diplomo studijos

Peržiūrėti 1031 diplomo programas - 2018/2019

Magistras

Kas yra diplomo studijos?

Diplomo studijos - tai tam tikros aukštojo išsilavinimo studijų programos, kurių metu studentai įgyja teorinių ir praktinių jų pasirinktos studijų srities žinių. šio tipo studijų programos paprastai trunka nuo vienerių iki ketverių metų. Diplomo studijų programas viso pasaulio studentams siūlo pasaulio kolegijos, technikos universitetai, menų akademijos, o taip pat ir kai kurie universitetai. Kartais diplomo studijas renkasi jau dirbantys profesionalai, kurie nori įgyti papildomų kvalifikacijų ir atnaujinti savo žinias, tam kad galėtų paspartinti savo karjerą ar pakreipti ją jų norima linkme. Be to, šio tipo studijų programos tampa vis populiaresnės ir tarp bakalauro laipsnį įgijusių studentų. Paprastai diplomo studijos jiems padeda įgyti darbui jų pasirinktoje srityje reikalingų kompetencijų ir taip lengviau įsilieti į darbo rinką. šio tipo studijos studentams taip pat gali padėti tęsti akademinę karjerą ir sėkmingai įstoti į jų norimą magistro ar netgi ir doktorantūros studijų programą.

 

Kokie yra diplomo studijų programų privalumai?

Diplomo studijų programas pasirinkusiems studentams atsiveria daugybė karjeros galimybių. Darbdaviai paprastai vertina diplomo laipsnį turinčius specialistus, nes jie ne tik įrodo, kad turi sėkmingam darbui reikalingų kvalifikacijų, bet taip pat ir pademonstruoja, kad jie yra rimtai nusiteikę savo karjeros tam tikroje srityje atžvilgiu ir rimtai domisi savo pasirinkta darbo sritimi ir jos industrija. Į diplomo studijas įstoję specialistai taip pat gali pasirinkti, ar jie nori studijų metu įgytas žinias iš karto pritaikyti realiose darbo situacijose ir pradėti savo karjerą. Jie taip pat gali šių studijų metu įgytus kreditus perkelti į, pvz., magistro studijas ir dar po kelių metų įgyti magistro laipsnį.

 

Kokie dalykai yra įtraukiami į diplomo studijų programas?

Diplomo studijas siūlo daugybė viso pasaulio aukštųjų mokyklų, tad nenuostabu, kad studentai gali rinktis iš daugybės diplomo studijų programų. Pasaulio aukštosios mokyklos studentams gali pasiūlyti akademines programas nuo menų iki verslo, nuo humanitarinių mokslų iki technologijų, nuo gamtos mokslo iki socialinių mokslų ir t.t. Kai kurios aukštosios mokyklos studentams siūlo itin profesines diplomo studijų programas, kurios yra ypatingai orientuotos į praktinę tam tikros profesijos pusę. Pavyzdžiui, studentai gali pasirinkti studijuoti ankstyvosios vaikystės pedagogiką, tarptautinio verslo ar viešbučių vadybos studijas. Priklausomai nuo studentų galimybių, norų ir poreikių, jie gali rinktis diplomo (ang. diploma), pažangias diplomo studijas (angl. advanced diploma), taip pat magistro diplomo (angl. graduate diploma) ir doktorantūros diplomo (angl. postgraduate diploma) studijas. Šios studijų programos paprastai skiriasi ne tik savo sudėtingumu ir studijų turiniu, bet ir stojimo reikalavimais.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis įgijus diplomo studijų laipsnį?

Diplomo laipsnį įgiję studentai kone iš karto pastebi pagerėjusias karjeros galimybes, kurias jiems atveria šio tipo studijos. Taip yra todėl, kad darbdaviai itin vertina diplomo laipsnį įgijusius specialistus, nes šių studijų metu įgytos kvalifikacijos, žinios ir įgūdžiai įrodo, kad specialistas gali efektyviau atlikti savo darbą. Be to, tam tikros srities diplomas pademonstruoja, kad specialistas rimtai vertina ne tik savo karjerą, bet ir industriją, kurioje jis dirba. Diplomo studijos taip pat gali praversti ir jau dirbantiems ir gana daug profesinės patirties sukaupusiems specialistams, nes šių studijų metu specialistai gali susipažinti su naujausiomis jų industrijos tendencijomis bei praplėsti savo profesinių pažinčių ratą.

Kiek kainuoja diplomo studijos?

Diplomo studijų kaina gali labai stipriai skirtis. Tai priklauso nuo įvairiausių veiksnių. Šio tipo studijų programų kaina labai priklauso nuo studento pasirinktos konkrečios studijų programos - jos trukmės, specializacijos ir tipo (dieninės, vakarinės, internetinės ar nuotolinio mokymo studijų programos), taip pat nuo universiteto ar kito tipo aukštosios mokyklos bei šalies, kurioje studentas nori mokytis. Todėl dėl konkrečių diplomo studijų kainų studentams yra patartina tiesiogiai susisiekti su jus dominančiais universitetais. Aukštųjų mokyklų priėmimo skyrių darbuotojai taip pat jums galės suteikti informacijos apie galimas stipendijas bei kitų formų finansinę paramą. Šiame tinklapyje rasite trumpą užklausos formą, kurią užpildę galėsite susisiekti su jus dominančiais universitetais.

Kodėl verta rinktis internetinę diplomo studijų programą?

 

Internetinės diplomo studijų programos yra skirtos pilnu etatu dirbantiems, kitų įsipareigojimų turintiems ar tiesiog toli nuo juos dominančio universiteto gyvenantiems žmonėms. Internetines studijas pasirinkę studentai galės naudotis naujomis e-mokymo technologijomis, kurios jiems padės gauti tokius pačius privalumus, kuriais gali džiaugtis dienines tos pačios specialybės studijas pasirinkę studentai. Internetu studijuojantys studentai, be abejo, gali naudotis elektroninėmis bibliotekomis, bendrauti su dėstytojais bei kurso draugais. Po sėkmingo internetinių studijų pabaigimo, studentams yra suteikiamas tokios pačios vertės diplomas, kokį gauna ir dienines diplomo studijas pasirinkę studentai.

Skaityti Daugiau

Viešbučių ir turizmo vadybos kooperacijos diplomas

Toronto School of Management
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai November 2018 Kanada Toronto

Šis vienerių metų kursas suteiks jums įgūdžių pradėti ir sėkmingai karjeros svetingumą ir turizmą. Ji orientuota į naujausius svetingumo industrijos pokyčius. [+]

Viešbučių ir turizmo vadybos kooperacijos diplomas

Šis vienerių metų kursas suteiks jums įgūdžių pradėti ir sėkmingai karjeros svetingumą ir turizmą. Jame daugiausia dėmesio skiriama labiausiai naujausiems svetingumo industrijos pokyčiams, kurie padeda jums:

Plėtoti profesionalius viešbučių įgūdžius, tokius kaip veiksmingi bendravimo įgūdžiai, geri klientų aptarnavimo įgūdžiai, vadovavimas ir komandinis darbas, užtikrinant, kad jūs pateikiate kokybišką produktą ar paslaugą savo klientams.Gauk prižiūrėtą praktinio darbo patirtį, tiesiogiai susijusią su jūsų akademiniais ir karjeros tikslaisTapkite nedelsiant veiksminga svetingumo ir turizmo industrijoje, suprasdami daugybę svetingumo funkcijų principus ir procedūras, įskaitant staliuko operacijas, namų ūkį ir maisto bei gėrimų gamybą.Reikalavimai kursuiOntarijo vidurinės mokyklos diplomas arba lygiavertis * arba suaugusiųjų studentas **18 metų ir vyresnisIELTS 5,5 ar lygiavertės ne gimtoji anglų kalbos... [-]

6 lygio diplomas apskaitos ir finansų valdymo srityje

UNICAF - ACCA
Internetinės Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės March 2019 Nigerija Lagos Jungtinės Amerikos Valstijos New York Graikija Athens Rumunija Bucharest Jungtinė Karalystė London Egiptas Cairo Gana Accra Malavis Lilongwe Mauricijus Port Louis Somalis Mogadishu Zambija Lusaka Jordanija Irbid + 23 daugiau

Unicaf Universitetas kartu su Didžiosios Britanijos apdovanojimų tarnyba siūlo 6 lygio apskaitos ir finansų valdymo diplomą, kuri yra lygiavertė bakalauro laipsniui ir sukurta siekiant suteikti jums pagrindinių žinių pagrindinėse srityse, siekiant užtikrinti, kad turite įgūdžių, kad galėtumėte pereiti prie Užpildykite ACCA Profesinės apskaitos kvalifikaciją. Ši programa apima visus apskaitos aspektus, puikiai pasirengusiems profesinei kvalifikacijai. [+]

Unicaf Universitetas kartu su Didžiosios Britanijos apdovanojimų tarnyba siūlo 6 lygio apskaitos ir finansų valdymo diplomą, kuri yra lygiavertė bakalauro laipsniui ir sukurta siekiant suteikti jums pagrindinių žinių pagrindinėse srityse, siekiant užtikrinti, kad turite įgūdžių, kad galėtumėte pereiti prie Užpildykite ACCA Profesinės apskaitos kvalifikaciją. Ši programa apima visus apskaitos aspektus, puikiai pasirengusiems profesinei kvalifikacijai.

Devyni 6 lygio diplomo moduliai suderinami su kiekviena iš devynių pagrindinių lygių dokumentų (F1-F9) ACCA profesinės apskaitos kvalifikacija. Kiekvienam moduliui, sėkmingai užbaigtam kurso metu, studentai gali būti atleisti nuo atitinkamo ACCA egzaminų dokumento. Taigi, studentai gali baigti Didžiosios Britanijos 6 lygio diplomą ir taip pat gauti ACCA išimtis iš šių ACCA dokumentų:... [-]


Diplomas kino

Plató de Cinema
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų September 2018 Ispanija Barcelona

filmo Per Diplomatura plokštė kino gidas į mokymosi procesą ir atrasti kino studentas, tiek techniniu požiūriu, kaip meno; visi iš specialistų, veikiančių kino pramonės rankose. [+]

metu Diplomatura filmas Kino gidas plokštės studentų mokymosi ir atradimų filmas, tiek techniniai ir meniniai optika procese; visi iš specialistų, veikiančių kino pramonės rankose.

Be šių trijų kursų dalykų yra bendri visiems studentams, tokiu būdu mūsų studentai išėję su didžiausiu technikos ir pasakojimo lygmenyje galima ir su dideliu autonomijos, siekiant kovoti su įvairių rūšių kūrinius ir geriau prisitaikyti prie reikalauja iš rinkos.

Siūlomų mokykloje mokymas yra teorinis ir praktinis. Supratimas, kad tik vieną kartą praktiškai, studentas bus įsisavinti žinias matė klasėje.

Siekiant šio tikslo, mes pasirinko labai mažas skaičius klasėje grupes ir sukurti darbo grupę, kurioje rotacijos principą kiekvienas studentas pratybos įvairių profesijų visą kursą ir galutinių projektų: kiekvienas iš mūsų studentai vadovaus, veikia fotoaparatą, redaguoti vaizdo , atliks gamyba, garso, kinematografija, ... mes taip pat suprantame, kad mokyklos turi pareigą vadovauti studentams savo ateities karjerą, todėl daug trečius metus yra skirta projekto plėtrą, skatins dorybes kiekvienas iš studentų ir proceso, mentored kino profesionalų metu bus priartinti jas prie darbo rinkos ir jos poreikius realybe.... [-]


Aukštasis tarptautinio verslo valdymo diplomas su kalbomis

Hong Kong Institute of Vocational Education
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Honkongas Hong Kong

Šios programos tikslas - sudaryti sąlygas studentams siekti karjeros tarptautinėse įmonėse, kurios užsiima tarptautiniu verslu ir prekyba. Tai pabrėžia praktinį mokymą ir apima verslo kalbas (japonų / korėjiečių / ispanų kalbas), akademinius, techninius ir vadybinius įgūdžius tarptautinėje verslo aplinkoje, teisinius ir finansinius aspektus, e. Rinkodarą, tarpkultūrinius valdymo įgūdžius, praktinį parodų valdymą ir kokybės valdymą. [+]

Programos tikslai

Šios programos tikslas - sudaryti sąlygas studentams siekti karjeros tarptautinėse įmonėse, kurios užsiima tarptautiniu verslu ir prekyba. Tai pabrėžia praktinį mokymą ir apima verslo kalbas (japonų / korėjiečių / ispanų kalbas), akademinius, techninius ir vadybinius įgūdžius tarptautinėje verslo aplinkoje, teisinius ir finansinius aspektus, e. Rinkodarą, tarpkultūrinius valdymo įgūdžius, praktinį parodų valdymą ir kokybės valdymą.

Ši programa suprojektuota taip, kad pabrėžiamas bendrinis ir kalbos mokymas, visiško žmogaus ugdymas ir darbo patirtis, kad studentai būtų geriau pasirengę tolesniems studijoms ir užimtumui po baigimo.... [-]


Hospitality Management diplomas

B.H.M.S. Business & Hotel Management School
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai October 2018 Šveicarija Lucerne

Svetingumo vadybos bakalauro laipsnį formuojantis "Hotel and Hospitality Management" arba "Global Business Management" bakalauro laipsnį sudaro vienas intensyvus 6 mėnesių trukmės studijų laikotarpis BHMS universitetuose Liucernoje, Šveicarijoje, ir vienas praktinis mokamas 4- 6 mėnesius Šveicarijos svetingumo industrijoje. [+]

Programa:

BA Hotel 1 metai

Trukmė:

Vieneri metai

Prieinamumas:

Šis pasiūlymas yra prieinamas visiems potencialiems studentams.

Apžvalga

Svetingumo vadybos bakalauro laipsnį formuojantis "Hotel and Hospitality Management" arba "Global Business Management" bakalauro laipsnį sudaro vienas intensyvus 6 mėnesių trukmės studijų laikotarpis BHMS universitetuose Liucernoje, Šveicarijoje, ir vienas praktinis mokamas 4- 6 mėnesius Šveicarijos svetingumo industrijoje.

BHMS yra 1928 m. Įkurtos "Bénédict" Šveicarijos mokyklų grupės narys, kurio misija - suteikti suaugusiųjų švietimą žmonėms, norintiems sėkmingai dirbti. Bénédict mokykla yra viena iš didžiausių Šveicarijos privačių švietimo organizacijų ir kasmet moko daugiau nei 15 000 visą ir neakivaizdinių studijų studentų. Nuo 2002 m. Brightono universiteto Didžiosios Britanijos diplomatijos ir aukštojo mokslo diplomų programų akreditavimo daugiau kaip 1000 studentų sėkmingai baigė diplomo programą.... [-]


Diplomas garso produkcijos

International College of Music
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Malaizija Kuala Lumpur

Per šį 2 metų programą, jums bus sukurti įgūdžius įrašyti, sumaišoma ir magistro Muzika ir garsas naudojant geriausią garso gamybos įrangos ir programinės įrangos. Jūs išmoksite taikyti techninius įgūdžius ir kūrybiškumą sukurti garsą kino, televizijos ir vaizdo žaidimų, naudojant Pro Tools, pramonės standartus Skaitmeninis garso Workstation. [+]

Programos apžvalga Į Sound Production diplomas yra geriausias garso inžinerija Žinoma galima Malaizija, parengta konsultuojantis su profesionalia garso pramonėje, ir mokė pramonės ekspertų, siekiant patenkinti aukštos kvalifikacijos garso inžinieriai paklausą. Per šį 2 metų programą, jums bus sukurti įgūdžius įrašyti, sumaišoma ir magistro Muzika ir garsas naudojant geriausią garso gamybos įrangos ir programinės įrangos. Jūs išmoksite taikyti techninius įgūdžius ir kūrybiškumą sukurti garsą kino, televizijos ir vaizdo žaidimų, naudojant Pro Tools, pramonės standartus Skaitmeninis garso Workstation. Jūs taip pat išmokti dirbti su komanda inžinierius gyvo garso koncertai ir renginiai, naudojant profesionalią PA sistemą. Jūs dalyvauti seminaruose pramonės specialistų ir dalyvauti vizitų į profesionaliose studijose, gyvų garso kompanijų, transliacijų stotims ir tt, siekiant padėti jums sukurti ir plėsti savo pramonės tinklą. Be savo galutinį metų studijų, jūs užsiimti stažuotės įgyti realaus pasaulio darbo patirties bet vienoje srityje savo pasirinkimo garso gamybos. Kaip dalis Gradacija Reikalavimai, jums bus sukurti kūrybinių garso gamybos darbus, kurie gali būti naudojami kaip savo profesinės portfelio pateikti savo būsimiems darbdaviams portfelį. Be to studijuoja dalykus, susijusios su patikimu gamybą, jūs taip pat išmokti skaityti ir rašyti muzikinę notaciją, plėtoti anglų kalbos įgūdžius ir mokytis iš laisvųjų menų dalykų spektrą. Šie dalykai bus išmokyti jus su labai pageidaujamų įgūdžių darbo, efektyviai bendrauti su kitais, dirbti komandose ir spręsti problemas, kaip jūs žingsnis į savo profesinę karjerą. Tarptautiniai studentai imsis pagrindinę Malajų kalba Komunikacijos kursą, kaip dalį savo diplominiam reikalavimą. Jei turite išankstinių žinių bet dalykų turite informuoti mūsų Priėmimo konsultantai ne jūsų taikymo programos ištirti bandymų mokinius įgyti... [-]

Diplomas garso

SAE Institute North America
Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių April 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Miami Atlanta Chicago Los Angeles Nashville New York San Jose + 6 daugiau

"Garso diplomo programa" yra ne kalbos studijų programa, kurioje daugiausia dėmesio skiriama garso inžinerijos pagrindams, skirtiems studentams įgyventi per 12 mėnesių. [+]

Graduate Management Admission Test arba Garso diplomo programa Yra ne magistrantūros programa, orientuota į garso inžinerijos pagrindus, skirtus studentams į šią sritį patenkinti net 9-12 mėnesių.

Ši programa yra intensyvus praktinis ir teorinis studijų kursas, kuris suteikia studentams žinių ir įgūdžių formuoti garso dizainą ir kūrimą. Šios programos lankytojai mokosi tiek garso dizaino techninių ir kūrybinių komponentų, tiek pramogų pramonės verslo principų. Tai praktinė, pagal projektą sukurta programa, kurios pagrindinė dalis - didelis kapstano projektas, kuris remiasi visomis programos žiniomis ir įgūdžiais.

MOKYMOSIOS SRITYS

SAE institutas pertvarkė garso programą į trisdešimt. Kiekvienas vienetas ir trimestras palaipsniui ugdo įgūdžius, reikalingus programos ugdymo ir techninių įgūdžių įgijimui.... [-]


Verslo diplomas

College Australia
Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių October 2018 Australija Southport

Ar norėtumėte tobulėti savo organizacijoje arba pradėti savo įmonę? Padidinkite žinias apie pagrindines verslo strategijas ir rizikos valdymo praktiką. [+]

Verslas CA

Ar norėtumėte tobulėti savo organizacijoje arba pradėti savo įmonę? Tai yra tavo idealus turtas! Padidinkite žinias apie pagrindines verslo strategijas ir rizikos valdymo praktiką. Ši kvalifikacija būtų taikoma asmenims, turintiems įvairias pareigybes, įskaitant vykdomuosius pareigūnus, programų konsultantus ir programų koordinatorius. Šių vaidmenų asmenys gali turėti didelę patirtį įvairiuose nustatymuose, tačiau siekti tobulinti savo įgūdžius įvairiais verslo funkcijomis. Ir atvirkščiai, tai taip pat gali būti taikoma tiems, kurie turi mažai profesinės patirties arba neturi profesinės patirties, tačiau turi teigiamų teorinių verslo įgūdžių ir žinių, kurias jie norėtų plėtoti, kad galėtų kurti tolesnes švietimo ir užimtumo galimybes.... [-]


Išplėstinis kūrybinės medijos gamybos diplomas

Cambridge School of Visual & Performing Arts
Su bendrabučiu 2 metų January 2019 Jungtinė Karalystė Cambridge

Tai dvejų metų kursas, skirtas studentams suteikti žinių [+]

Apžvalga

Tai dvejų metų kursas, skirtas studentams suteikti žinių

Per tikslines klases

• Įvairių požiūrių ir žinių apie žiniasklaidos sektorių supratimas. • Tyrinėti, analizuoti ir vertinti svarbią informaciją ir idėjas, kad būtų galima kurti kūrybinius sprendimus. • Suprasti, pritaikyti ir saugiai naudoti tinkamus ir praktinius kūrybinės gamybos metodus ir įgūdžius. • Kritiškai apsvarstyti metodų, veiksmų ir rezultatų veiksmingumą ir tinkamumą. • Naudokite vertinimo ir refleksijos įgūdžius, kad prisiimtų atsakomybę už savo mokymą, tobulinimą ir sprendimų priėmimą. • prisiimkite atsakomybę už mokslinius tyrimus, planavimą, laiko valdymą ir veiksmus, kad galėtumėte naudotis progresavimo galimybėmis. • Efektyviai pristatyti save ir savo darbą atitinkamoms auditorijoms. • Sužinokite pradinius HTML kodavimo principus per klases. • supažindinti su sveikatos ir saugos taisyklėmis per seminarus.... [-]


Maritime Occupational Safety Diplomas

Netherlands Maritime Institute of Technology (NMIT)
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 7 semestrus January 2019 Malaizija Johor Bahru + 1 daugiau

Programa analizuoja tarptautinius darbo standartus, nacionalinius įstatymus, reglamentus, praktikos kodeksus, gaires ir standartus, geriausią praktiką, skirtą teikti informaciją apie pavojų, kuriuos gali atsirasti sausumoje ir jūroje, rūšis, bei atitinkamas prevencines ir apsaugos priemones, užtikrinančias saugią darbo ir gyvenimo aplinką. [+]

Profesinės saugos ir sveikatos (DSS) paprastai apibrėžiamas kaip laukas, pripažinimas, vertinimas ir kontrolė, kylanti darbo vietoje arba iš jos atsirandančių pavojų, galinti pakenkti darbuotojų saugai, sveikatai ir gerovei. Tai apima visų profesijų darbuotojų didžiausios fizinės, psichinės ir socialinės gerovės skatinimą ir išlaikymą. Taip pat atsižvelgiama į galimą poveikį aplinkinėms bendruomenėms ir bendrajai aplinkai. Pagrindinis DSS tikslas yra įvertinti ir valdyti profesines rizikas taikant prevencines ir apsaugos priemones. Ši tema yra sudėtinga ir apima įvairias darbo veiklos sritis. Tai susiję su standartais, kuriuos reikia dažnai koreguoti atsižvelgiant į technologijų pokyčius ir sistemingus tyrimus, susijusius su galimu pavojumi žmonių sveikatai darbe.... [-]


"Haute Cuisine Chef" diplomas

Culinary Institute of Barcelona
Su bendrabučiu Ištęstinės 8 mėnesių January 2019 Ispanija Barcelona

Gavęs CIB chef diplomą tampa daug daugiau nei profesionalus virėjo laipsnis. Šis diplomas garantuoja, kad studentas gali diegti naujoves ir kurti, ty tobulinti jau egzistuojančią veiklą ir daryti tai, ko niekas anksčiau darė. [+]

Gavęs CIB chef diplomą tampa daug daugiau nei profesionalus virėjo laipsnis. Šis diplomas garantuoja, kad studentas gali diegti naujoves ir kurti, ty tobulinti jau egzistuojančią veiklą ir daryti tai, ko niekas anksčiau darė. Šis kursas yra kūrybos ir gamtos mokslų kelionė, kuri, pasirinktinai, gali būti išplėsta naudojant ankstesnį inicijavimo modulį tiems, kurie neturi "kokios nors profesinės patirties gaminant maistą".

Kai diplomas bus sėkmingai užbaigtas, studentas gali pasirinkti bet kurį iš šešių kulinarinių specialybių, galinčių tapti specialisto virėja, arba pasirinkti kursą, kad gautų vykdomojo chefo antrosios pakopos studijų diplomą.

... [-]

Kino filmų gamybos diplomas

Nashville Film Institute
Su bendrabučiu Dieninės 9 mėnesių September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Nashville

Mūsų kino filmų kūrimo programa visiškai panardina jus į kino formavimo procesą. Devynis mėnesius NFI studentai gyvena, valgo ir kvėpuoja filmas ir kaip filmai. [+]

NFI parašų kino studijų diplomas

Mūsų kino filmų kūrimo programa visiškai panardina jus į kino formavimo procesą. Devynis mėnesius NFI studentai gyvena, valgo ir kvėpuoja filmas ir kaip filmai.

Mūsų filosofija yra tai, kad mokiniai išmoksta visus filmo kūrimo etapus ir vaidmenis. Geriausias būdas tai pasiekti - iš tikrųjų kurti filmus. Per šią diplomo programą studentai bendradarbiauja įvairiuose projektuose, kuriuose kuria savo filmus. Iki programos pabaigos mokiniai įgyja reikiamų įgūdžių, neįkainojamų ryšių ir turinio savo pačių profesionaliems demo ritiniams.

Programos moduliai

Per mūsų devynių mėnesių programą mūsų kursas susideda iš keturių modulių. Kiekvienas modulis veikia 9 savaites ir apima pagrindinius gamybos rezultatus. Kiekvienas studentas gauna savo balus kiekvieno modulio pabaigoje.... [-]


Logistikos diplomas

London School Of Business And Finance (LSBF) Singapore
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 8 - 12 mėnesių August 2019 Singapūras Singapore + 1 daugiau

Vis labiau globalizuoto pasaulio, kurio prekės ir paslaugos sklandžiai peržengia sienas, rezultatas - sparčiai auganti logistikos ir tiekimo grandinės valdymo pramonė. Mūsų logistikos diplomas [+]

Vis labiau globalizuoto pasaulio, kurio prekės ir paslaugos sklandžiai peržengia sienas, rezultatas - sparčiai auganti logistikos ir tiekimo grandinės valdymo pramonė. Mūsų logistikos diplomas

Tvirtas švietimas Pirmiausia: tvirtas logistikos ir tiekimo grandinės valdymo pagrindas su tokiais moduliais kaip tarptautinis laivybos valdymas, sandėlių valdymas ir daugelis kitų. Be to, tarptautinio verslo valdymo, e. Prekybos ir rinkodaros moduliai suteiks tvirtą verslo išsilavinimą. Tai papildo plačią ir išsamią mokymo programą.

Karjeros galimybės Singapūras kaip pasaulinė logistikos ir tiekimo grandinės grandinė, darbo perspektyvos yra ryškios absolventams. Baigę turėsite galimybę prisijungti prie aviacijos, jūrų ir MICE pramonės. Galite dirbti kaip pirkimo pareigūnas, atsargų valdytojas, krovinių ekspedijavimo specialistas, transporto analitikas, oro krovinių specialistas, linijų valdymo analitikas ar laivo pajėgumo planavimas.... [-]


PGA diplomas

The Golf School of Excellence
Su bendrabučiu Dieninės 3 metų January 2019 Pietų Afrikos Respublika Johannesburg

Ar svajojat lankyti Golf College? Jei turite aistra golfo žaidėjams ir norėtumėte iš savo mėgstamos rungtynės padaryti karjerą, ši 3 metų trukmės kursas / golfo kvalifikacija yra jums. [+]

Apžvalga

Ar svajojat lankyti Golf College? Jei turite aistra golfo žaidėjams ir norėtumėte iš savo mėgstamos rungtynės padaryti karjerą, ši 3 metų trukmės kursas / golfo kvalifikacija yra jums.

Gaukite prabangių rezultatų mokymą, kad pasiruoštumėte žaisti karjerą.Studijuokite golfo specifinius PGA temas, kad galėtumėte pasiruošti golfui ir įgyti teisę į karjerą.Gaukite praktinę patirtį pramonės srityje, įskaitant 8 savaičių treniruotės galimybę JAV.Išsaugokite savo mėgėjų statusą per savo studijas, kad galėtumėte konkuruoti mėgėjų grandinėje, atstovauti savo provincijai ar net jūsų šaliai.Veiklos kėlimas

Besimokantieji iš TGSE treniruočių komandos gauna elito mokymų rezultatus, naudodamiesi "Total Golf Coaching System". Įgūdžių mokymas ir techninis treniruotės vyksta kaip individualių, tiek komandinių sesijų forma.... [-]


Interjero dizainas diplomas

LaSalle College Istanbul
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų February 2019 Turkija Istanbul

Interjero dizainas programa ne LaSalle College İstanbul duos jums įgūdžių, siekti karjeros, kaip interjero dizaineris! [+]

Interjero dizainas diplomas

Ar aistringai interjero dizainą? Ar turite daug dizaino koncepcijas omenyje, kai jūs pažvelgti erdvėje? Jei taip, Interjero dizainas programa ne LaSalle College İstanbul duos jums įgūdžių, siekti karjeros, kaip interjero dizaineris!

Ši programa bus jums iš pagrindinių principų ir elementų projektavimo iki visos tinkas Photoshop ir AutoCAD. Per savo studijas, jums bus dirbti su įvairių formų, spalvų, tekstūrų, medžiagų ir apšvietimo dizainas interjero.

Šie interjero dizaino kursai taip pat plėtoti savo įgūdžius, įtraukti projektavimo teorija ir materialinių ir baldai specifikacijas sukurti 2D ir 3D planus. Absolventai gali pasirinkti sekti vieną iš trijų karjeros galimybes: gyvenamųjų, komercinių ar institucinis modelis.... [-]