Diplomo programa - Medijos studijos

Geriausios diplomo programos - Medijos studijos

Medijos studijos

Diplomas yra laipsnis, po sėkmingai užbaigti konkrečią studijas. Priklausomai nuo to, kokioje šalyje jums gauti diplomą ji gali kreiptis į Akademinio sudarymo lygiu. Studentai dažnai siekia diplomą atgavus kitą laipsnis, arba kai nedirba papildomą laipsnį.

Kas yra žiniasklaidoje diplomas? Tai diplomas orientuota į įgūdžių, reikalingų gerai žiniasklaidos srityje. Studentai mokosi apie tai, kaip prisijungti tradicinėmis disciplinomis ir technologijų įmokas. Kursai sutelkti į kūrybiškumą, sužinoti apie naująsias technologijas, programavimą ir metodika. Studentai net išmokti, kaip geriau save specialiai rinkoje. Studentai, kurie imasi šiuos kursus tapo gerai apmokyti kurti produktus, kurie aukštą technologinį turinį, palaiko multi-platformos ir gali būti interaktyviai naudoti.

Šio laipsnio tipą nauda yra, kad studentai tapo nusimano žiniasklaidos pramonės.Jie mokosi įgūdžių, reikalingų sukurti naudingus ir jais naudotis produktų. Kursas yra skirtas mokyti labai kompetentingų specialistų, ir tai, ką ji daro.

Iš žiniasklaidoje diplomo kaina priklauso nuo to, kokioje šalyje savo pasirinkimą mokykla yra. Kaina taip pat gali skirtis, priklausomai nuo to, ar Jūs vartojate klases miesteliu arba internetu.

Studentas, kuris gauna šį diplomą galite rasti karjeros daugelyje susijusių žiniasklaidos srityse. Jie gali būti sėkmingas, kaip multimedijos dizaineris, kūrėjas, interaktyvios vaizdo dizaineris ar paraiškų mobiliųjų įrenginių dizaineris. Studentai taip pat tapo ekspertai interaktyvių vaizdo įrenginiai, vaizdo žaidimų ir cross media. Jei norite turėti sėkmingą karjerą žiniasklaidos pramonės, tai gali būti tik diplomo, kad jums reikia įtraukti į savo CV.

Kai jūs turite nuspręsti, ar tai yra laipsnis norite tęsti, viskas, ką turite padaryti, tai mokslinių tyrimų mokyklos jus domina.Jūs galite padaryti, kad pirmą kartą ieškant mokyklas, kurios siūlo kursus jums reikia. Tada jums tiesiog turi kreiptis. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Meno Diplomas Turinio Kūrime

Collarts - Study Music, Arts & Entertainment Courses With Collarts
Su bendrabučiu Dieninės January 2018 Australija South Melbourne Fitzroy Melbourne + 1 daugiau

Menų diplomas (turinio kūrimas) puikiai tinka studentams, norintiems sužinoti daugiau apie turinio kūrimą ir kurti kūrybos pramonės kūrėjų ar dizainerių karjeros pagrindą. [+]

Jei svajote apie Interaktyvios medijos tvarkyklės, Social Media Manager, Videographer, Online Publisher, Media Producer, turinio rinkodaros ar skaitmeninio projektų vadybininko karjerą, tai jums tinka.

Jus mokys ir rūpinsis pramonės ekspertai, kurie šiuo metu dirba kaip turinio gamintojai, internetinių žiniasklaidos gamintojų, žiniasklaidos projektų vadovai ir skaitmeniniai vadovai. Jūs atliksite pagrindinius žiniatinklio dizaino, videografijos, grafinio dizaino, fotografijos ir copywriting elementus, kartu su prekės ženklo strategijos ir vartotojų patirtimi. Studentai dirbs su realiais klientais studijų aplinkoje, kuriant pramonės santykius ir savo darbo portfelį.... [-]


Reklamos Ir žiniasklaidos Diplomas

Macleay College
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų February 2018 Australija Sydney Melbourne + 2 daugiau

Mūsų reklamos ir žiniasklaidos diplomas yra praktinis kursas tiems, kurie nori įsitraukti į sėkmingą reklamos pramonės karjerą. Šis pagrindų kursas pateikia pagrindinių įgūdžių, kuriuos tikisi reklamos ir žiniasklaidos pramonė, apžvalgą. [+]

Mūsų reklamos ir žiniasklaidos diplomas yra praktinis kursas tiems, kurie nori įsitraukti į sėkmingą reklamos pramonės karjerą. Šis pagrindų kursas pateikia pagrindinių įgūdžių, kuriuos tikisi reklamos ir žiniasklaidos pramonė, apžvalgą. Ji taip pat siūlo studentams, kurie anksčiau mokėsi rinkodaros, grafinis dizainas, psichologijos ar rašyti galimybę specializuotis savo įgūdžius ir pradėti savo reklamos karjerą.

Šis kursas apima visus šiuolaikinės reklamos aspektus trijose pagrindinėse srityse: kūrybinės problemos sprendimo ir skaitmeninės gamybos, sąskaitų valdymo ir žiniasklaidos planavimo, rinkos tyrimų ir rinkodaros.

Jūs sužinosite, kaip reklamos agentūros ir kitos susijusios kūrybinės įmonės yra struktūrizuotos ir valdomos. Gausite projektais grindžiamą patirtimi kūrybinio proceso, gamybos reikalavimus spausdinti, transliavimo ir socialinės žiniasklaidos ir rinkodaros ir žiniasklaidos. Apskrito mokytis taip pat bus suteikta darbo žinių apie finansines, teisines ir etines problemas, susijusių su pramonės.... [-]


Diploma in Social Media Marketing

Vancouver Career College
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Kanada Surrey

Vancouver Career College's Social Media Marketing diploma program provides students with the knowledge, skills, and tools to run effective, successful marketing campaigns for businesses. [+]

Social media marketing is evolving at an unprecedented pace, and there’s huge demand for professionals in the field. Vancouver Career College's Social Media Marketing diploma program provides students with the knowledge, skills, and tools to run effective, successful marketing campaigns for businesses.

Students will also learn to plan and execute campaigns as part of a business’s digital marketing strategy. The program includes real-world training with a work experience placement in the field before graduation.

[-]

Diploma in Social Media Marketing

CDI College
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Kanada Burnaby

The Social Media Marketing diploma program at CDI College provides students with a solid understanding of marketing practices in the field of social media. [+]

The Social Media Marketing diploma program at CDI College provides students with a solid understanding of marketing practices in the field of social media.

In the program, students learn how to run marketing campaigns using social media platforms, including Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, LinkedIn, and more.

Students will also learn about emerging trends in the industry, digital strategy and planning, content creation and outreach, and social media aggregation and monitoring tools. If you're looking to start a new career in an emerging industry, the Social Media Marketing program is for you.

[-]

Masinio Informavimo Diplomas

InHouse Multimedia College
Su bendrabučiu Dieninės January 2018 Malaizija Kvala Lumpūras

Ši programa gamina žiniasklaidos profesionalus XXI amžiui. "In-House Multimedia College" naudoja geriausius ir atnaujintus tyrimus, kad atliktų savo diplomo kursus. Žiniasklaidos tendencijos ir masinių komunikacijų poveikis visuomenei yra įtrauktas į mokymo programą, kurioje nagrinėjama, kaip žiniasklaida transformuoja socialinį ir verslo pasaulį. [+]

Apžvalga

Ši programa gamina žiniasklaidos profesionalus XXI amžiui. "In-House Multimedia College" naudoja geriausius ir atnaujintus tyrimus, kad atliktų savo diplomo kursus. Žiniasklaidos tendencijos ir masinių komunikacijų poveikis visuomenei yra įtrauktas į mokymo programą, kurioje nagrinėjama, kaip žiniasklaida transformuoja socialinį ir verslo pasaulį.

Masinio komunikacijos diplomas suteiks studentams praktinį ir kritinį supratimą apie pagrindinius masinės komunikacijos metodus, pasaulinę žiniasklaidą, naujas žiniasklaidą ir technologijas, auditorijos tyrimus, gamybos metodus ir ataskaitų teikimą bei reklamą.

Studentai taip pat išnagrinės praktinius muzikos rašymo ir žurnalistikos metodus, prekės ženklą, pasaulinę rinkodarą ir garsenybių kultūrinį poveikį.... [-]


Foundation Diploma in Art and Design or Media Level 3/Level 4 UAL (University of the Arts London)

Westminster Kingsway College
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Jungtinė Karalystė London

Šis kursas skirtas sukurti kūrybingumą, praktinius įgūdžius ir savarankišką mąstymą meno, dizaino ar žiniasklaidos srityse. Tai intensyvi studijų programa tiems, kurie yra daugiau nei 19 metų, kurie nori išplėsti savo įgūdžius ir parengti portfelį pasirengimo darbui ar aukštojo mokslo srityje. [+]

Šis kursas skirtas sukurti kūrybingumą, praktinius įgūdžius ir savarankišką mąstymą meno, dizaino ar žiniasklaidos srityse. Tai intensyvi studijų programa tiems, kurie yra daugiau nei 19 metų, kurie nori išplėsti savo įgūdžius ir parengti portfelį pasirengimo darbui ar aukštojo mokslo srityje.

Studentai sukurs platų darbo sričių spektrą daugelyje menų ar žiniasklaidos. Kursas yra padalintas į tris etapus; Tyrimo, kelio ir patvirtinimo etapai, ir baigiasi asmeniniu projektu. Per visą savo studijų programą taip pat daugiausia dėmesio skiriama pasiruošimui jūsų karjerai šioje srityje.

[-]

Dvigubas Diplomas Grafinio Dizaino Ir Multimedija

First Media Design School
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 24 mėnesių January 2018 Singapūras Singapore + 1 daugiau

Studentai bus kryžminio apmokyti tiek spaudos ir skaitmeninės sąsajos, įgyti platų mastą žinių ir įgūdžių nuo dizaino ryšių įvairių disciplinų, įskaitant reklamą, prekės ženklą, vizualinio identiteto, pakuotės. [+]

dvigubas diplomas grafinio dizaino ir multimedija

Studentai bus kryžminio apmokyti tiek spaudos ir skaitmeninės sąsajos, įgyti platų mastą žinių ir įgūdžių nuo dizaino ryšių įvairių disciplinų, įskaitant reklamą, prekės ženklą, vizualinio identiteto, pakuotės. Be to, studentai įgis reikiamos patirties sukurti 2D ir 3D animacija įvairių multimedijos platformų, įskaitant internetą, televiziją ir filmus.

Kurso aprašymas

Kurso trukmė: 24 mėnesių

Kiekiai: Sausio, balandžio, liepos, spalio

Režimai Tyrimas: Dieninis / Part-time

įrašas reikalavimas Mažiausiai 16 metų amžiaus ir vyresni Minimalus 2 GCE O lygmeniu arba 3 N-Level kreditai su perdavimo anglų, arba ITE / Aukštųjų NITEC sertifikatų turėtojai su minimaliu 2,5 VPS Baigta vidurinė mokykla / SENIOR HIGH Mokyklos / Įvertinimas 12 Visi pareiškėjai bus atliekamas vizualinis tinkamumo testą, po kurio interviu sesijos su FMDS akademinių galvų prieš jas oficialiai priėmimo į programą Pass anglų kalba Pareiškėjai gali būti gali būti atleistas iš pasirinktų vienetų, jei jie turi ankstesnę darbo patirtį ir / ar kvalifikaciją meno, dizaino ar kitų susijusių pramonės šakų Kursas ... [-]

Diplomas Daugialypės Terpės Dizaine

Alfa International College
Su bendrabučiu Dieninės 2.5 - 3 metų Registracija galima Malaizija Selangor

Daugialypės terpės dizainas suderina daugialypės terpės šaltinius - tokius kaip teksto, garso, vaizdo, skaitmeninių vaizdų ir internetinės žiniasklaidos priemonės - nuosekliu, interaktyviu komunikavimu. Programa yra efektyvi, nes ji įtraukia pristatymus, kad patrauktų žiūrovus ir klientus, dalyvaujančius mokymo ir švietimo, pramogų, rinkodaros ir reklamos srityse. [+]

Programos apžvalga

Daugialypės terpės dizainas suderina daugialypės terpės šaltinius - tokius kaip teksto, garso, vaizdo, skaitmeninių vaizdų ir internetinės žiniasklaidos priemonės - nuosekliu, interaktyviu komunikavimu.

Programa yra efektyvi, nes ji įtraukia pristatymus, kad patrauktų žiūrovus ir klientus, dalyvaujančius mokymo ir švietimo, pramogų, rinkodaros ir reklamos srityse.

Multimedia dizaineriai turi daug įrankių ir išteklių vizualizuoti ir pristatyti savo idėjas, tačiau daugialypės terpės dizaino esmė yra vizualiniai pranešimai ir galimybė per žmones perteikti istoriją.

ALFA koledžo Multimedia Design programa yra struktūrizuota įvairių kursų, įskaitant skaitmeninę iliuziją, fotografija, interneto dizainas, animacija, vaizdo redagavimas, vizualiniai efektai ir mobiliųjų programų kūrimas, kuris sudaro pagrindą techninei specializacijai ir kūrybiniam tyrinėjimui, programa.... [-]


Diplomas Socialinės žiniasklaidos Rinkodaros

Spring College International
Su bendrabučiu Dieninės 9 mėnesių August 2018 Singapūras Singapore

Šis kursas siekiama parengti studentus su žinių ir įgūdžių norint tapti labiau socialinės žiniasklaidos įgudę, todėl gali įgyvendinti atitinkamą socialinės žiniasklaidos praktiką savo organizacijoje per įmonių socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategijų įgyvendinimo. [+]

Šis kursas siekiama parengti studentus su žinių ir įgūdžių norint tapti labiau socialinės žiniasklaidos įgudę, todėl gali įgyvendinti atitinkamą socialinės žiniasklaidos praktiką savo organizacijoje per įmonių socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategijų įgyvendinimo. Ji suteikia studentams aiškų supratimą apie socialinės žiniasklaidos ir savo šaknų, planavimas ir pradžia socialinės žiniasklaidos kampanijas, įvairių turimų įrankių ir žinių, kaip įgyvendinti pagrindinius socialinės žiniasklaidos strategijas verslui.

Per atvejų tyrimus ir patrauklus veiklą, mokiniai išmoks, kaip sukurti socialinės žiniasklaidos planą, pritaikytą prie konkrečių organizacijos poreikius bei tikslus, naudojant socialinės žiniasklaidos platformų pasiekti savo tikslinę auditoriją. Absolventai į Social Media Marketing žinoma diplomas gali plaukti į Advanced diplomas Social Media Marketing žinoma.... [-]


Diplomas Informacinės Technologijos (Digital Media)

College MDIS Malaysia
Su bendrabučiu Dieninės 30 mėnesių Registracija galima Malaizija Johor Bahru

Šis kursas dėmesys skiriamas skaitmeninių laikmenų tokiose srityse, kaip grafikos redagavimo, TV kūrybiniams žiniasklaidos bei skaitmeninės daugialypės terpės. Absolventai galės remti IRT taikymas plėtros poreikius įmonėse. Studentai taip pat parengė akademinio pažangos, siekiant sustiprinti dėlto tai karjerą, jei nori siekti išankstinių įgūdžius ir žinias. [+]

Programos aprašas

Šis kursas dėmesys skiriamas skaitmeninių laikmenų tokiose srityse, kaip grafikos redagavimo, TV kūrybiniams žiniasklaidos bei skaitmeninės daugialypės terpės. Absolventai galės remti IRT taikymas plėtros poreikius įmonėse. Studentai taip pat parengė akademinio pažangos, siekiant sustiprinti dėlto tai karjerą, jei nori siekti išankstinių įgūdžius ir žinias.

Kursas trunka 30 mėnesių, ty 2,5 metų.

Kurso turinys

1 metai

01 Bendravimo įgūdžiai 02 principai Informacinės technologijos 03 Matematika Kompiuterija 04 Malaizija Tyrimai 05 Verslo Įgūdžiai ir mokymasis 06 bahasa Kebangsaan 07 Operacinės sistemos 08 programavimo principai 09 Islamo / Moralinės Tyrimai 10 PC Problemų ... [-]

Diploma in Social Media Marketing and Co-op

Canadian College
Su bendrabučiu Dieninės 8 semestrus September 2018 Kanada Vancouver

[+]

Kaip studentai grįžti į savo kilmės šalyje, Vakarų Kanados diplomas ir Co-op derinys yra ne tik privalumas, bet taip pat leidžia studentams galimybę suprasti ir patirti kultūrinius ir verslo niuansus, kurie gali būti įgyta tik nuo ilgo rankų -on patirties. Ši programa buvo dizainas suteikti studentams su veiksmingomis valdymo darbo įgūdžius, kurie yra reikalingi 21 amžiaus darbo vietoje.

Karjeros galimybės [-]

Diplomas Ekrano Ir žiniasklaidos

Melbourne Polytechnic
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2018 Australija Melbourne

Tapk vienas iš rytojaus žiniasklaidos formuotojams Melburnas politechnikos. Enrol į ekraną ir žiniasklaidos diplomas ir plėtoti savo gamybos įgūdžius, kūrybiškumą, sumanumą ir atsparumą, kaip interneto filmo prodiuseriui. [+]

Tapk vienas iš rytojaus žiniasklaidos formuotojams Melburnas politechnikos. Enrol į ekraną ir žiniasklaidos diplomas ir plėtoti savo gamybos įgūdžius, kūrybiškumą, sumanumą ir atsparumą, kaip interneto filmo prodiuseriui.

Plėtoti Folio ir skatinti savo asmens prekės ženklo skaitmeninėje vietoje

Kaip dalis ekrano diplomas ir žiniasklaidą Žinoma jums parašyti webisodes ir mikrolygio dienoraščius, laikyti aktyvias dienoraščius, kurti išteklius, iškarpų ir darbo įrankiai, siekiant padėti jums nustatyti savo darbo metodus ir prekės ženklą. Jums bus sukurti smulkaus verslo atsparumą ir kūrybinį universalumą, kad bus puikus šaltinis ateityje laisvai samdomų ar verslumo veiklą.... [-]


Diplomas Skaitmeninių žiniasklaidos Technologijų

TAFE Western Australia
Su bendrabučiu Dieninės 2 semestrus January 2018 Australija Geraldton Perth + 1 daugiau

Šis kursas suteiks jums praktinių įgūdžių ir žinių kuriant, kuriant ir tobulinant skaitmenines žiniasklaidos technologijas kaip nepriklausomą IKT specialistą arba kaip komandos sudėtį. [+]

Šis kursas suteiks jums praktinių įgūdžių ir žinių kuriant, kuriant ir tobulinant skaitmenines žiniasklaidos technologijas kaip nepriklausomą IKT specialistą arba kaip komandos sudėtį. Tai suteikia galimybę dirbti naujose ir besiformuojančiose skaitmeninės žiniasklaidos technologijų srityse, įskaitant internetą, interaktyvų dizainą ir kūrimą. Taip pat sužinosite, kaip dirbti su įrankiais ir įranga, pvz., Programine įranga, "Web 2" įrankiais, technologijomis ir mobiliaisiais įrenginiais.

[-]

Interactive Media / Design [2 Year Extended Diploma]

Cardiff and Vale College
Su bendrabučiu Dieninės 34 savaites September 2018 Jungtinė Karalystė Cardiff

[+]

Kvalifikacija:

Temos studijuoja:

grafinis dizainas iliustracija

Patekimo į rinką reikalavimai:

Mokymas ir vertinimas:

Tolesni žingsniai:

UNIVERSITETAS Užimtumas [-]

Specialistas Diplomas Socialinės žiniasklaidos Rinkodaros

Genetic Computer School
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 6 mėnesių August 2018 Singapūras Singapore + 1 daugiau

Dėl didėjančio populiarumo interneto ir socialinės žiniasklaidos, daugelis įmonių dabar sutelkti dėmesį į skaitmeninės rinkodaros padidinti prekės ženklo žinomumą, užsiima klientų, siekiant padidinti klientų išlaikymas, sukurti naujų verslo galimybių ir teikiant palaiko per skaitmeninių laikmenų naudojimo. [+]

Kurso Įvadas

Dėl didėjančio populiarumo interneto ir socialinės žiniasklaidos, daugelis įmonių dabar sutelkti dėmesį į skaitmeninės rinkodaros padidinti prekės ženklo žinomumą, užsiima klientų, siekiant padidinti klientų išlaikymas, sukurti naujų verslo galimybių ir teikiant palaiko per skaitmeninių laikmenų naudojimo. Tačiau dauguma įmonių susiduria su sunkumais ieškant darbuotojo, kuris yra gerai parengti rinkodaros su stipria žinių ir įgūdžių naudojant programinę įrangą, įrankius bei sistemas profesinį lygį. Šis kursas yra skirtas aprūpinti kandidačių žinių ir įgūdžių kūrybinis dizainas ir interneto rinkodaros.

Mokymosi rezultatai... [-]