptautinius standartus taikyti įvairiose organizacijose. .. [+]

Diplomas valdymo HSEQ Integruotos valdymo sistemos (veido) Atliekant Graduate Management HSEQ Integruotos valdymo sistemos, specialistai gali įgyti žinių vystymuisi reikalingų, priežiūros ir tobulinimo vadybos sistemas, paremtas tarptautiniais standartais, kreiptis į skirtingos organizacijos. Be to, studentas žinos, supras ir įgyvendinti ISO 19011 metodiką, gauti įvairias pažymas auditorius patvirtino SGS pirmaujančių pasaulio sertifikavimo ir priimti naują modulį NORSOK S006: 2003 Sistemos vadovas Saugos, sveikatos ir aplinkos rangovams (SLS).

Tarptautinė dvigubai laipsnis plius du sertifikuotas auditorius: Tarptautinis diplomas valdymo sistemų integruotą HSEQ / UniAsturias. Įgyvendinimas ekspertas, integruotų sistemų vadybos ir audito HSEQ / Europos absolventas institutas. Integruotų sistemų atestuotas vidaus auditorius ISO 9001, ISO 14001 ir OHSAS 18001 / i. Be to, studentas: Modulis ant NORSOK S006: 2003 Turistinis vadovas Sistemos saugos, sveikatos ir aplinkos rangovams (CCS). Mokymai įmonių socialinės atsakomybės ISO 26000, ISO 27001 Saugumo rizikos valdymas Informacija ir ISO 31000. Atvejų studijos ekvivalentas sesijų studentams suprasti ir būti susieta su sprendžiant jų. [-]

Diploma in Business Administration

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Internetinės Ištęstinės 1 metai Registracija galima Šveicarija Zürich

[+]

Uždirbk aukščiausią švietimo kokybę. Pasiekti žinias skelbti recenzuojamuose žurnaluose. Tapkite sėkmingas mokslininkas ir profesionalus.

Įtraukti Bakalauro diplomas / Šveicarijos diplomas: 2 metai / 1 metų

Šveicarijos diplomas Associate bakalauro diplomas bus imtis savo vadovybę į kitą lygį. Be mūsų bendradarbis bakalauro programų, jūs:

Paguldykite už ateities pamatą studijų ir profesinių pasiekimų. Studijų ir taikyti inovatyvius tyrimo metodus. Kombainas taikomuosius mokslinius tyrimus ir profesinės praktikos. [-]