diplomo studijos

Peržiūrėti 1006 diplomo programas - 2019

Magistras

Kas yra diplomo studijos?

Diplomo studijos - tai tam tikros aukštojo išsilavinimo studijų programos, kurių metu studentai įgyja teorinių ir praktinių jų pasirinktos studijų srities žinių. šio tipo studijų programos paprastai trunka nuo vienerių iki ketverių metų. Diplomo studijų programas viso pasaulio studentams siūlo pasaulio kolegijos, technikos universitetai, menų akademijos, o taip pat ir kai kurie universitetai. Kartais diplomo studijas renkasi jau dirbantys profesionalai, kurie nori įgyti papildomų kvalifikacijų ir atnaujinti savo žinias, tam kad galėtų paspartinti savo karjerą ar pakreipti ją jų norima linkme. Be to, šio tipo studijų programos tampa vis populiaresnės ir tarp bakalauro laipsnį įgijusių studentų. Paprastai diplomo studijos jiems padeda įgyti darbui jų pasirinktoje srityje reikalingų kompetencijų ir taip lengviau įsilieti į darbo rinką. šio tipo studijos studentams taip pat gali padėti tęsti akademinę karjerą ir sėkmingai įstoti į jų norimą magistro ar netgi ir doktorantūros studijų programą.

 

Kokie yra diplomo studijų programų privalumai?

Diplomo studijų programas pasirinkusiems studentams atsiveria daugybė karjeros galimybių. Darbdaviai paprastai vertina diplomo laipsnį turinčius specialistus, nes jie ne tik įrodo, kad turi sėkmingam darbui reikalingų kvalifikacijų, bet taip pat ir pademonstruoja, kad jie yra rimtai nusiteikę savo karjeros tam tikroje srityje atžvilgiu ir rimtai domisi savo pasirinkta darbo sritimi ir jos industrija. Į diplomo studijas įstoję specialistai taip pat gali pasirinkti, ar jie nori studijų metu įgytas žinias iš karto pritaikyti realiose darbo situacijose ir pradėti savo karjerą. Jie taip pat gali šių studijų metu įgytus kreditus perkelti į, pvz., magistro studijas ir dar po kelių metų įgyti magistro laipsnį.

 

Kokie dalykai yra įtraukiami į diplomo studijų programas?

Diplomo studijas siūlo daugybė viso pasaulio aukštųjų mokyklų, tad nenuostabu, kad studentai gali rinktis iš daugybės diplomo studijų programų. Pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti akademines programas nuo menų iki verslo, nuo humanitarinių mokslų iki technologijų, nuo gamtos mokslo iki socialinių mokslų ir t.t. Kai kurios aukštosios mokyklos studentams siūlo itin profesines diplomo studijų programas, kurios yra ypatingai orientuotos į praktinę tam tikros profesijos pusę. Pavyzdžiui, studentai gali pasirinkti studijuoti ankstyvosios vaikystės pedagogiką, tarptautinio verslo ar viešbučių vadybos studijas. Priklausomai nuo studentų galimybių, norų ir poreikių, jie gali rinktis diplomo (ang. diploma), pažangias diplomo studijas (angl. advanced diploma), taip pat magistro diplomo (angl. graduate diploma) ir doktorantūros diplomo (angl. postgraduate diploma) studijas. Šios studijų programos paprastai skiriasi ne tik savo sudėtingumu ir studijų turiniu, bet ir stojimo reikalavimais.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis įgijus diplomo studijų laipsnį?

Diplomo laipsnį įgiję studentai kone iš karto pastebi pagerėjusias karjeros galimybes, kurias jiems atveria šio tipo studijos. Taip yra todėl, kad darbdaviai itin vertina diplomo laipsnį įgijusius specialistus, nes šių studijų metu įgytos kvalifikacijos, žinios ir įgūdžiai įrodo, kad specialistas gali efektyviau atlikti savo darbą. Be to, tam tikros srities diplomas pademonstruoja, kad specialistas rimtai vertina ne tik savo karjerą, bet ir industriją, kurioje jis dirba. Diplomo studijos taip pat gali praversti ir jau dirbantiems ir gana daug profesinės patirties sukaupusiems specialistams, nes šių studijų metu specialistai gali susipažinti su naujausiomis jų industrijos tendencijomis bei praplėsti savo profesinių pažinčių ratą.

Kiek kainuoja diplomo studijos?

Diplomo studijų kaina gali labai stipriai skirtis. Tai priklauso nuo įvairiausių veiksnių. Šio tipo studijų programų kaina labai priklauso nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos - jos trukmės, specializacijos ir tipo (dieninės, vakarinės, internetinės ar nuotolinio mokymo studijų programos), taip pat nuo universiteto ar kito tipo aukštosios mokyklos bei šalies, kurioje studentas nori mokytis. Todėl dėl konkrečių diplomo studijų kainų studentams yra patartina tiesiogiai susisiekti su jus dominančiais universitetais. Aukštųjų mokyklų priėmimo skyrių darbuotojai taip pat jums galės suteikti informacijos apie galimas stipendijas bei kitų formų finansinę paramą. Šiame tinklapyje rasite trumpą užklausos formą, kurią užpildę galėsite susisiekti su jus dominančiais universitetais.

Kodėl verta rinktis internetinę diplomo studijų programą?

 

Internetinės diplomo studijų programos yra skirtos pilnu etatu dirbantiems, kitų įsipareigojimų turintiems ar tiesiog toli nuo juos dominančio universiteto gyvenantiems žmonėms. Internetines studijas pasirinkę studentai galės naudotis naujomis e-mokymo technologijomis, kurios jiems padės gauti tokius pačius privalumus, kuriais gali džiaugtis dienines tos pačios specialybės studijas pasirinkę studentai. Internetu studijuojantys studentai, be abejo, gali naudotis elektroninėmis bibliotekomis, bendrauti su dėstytojais bei kurso draugais. Po sėkmingo internetinių studijų pabaigimo, studentams yra suteikiamas tokios pačios vertės diplomas, kokį gauna ir dienines diplomo studijas pasirinkę studentai.

Skaityti Daugiau

6 lygio diplomas apskaitos ir finansų valdymo srityje

UNICAF - ACCA
Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės March 2019 Nigerija Lagos Jungtinės Amerikos Valstijos New York Graikija Athens Rumunija Bucharest Jungtinė Karalystė London Egiptas Cairo Gana Accra Malavis Lilongwe Mauricijus Port Louis Somalis Mogadishu Zambija Lusaka Jordanija Irbid + 23 daugiau

Unicaf Universitetas kartu su Didžiosios Britanijos apdovanojimų tarnyba siūlo 6 lygio apskaitos ir finansų valdymo diplomą, kuri yra lygiavertė bakalauro laipsniui ir sukurta siekiant suteikti jums pagrindinių žinių pagrindinėse srityse, siekiant užtikrinti, kad turite įgūdžių, kad galėtumėte pereiti prie Užpildykite ACCA Profesinės apskaitos kvalifikaciją. Ši programa apima visus apskaitos aspektus, puikiai pasirengusiems profesinei kvalifikacijai. [+]

Unicaf Universitetas kartu su Didžiosios Britanijos apdovanojimų tarnyba siūlo 6 lygio apskaitos ir finansų valdymo diplomą, kuri yra lygiavertė bakalauro laipsniui ir sukurta siekiant suteikti jums pagrindinių žinių pagrindinėse srityse, siekiant užtikrinti, kad turite įgūdžių, kad galėtumėte pereiti prie Užpildykite ACCA Profesinės apskaitos kvalifikaciją. Ši programa apima visus apskaitos aspektus, puikiai pasirengusiems profesinei kvalifikacijai.

Devyni 6 lygio diplomo moduliai suderinami su kiekviena iš devynių pagrindinių lygių dokumentų (F1-F9) ACCA profesinės apskaitos kvalifikacija. Kiekvienam moduliui, sėkmingai užbaigtam kurso metu, studentai gali būti atleisti nuo atitinkamo ACCA egzaminų dokumento. Taigi, studentai gali baigti Didžiosios Britanijos 6 lygio diplomą ir taip pat gauti ACCA išimtis iš šių ACCA dokumentų:... [-]


Aukštasis tarptautinio verslo valdymo diplomas su kalbomis

Hong Kong Institute of Vocational Education
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Honkongas Hong Kong

Šios programos tikslas - sudaryti sąlygas studentams siekti karjeros tarptautinėse įmonėse, kurios užsiima tarptautiniu verslu ir prekyba. Tai pabrėžia praktinį mokymą ir apima verslo kalbas (japonų / korėjiečių / ispanų kalbas), akademinius, techninius ir vadybinius įgūdžius tarptautinėje verslo aplinkoje, teisinius ir finansinius aspektus, e. Rinkodarą, tarpkultūrinius valdymo įgūdžius, praktinį parodų valdymą ir kokybės valdymą. [+]

Programos tikslai

Šios programos tikslas - sudaryti sąlygas studentams siekti karjeros tarptautinėse įmonėse, kurios užsiima tarptautiniu verslu ir prekyba. Tai pabrėžia praktinį mokymą ir apima verslo kalbas (japonų / korėjiečių / ispanų kalbas), akademinius, techninius ir vadybinius įgūdžius tarptautinėje verslo aplinkoje, teisinius ir finansinius aspektus, e. Rinkodarą, tarpkultūrinius valdymo įgūdžius, praktinį parodų valdymą ir kokybės valdymą.

Ši programa suprojektuota taip, kad pabrėžiamas bendrinis ir kalbos mokymas, visiško žmogaus ugdymas ir darbo patirtis, kad studentai būtų geriau pasirengę tolesniems studijoms ir užimtumui po baigimo.... [-]


Diplomas kino

Plató de Cinema
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2019 Ispanija Barcelona

filmo Per Diplomatura plokštė kino gidas į mokymosi procesą ir atrasti kino studentas, tiek techniniu požiūriu, kaip meno; visi iš specialistų, veikiančių kino pramonės rankose. [+]

metu Diplomatura filmas Kino gidas plokštės studentų mokymosi ir atradimų filmas, tiek techniniai ir meniniai optika procese; visi iš specialistų, veikiančių kino pramonės rankose.

Be šių trijų kursų dalykų yra bendri visiems studentams, tokiu būdu mūsų studentai išėję su didžiausiu technikos ir pasakojimo lygmenyje galima ir su dideliu autonomijos, siekiant kovoti su įvairių rūšių kūrinius ir geriau prisitaikyti prie reikalauja iš rinkos.

Siūlomų mokykloje mokymas yra teorinis ir praktinis. Supratimas, kad tik vieną kartą praktiškai, studentas bus įsisavinti žinias matė klasėje.

Siekiant šio tikslo, mes pasirinko labai mažas skaičius klasėje grupes ir sukurti darbo grupę, kurioje rotacijos principą kiekvienas studentas pratybos įvairių profesijų visą kursą ir galutinių projektų: kiekvienas iš mūsų studentai vadovaus, veikia fotoaparatą, redaguoti vaizdo , atliks gamyba, garso, kinematografija, ... mes taip pat suprantame, kad mokyklos turi pareigą vadovauti studentams savo ateities karjerą, todėl daug trečius metus yra skirta projekto plėtrą, skatins dorybes kiekvienas iš studentų ir proceso, mentored kino profesionalų metu bus priartinti jas prie darbo rinkos ir jos poreikius realybe.... [-]


Interjero dizaino diplomas

VCAD Visual College of Art and Design
Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Kanada Vancouver

" VCAD vidaus dizaino diplomo programoje sukursite įgūdžių rinkinį, kuris pagirtins jūsų kūrybišką viziją, kad galėtumėte patobulinti interjero dizainerio karjerą. [+]

Ar jūs aistringai siekiate sukurti idealią gyvenimo ar darbo erdvę? Meilės medžiagos ir audiniai? Ar galite išreikšti save kūrybiškai pasirinkdami tinkamą baldų rinkinį? Jei taip, tada paverskite savo aistrą kūrybine ir naudinga karjera. " VCAD vidaus dizaino diplomo programoje sukursite įgūdžių rinkinį, kuris pagirtins jūsų kūrybišką viziją, kad galėtumėte patobulinti interjero dizainerio karjerą.

Ši programa suteiks jums plačią karjeros srities apžvalgą ir supažindins jus su pagrindiniais dizaino principais, spalvų teorija ir dizainu. Be to, jūs išmoksite pramonėje naudojamus rengimo, erdvių planavimo ir standartinės programinės įrangos pagrindus. Jūs sutelksite dėmesį į interjero dizaino koncepcijas ir gyvenamųjų, komercinių, pramonės ir viešųjų projektų išdėstymą. Iki programos pabaigos jūsų portfelis parodys jūsų sugebėjimą kurti projektus ir reklamuoti savo paslaugas kaip profesionalus interjero dizaineris.... [-]


Lyderystės ir vadybos diplomas

College Australia
Su bendrabučiu Ištęstinės 12 mėnesių January 2019 Australija Southport

Ieškokite komandos komandos vaidmens? "Excel" sprendžiant problemas, analizuojant ir vertinant? Tobulinkite savo naudojimąsi diskrecija ir sprendimų priėmimo sprendimais - iki šiandien! [+]

Verslas CA

Ar siekiate tapti būsimu lyderiu? Ši kvalifikacija gali paruošti jums vadovavimo karjerą, kur jūs galėsite įkvėpti ir motyvuoti kitus. Ši kvalifikacija atspindi asmenų, kurie žinias, praktinius įgūdžius ir lyderystės bei valdymo patirtį taiko įvairiuose įmonių ir pramonės sektoriuose, vaidmuo.

Tokio lygio asmenys parodo iniciatyvą ir sprendimą planuojant, organizuojant, įgyvendinant ir prižiūrint savo darbo krūvį ir kitų žmonių darbo krūvį. Jie naudojasi bendravimo įgūdžiais, kad asmenys ir komandos būtų remiami, kad atitiktų organizacinius ar įmonės reikalavimus. Jie taip pat planuoja, projektuoja, taiko ir vertina neprognozuojamų problemų sprendimus, nustato, analizuoja ir sintezuoja informaciją iš įvairių šaltinių.... [-]


Hospitality Management diplomas

B.H.M.S. Business & Hotel Management School
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2019 Šveicarija Lucerne

Svetingumo vadybos bakalauro laipsnį formuojantis "Hotel and Hospitality Management" arba "Global Business Management" bakalauro laipsnį sudaro vienas intensyvus 6 mėnesių trukmės studijų laikotarpis BHMS universitetuose Liucernoje, Šveicarijoje, ir vienas praktinis mokamas 4- 6 mėnesius Šveicarijos svetingumo industrijoje. [+]

Programa:

BA Hotel 1 metai

Trukmė:

Vieneri metai

Prieinamumas:

Šis pasiūlymas yra prieinamas visiems potencialiems studentams.

Apžvalga

Svetingumo vadybos bakalauro laipsnį formuojantis "Hotel and Hospitality Management" arba "Global Business Management" bakalauro laipsnį sudaro vienas intensyvus 6 mėnesių trukmės studijų laikotarpis BHMS universitetuose Liucernoje, Šveicarijoje, ir vienas praktinis mokamas 4- 6 mėnesius Šveicarijos svetingumo industrijoje.

BHMS yra 1928 m. Įkurtos "Bénédict" Šveicarijos mokyklų grupės narys, kurio misija - suteikti suaugusiųjų švietimą žmonėms, norintiems sėkmingai dirbti. Bénédict mokykla yra viena iš didžiausių Šveicarijos privačių švietimo organizacijų ir kasmet moko daugiau nei 15 000 visą ir neakivaizdinių studijų studentų. Nuo 2002 m. Brightono universiteto Didžiosios Britanijos diplomatijos ir aukštojo mokslo diplomų programų akreditavimo daugiau kaip 1000 studentų sėkmingai baigė diplomo programą.... [-]


Grafinio dizaino technologijos diplomas

Reeves College
Su bendrabučiu Dieninės 34 savaites September 2019 Kanada Calgary

Grafinio dizaino technologijos programa skirta studentams, norintiems siekti grafikos ir skaitmeninės žiniasklaidos pramonės karjeros. Skaitmeninės žiniasklaidos, grafikos ir vaizdų manipuliavimo įgūdžiai išlieka labai populiarūs. [+]

Grafinio dizaino technologijos programa skirta studentams, norintiems siekti grafikos ir skaitmeninės žiniasklaidos pramonės karjeros. Skaitmeninės žiniasklaidos, grafikos ir vaizdų manipuliavimo įgūdžiai išlieka labai populiarūs.

Ši programa suteiks absolventams įgūdžių skaitmeninių vaizdų kūrimo, redagavimo ir gamybos procesų procesuose, kuriuos reikalauja skaitmeninės žiniasklaidos darbdaviai. Studentai gaus mokymus įvairiose pramonės šakose, įskaitant: Adobe Creative Cloud - "Photoshop", "Illustrator", "InDesign", "Dreamweaver" ir "Premiere Pro".

[-]

Diplôme d'etudes universitaires françaises - deuf

Jean Moulin Lyon 3 University
Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 semestrus January 2019 Prancūzija Lyon

Studentai, įregistruoti DEUF, taip pat gauna pamokas (priklausomai nuo studijuojamų dalykų), per kuriuos jie susitinka su dėstytojais, kurie padeda jiems rinktis ir įteisinti savo kursus ir atsakyti į savo ugdymo klausimus pagal studento discipliną. [+]

Studijų lygis: Visi studijų lygiai

Prancūzų kultūros ir civilizacijos įvadas: 10 valandų per semestrą / 3 kreditai Pasirinktiniai kursai: kursai, kuriuos turi pasirinkti visi fakultetai. Daugiau informacijos apie kursus rasite kurso kataloge.

Atvykimo data:

Rudens semestras: rugsėjo pradžioje visose studijų srityse Pavasario semestras: sausio pradžioje [-]

Išplėstinis kūrybinės medijos gamybos diplomas

Cambridge School of Visual & Performing Arts
Su bendrabučiu 2 metų January 2019 Jungtinė Karalystė Cambridge

Tai dvejų metų kursas, skirtas studentams suteikti žinių [+]

Apžvalga

Tai dvejų metų kursas, skirtas studentams suteikti žinių

Per tikslines klases

• Įvairių požiūrių ir žinių apie žiniasklaidos sektorių supratimas. • Tyrinėti, analizuoti ir vertinti svarbią informaciją ir idėjas, kad būtų galima kurti kūrybinius sprendimus. • Suprasti, pritaikyti ir saugiai naudoti tinkamus ir praktinius kūrybinės gamybos metodus ir įgūdžius. • Kritiškai apsvarstyti metodų, veiksmų ir rezultatų veiksmingumą ir tinkamumą. • Naudokite vertinimo ir refleksijos įgūdžius, kad prisiimtų atsakomybę už savo mokymą, tobulinimą ir sprendimų priėmimą. • prisiimkite atsakomybę už mokslinius tyrimus, planavimą, laiko valdymą ir veiksmus, kad galėtumėte naudotis progresavimo galimybėmis. • Efektyviai pristatyti save ir savo darbą atitinkamoms auditorijoms. • Sužinokite pradinius HTML kodavimo principus per klases. • supažindinti su sveikatos ir saugos taisyklėmis per seminarus.... [-]


Kulinarijos vadybos diplomas

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk
Su bendrabučiu February 2019 Šveicarija Lenk im Simmental

"SHML" mokytojai - "Swiss Hotel Management School Lenk" išeis už savo mokinių įtraukimą ir įkvėpimą ieškoti ir mokytis. Ši klasė suteikia savo studentams galimybę pritaikyti savo unikalius įgūdžius ir išplėsti savo akiratį mokydami kažką naujo. Paskubėk - šiame populiariame klube yra ribotų vietų! [+]

Fabrizio Magoni / UnsplashPROGRAMOS PASIŪLYMAI

SHML - Swiss College of Hospitality Management Lenk siūlo integruotą mokymosi kursą, tiriant, tiriant ir savirefleksuojant. Kiekvienoje klasėje mūsų mokytojai pabrėžia strategijas ir procesus, susijusius su mokymusi ir savęs didinimu, sukuriant unikalią galimybę paruošti savo studentus gyventi apgalvotai, kūrybingai ir įvykdžiusi gyvenimą sparčiai besikeičiančioje visuomenėje. Žiūrėkite mūsų dabartinius kursų pasiūlymus žemiau.

DIPLOMA KULININIO VALDYMO SRITYJE

"SHML" mokytojai - "Swiss Hotel Management School Lenk" išeis už savo mokinių įtraukimą ir įkvėpimą ieškoti ir mokytis. Ši klasė suteikia savo studentams galimybę pritaikyti savo unikalius įgūdžius ir išplėsti savo akiratį mokydami kažką naujo. Paskubėk - šiame populiariame klube yra ribotų vietų!... [-]


Aviacijos diplomas (komercinės piloto licencija-lėktuvas) - Gold Coast, Australija

Airways Aviation
Su bendrabučiu Dieninės 52 savaites February 2019 Australija Bilinga

Australijoje mes siūlome tarptautiniams studentams aviacijos diplomą (komercinės piloto licencijos - lėktuvo) kaip greitą ir tiesioginį aviacijos karjerą. Šis intensyvus kursas yra patvirtintas Civilinės aviacijos saugos institucijos (CASA) ir buvo sukurtas kartu su pramone, siekiant užtikrinti, kad pasibaigus jums bus įgūdžiai ir žinios, jums reikia skraidyti kaip profesionalus pilotas. [+]

Australijoje mes siūlome tarptautiniams studentams aviacijos diplomą (komercinės piloto licencijos - lėktuvo) kaip greitą ir tiesioginį aviacijos karjerą. Šis intensyvus kursas yra patvirtintas Civilinės aviacijos saugos institucijos (CASA) ir buvo sukurtas kartu su pramone, siekiant užtikrinti, kad pasibaigus jums bus įgūdžiai ir žinios, jums reikia skraidyti kaip profesionalus pilotas. Pilotai su aviacijos diplomu (komercinės piloto licencija - lėktuvas) dirba įvairiose pramonės šakose - nuo žemės ūkio ir turizmo iki oro priežiūros ir keleivių vežimo.

Šis kursas apima tiek skrydžio mokymą, tiek teorijos mokymą - tai reiškia, kad jūs įgysite praktinių įgūdžių, susijusių su teorine veikla./>... [-]


Kino filmų gamybos diplomas

Nashville Film Institute
Su bendrabučiu Dieninės 9 mėnesių September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Nashville

Mūsų kino filmų kūrimo programa visiškai panardina jus į kino formavimo procesą. Devynis mėnesius NFI studentai gyvena, valgo ir kvėpuoja filmas ir kaip filmai. [+]

NFI parašų kino studijų diplomas

Mūsų kino filmų kūrimo programa visiškai panardina jus į kino formavimo procesą. Devynis mėnesius NFI studentai gyvena, valgo ir kvėpuoja filmas ir kaip filmai.

Mūsų filosofija yra tai, kad mokiniai išmoksta visus filmo kūrimo etapus ir vaidmenis. Geriausias būdas tai pasiekti - iš tikrųjų kurti filmus. Per šią diplomo programą studentai bendradarbiauja įvairiuose projektuose, kuriuose kuria savo filmus. Iki programos pabaigos mokiniai įgyja reikiamų įgūdžių, neįkainojamų ryšių ir turinio savo pačių profesionaliems demo ritiniams.

Programos moduliai

Per mūsų devynių mėnesių programą mūsų kursas susideda iš keturių modulių. Kiekvienas modulis veikia 9 savaites ir apima pagrindinius gamybos rezultatus. Kiekvienas studentas gauna savo balus kiekvieno modulio pabaigoje.... [-]


Diplomas garso

SAE Institute North America
Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių April 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Miami Atlanta Chicago Los Angeles Nashville New York San Jose + 6 daugiau

"Garso diplomo programa" yra ne kalbos studijų programa, kurioje daugiausia dėmesio skiriama garso inžinerijos pagrindams, skirtiems studentams įgyventi per 12 mėnesių. [+]

Graduate Management Admission Test arba Garso diplomo programa Yra ne magistrantūros programa, orientuota į garso inžinerijos pagrindus, skirtus studentams į šią sritį patenkinti net 9-12 mėnesių.

Ši programa yra intensyvus praktinis ir teorinis studijų kursas, kuris suteikia studentams žinių ir įgūdžių formuoti garso dizainą ir kūrimą. Šios programos lankytojai mokosi tiek garso dizaino techninių ir kūrybinių komponentų, tiek pramogų pramonės verslo principų. Tai praktinė, pagal projektą sukurta programa, kurios pagrindinė dalis - didelis kapstano projektas, kuris remiasi visomis programos žiniomis ir įgūdžiais.

MOKYMOSIOS SRITYS

SAE institutas pertvarkė garso programą į trisdešimt. Kiekvienas vienetas ir trimestras palaipsniui ugdo įgūdžius, reikalingus programos ugdymo ir techninių įgūdžių įgijimui.... [-]


Naujosios Zelandijos viešbučių verslo vadybos diplomas (6 lygis)

NZMA
Su bendrabučiu Dieninės 80 savaites November 2018 Naujoji Zelandija Auckland

Ši programa yra ideali, jei planuojate svetingumo valdymo karjerą arba jei jau esate pirmaujanti svetingumo paslaugų patirtis ir nori pereiti į kitą lygį ir pereiti prie valdymo. [+]

80 savaičių

Ši 80 savaičių programa yra siūloma NZMA "Auckland Sylvia Park Campus".

Ką aš mokysiu?

Ši programa yra ideali, jei planuojate svetingumo valdymo karjerą arba jei jau esate pirmaujanti svetingumo paslaugų patirtis ir nori pereiti į kitą lygį ir pereiti prie valdymo.

Programos turinys apima:

Pirmoji programos pusė apima klasėje grindžiamus modulius, o antroje pusėje jūs išplėtote savo svetingumo operacijų žinias ir įgūdžius per visą stažuotę (taikomi tinkamumo kriterijai) arba modulius, skirtus miesteliu.

Pusmetis:

• Operacinė veikla, daranti įtaką valdymo sprendimams, vykdomiems skyriuje "Operacijos"

... [-]

Lyderystės ir vadybos diplomas

Diversitat Training
Su bendrabučiu 12 mėnesių January 2019 Australija Geelong

Ši kvalifikacija atspindi asmenų, kurie žinias, praktinius įgūdžius ir lyderystės bei valdymo patirtį taiko įvairiuose įmonių ir pramonės sektoriuose, vaidmuo. [+]

Diplomo programa - 2019. Kursų informacija CRICOS kodas dalyko: 088703G

Ši kvalifikacija atspindi asmenų, kurie žinias, praktinius įgūdžius ir lyderystės bei valdymo patirtį taiko įvairiuose įmonių ir pramonės sektoriuose, vaidmuo. Tokio lygio asmenys parodo iniciatyvą ir sprendimą planuojant, organizuojant, įgyvendinant ir prižiūrint savo darbo krūvį ir kitų žmonių darbo krūvį. Jie naudojasi bendravimo įgūdžiais, kad asmenys ir komandos būtų remiami, kad atitiktų organizacinius ar įmonės reikalavimus. Jie planuoja, projektuoja, taiko ir vertina neprognozuojamų problemų sprendimus, nustato, analizuoja ir sintezuoja informaciją iš įvairių šaltinių.... [-]