Diplomo programa - Medijos studijos

Geriausios diplomo programos - Medijos studijos

Medijos studijos

Diplomas yra laipsnis, po sėkmingai užbaigti konkrečią studijas. Priklausomai nuo to, kokioje šalyje jums gauti diplomą ji gali kreiptis į Akademinio sudarymo lygiu. Studentai dažnai siekia diplomą atgavus kitą laipsnis, arba kai nedirba papildomą laipsnį.

Kas yra žiniasklaidoje diplomas? Tai diplomas orientuota į įgūdžių, reikalingų gerai žiniasklaidos srityje. Studentai mokosi apie tai, kaip prisijungti tradicinėmis disciplinomis ir technologijų įmokas. Kursai sutelkti į kūrybiškumą, sužinoti apie naująsias technologijas, programavimą ir metodika. Studentai net išmokti, kaip geriau save specialiai rinkoje. Studentai, kurie imasi šiuos kursus tapo gerai apmokyti kurti produktus, kurie aukštą technologinį turinį, palaiko multi-platformos ir gali būti interaktyviai naudoti.

Šio laipsnio tipą nauda yra, kad studentai tapo nusimano žiniasklaidos pramonės.Jie mokosi įgūdžių, reikalingų sukurti naudingus ir jais naudotis produktų. Kursas yra skirtas mokyti labai kompetentingų specialistų, ir tai, ką ji daro.

Iš žiniasklaidoje diplomo kaina priklauso nuo to, kokioje šalyje savo pasirinkimą mokykla yra. Kaina taip pat gali skirtis, priklausomai nuo to, ar Jūs vartojate klases miesteliu arba internetu.

Studentas, kuris gauna šį diplomą galite rasti karjeros daugelyje susijusių žiniasklaidos srityse. Jie gali būti sėkmingas, kaip multimedijos dizaineris, kūrėjas, interaktyvios vaizdo dizaineris ar paraiškų mobiliųjų įrenginių dizaineris. Studentai taip pat tapo ekspertai interaktyvių vaizdo įrenginiai, vaizdo žaidimų ir cross media. Jei norite turėti sėkmingą karjerą žiniasklaidos pramonės, tai gali būti tik diplomo, kad jums reikia įtraukti į savo CV.

Kai jūs turite nuspręsti, ar tai yra laipsnis norite tęsti, viskas, ką turite padaryti, tai mokslinių tyrimų mokyklos jus domina.Jūs galite padaryti, kad pirmą kartą ieškant mokyklas, kurios siūlo kursus jums reikia. Tada jums tiesiog turi kreiptis. Ieškoti savo programą žemiau ir tiesiogiai susisiekti su Priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti Daugiau

Pažangus Diplomas Socialinės žiniasklaidos Rinkodaros Srityje - CPD

John Academy
Internetinės Dieninės Ištęstinės Registracija galima Jungtinė Karalystė London

Sužinokite, kaip tapti rinkodaros specialistu ir mokytis apie socialinės žiniasklaidos rinkodarą, kuri padės jums siekti jūsų karjeros. Social Media Marketing yra labai veiksminga rinkodaros vieta, kaip kiekvienas naudoja. Per šį kursą sužinosite pažangius įgūdžius, žinias ir informaciją apie socialinės žiniasklaidos rinkodarą ir suprasite socialinės žiniasklaidos "buzz" vertę ir tai, ką ji gali padaryti jums. Sužinokite, kaip optimizuoti paieškos sistemas ir sužinoti apie rinkodarą populiariose socialinės žiniasklaidos svetainėse, "Twitter" ir "Pinterest". Sužinokite geriausius rinkodaros įgūdžius, kad taptumėte veiksmingu socialinės žiniasklaidos ekspertų rinkodaros specialistu ir padėtumėte sėkmingai verslą. [+]

Geriausios diplomo programos - Medijos studijos 2018. Kas yra kursas?Verslo pramonės darbuotojai ir kiti verslininkai, kurie nori išmokti pelnyti per Social Media MarketingŽmonės, kurie domisi socialinės žiniasklaidos rinkodara ir kaip efektyviai bendrauti ir išbandyti reklamą savo potencialiems klientams.Įėjimo reikalavimai:Šis kursas yra prieinamas visiems besimokantiesiems iš visų akademinių dalykų.Besimokantieji turėtų būti 16 metų ir vyresni, kad galėtų įgyti kvalifikaciją.Gerai suprasti anglų kalbą, skaičiavimo įgūdžius ir IRT reikalaujama dalyvauti šiame kursuose.Vertinimas:Pasibaigus kursui, jums reikės apsilankyti internetiniame pasirinktojo testo variante. Jūsų testas bus įvertintas automatiškai ir nedelsiant, kad jūs iš karto žinotumėte, ar sekasi.Prieš sėdėdamas savo egzaminui, turėsite galimybę išbandyti savo įgūdžius ir išbandyti egzaminą.Sertifikavimas:Kai sėkmingai išlaikysite testą, galėsite gauti akredituotą pažyma apie pasiekimus. Tačiau jūs taip pat galite gauti kursų baigimo pažymėjimą, kai baigiate kursą be posėdžio. Sertifikatai gali būti gauti iš tiražo už 39 £ arba PDF formatu už 24 £.PDF sertifikato apskaitos laikas yra 24 valandos, o spausdintuvo pažymėjimas - 3-9 darbo dienos.Kodėl rinktis mus?Įperkamas, patrauklusMokymo vadovo vaizdo medžiaga / medžiaga;Studijuokite patogioje, pažangią internetinę mokymosi platformą;Efektyvus egzaminų sistemų vertinimas ir greitas rezultatas;Jungtinė KaralystėPrieiga prie kurso turinio mobiliajame, planšetiniame kompiuteryje ar darbalaukyje bet kurioje vietoje;Prašymas gauti "NUS Extra Discount Card";24/7 studentų palaikymas el. Paštu.Karjeros kelias:... [-]

Socialinių žiniasklaidos Ir Interneto Rinkodaros Diplomas

Reeves College
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Kanada Calgary Edmonton

Interneto ir socialinės žiniasklaidos rinkodara vystosi beprecedentu tempu, ir daugelis įmonių vis dar susiduria su tuo, kaip maksimaliai padidinti socialinę žiniasklaidą ir internetinę rinkodarą, kad būtų pateikti apčiuopiami rezultatai. [+]

Interneto ir socialinės žiniasklaidos rinkodara vystosi beprecedentu tempu, ir daugelis įmonių vis dar susiduria su tuo, kaip maksimaliai padidinti socialinę žiniasklaidą ir internetinę rinkodarą, kad būtų pateikti apčiuopiami rezultatai.

Reeves College interneto rinkodara

Studentai taip pat sužinos apie socialinės žiniasklaidos praktiką, kuri atsirado dėl ekspansinio socialinių tinklų, pvz., "Facebook", "Twitter", "Snapchat" ir "Instagram", augimo. Programa apima realųjį mokymą su darbo patirtimi šioje srityje iki baigimo.

[-]

Socialinės žiniasklaidos Rinkodaros Diplomas

CDI College
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Kanada Vancouver Richmond Scarborough Winnipeg Burnaby Surrey + 4 daugiau

Socialinių žiniasklaidos rinkodaros diplomo programa CDI College suteikia studentams tvirtą supratimą apie marketingo praktiką socialinės žiniasklaidos srityje. [+]

Socialinių žiniasklaidos rinkodaros diplomo programa CDI College suteikia studentams tvirtą supratimą apie marketingo praktiką socialinės žiniasklaidos srityje.

Programoje mokiniai išmoksta vykdyti rinkodaros kampanijas, naudodamos socialinės žiniasklaidos platformas, įskaitant "Facebook", "Twitter", "Instagram", "YouTube", "LinkedIn" ir kt. Studentai taip pat sužinoti apie atsirandančias pramonės tendencijas, skaitmeninę strategiją ir planavimą, turinio kūrimą ir informavimą bei socialinės žiniasklaidos agregavimo ir klausymo įrankius.

Jei norėtumėte pradėti naują karjerą besivystančiose pramonės šakose, "Social Media Marketing" programa yra skirta jums. Baigus studijas, studentai bus pasirengę pradėti dirbti įvairiuose skaitmeninės rinkodaros, skaitmeninės žiniasklaidos ir socialinės žiniasklaidos rinkodaros vaidmenų pradinėje pakopoje... [-]


Diplomo Kursai Ekspertas: Kurti Multimedijos Turinį Ir Tinklines Mokymosi Sistemas

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
Internetinės Dieninės Ištęstinės 40 valandos July 2018 Ispanija Madridas + 1 daugiau

Mokytojams pagrindinio ugdymo, vidurinio ugdymo, mokymo ir valstybinės kalbos mokyklų, kurie nori plėtoti savo mokymo skaitmeninę kompetenciją. kai kuriose vietose yra saugomos būsimiems mokytojams. [+]

Universitetas tyrimų institutas Chose Ortega I Gasetas vadina keletą mokymo programas mokytojams, du meistrus savo kvalifikaciją ir įvairių mokymo kursus mokytojams ispanų, bendradarbiaudama su Servanteso institutas ir Švietimo, kultūros ministerijos ir sporto per metus akademinis 2018-2019.

dalyvaujantys būrio kursų kartu su Cervantes instituto mokytojai gaus lankomumo sertifikatą, Instituto Cervantes ir Chose Ortega I Gasetas-Gregorio Maranonas fondo išduotą. Skyriuje, skirtame kiekvienai iš programų gali būti tikrinami dėl akreditavimo ar akreditavimo atitinkantis kiekvieno kurso.

Daugeliu atvejų kursai yra per liepos mėnesį organizuotas, siekiant palengvinti mokytojų dalyvavimą.... [-]


Socialinės žiniasklaidos Rinkodaros Diplomas

Vancouver Career College
Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Kanada Surrey

Vancouver Career College socialinės žiniasklaidos rinkodaros diplomo programa suteikia studentams žinias, įgūdžius ir priemones, kad būtų galima vykdyti veiksmingas ir sėkmingas rinkodaros kampanijas įmonėms. [+]

Socialinės žiniasklaidos rinkodara vystosi beprecedentu tempu, ir šioje srityje yra didžiulė specialistų paklausa. Vancouver Career College socialinės žiniasklaidos rinkodaros diplomo programa suteikia studentams žinias, įgūdžius ir priemones, kad būtų galima vykdyti veiksmingas ir sėkmingas rinkodaros kampanijas įmonėms.

Studentai taip pat išmokys planuoti ir vykdyti kampanijas kaip verslo skaitmeninės rinkodaros strategijos dalį. Programa apima realųjį mokymą su darbo patirtimi šioje srityje iki baigimo.

[-]

Interactive Media / Design [2 Year Extended Diploma]

Cardiff and Vale College
Su bendrabučiu Dieninės 34 savaites September 2018 Jungtinė Karalystė Cardiff

[+]

Kvalifikacija:

Temos studijuoja:

grafinis dizainas iliustracija

Patekimo į rinką reikalavimai:

Mokymas ir vertinimas:

Tolesni žingsniai:

UNIVERSITETAS Užimtumas [-]

Diplomas Skaitmeninio Ryšio Bei Socialinės žiniasklaidos

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)
Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 96 valandos March 2019 Meksika Meksikas Meksika valstybės Puebla Santa Fė Queretaro Oachaka + 6 daugiau

Žinant teorinį pagrindą interaktyvaus bendravimo internete; taip pat būdai ir geriausia praktika pramonėje; taip, kad galų gale dalyvis galėtų plėtoti ir įvertinti efektyvius skaitmeninius strategijas. [+]

Trukmė 96 valandos

Bendrasis tikslas:

Žinant teorinį pagrindą interaktyvaus bendravimo internete; taip pat būdai ir geriausia praktika pramonėje; taip, kad galų gale dalyvis galėtų plėtoti ir įvertinti efektyvius skaitmeninius strategijas.

naudos:

Dalyvis galės projektuoti, kurti ir įgyvendinti planą pažangias skaitmenines komunikacijos. Tokių planų išorės konsultantų įgyvendinimas apima ne didesnė kaip $ 600,000.00 priklausomai nuo įmonės dydžio investicijas.

Siekiama:Absolventai mokslinės komunikacijos, rinkodaros, reklamos, viešųjų ryšių, administravimo.Dėl įmonių, kurios yra suinteresuotos turėti oficialų buvimą ir profesinį įvaizdį internete, ar parduoti, reklamuoti, konkurencija yra diferencijuojama, padidėjęs rinką.sąlyga:Pareiškėjas turi turėti žinių ir darbo kompiuteriu įgūdžių ir ant valdymo internetu.Turi bakalauro laipsnį ir darbo patirties ne mažiau kaip vienerius metus.Turintys savo komandą už sesijų, geriausia laptopa.turinys:... [-]

Creative Media Production BTEC Extended Diploma Level 3

South and City College Birmingham
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Jungtinė Karalystė Birmingham

Creative Media Production BTEC 3 lygio išplėstinis diplomas yra įdomus, bet sudėtingas kursas, idealus, jei jūs siekiate karjeros žiniasklaidoje arba siekite aukštojo mokslo. [+]

Santrauka

Creative Media Production BTEC 3 lygio išplėstinis diplomas yra įdomus, bet sudėtingas kursas, idealus, jei jūs siekiate karjeros žiniasklaidoje arba siekite aukštojo mokslo.

apibūdinimas

Kursas leidžia jums ištirti įvairius žiniasklaidos dalykus ir įgyti teorines ir praktines žinias apie žiniasklaidos produktų kūrimo koncepcijas ir procesus. Jūs patiriate darbą tokiose srityse kaip radijo gamyba, fotografija, televizija ir vaizdo įrašų gamyba. Jūs taip pat išmokysite ir plėtote daugybę žiniasklaidos įgūdžių ir suprasite gamybos procesus, susijusius su jūsų sukurtais žiniasklaidos produktais. Žiniasklaidos koncepcijos, auditorijos tyrimai ir pramonės tyrimai remia praktines kurso sritis, kurios leis jums sukurti realius žiniasklaidos produktus, tokius kaip radijo reklamos, muzikos dokumentinis filmas... [-]


Diplomas Daugialypės Terpės Dizaine

Alfa International College
Su bendrabučiu Dieninės 2.5 - 3 metų Registracija galima Malaizija Selangor

Daugialypės terpės dizainas suderina daugialypės terpės šaltinius - tokius kaip teksto, garso, vaizdo, skaitmeninių vaizdų ir internetinės žiniasklaidos priemonės - nuosekliu, interaktyviu komunikavimu. Programa yra efektyvi, nes ji įtraukia pristatymus, kad patrauktų žiūrovus ir klientus, dalyvaujančius mokymo ir švietimo, pramogų, rinkodaros ir reklamos srityse. [+]

Programos apžvalga

Daugialypės terpės dizainas suderina daugialypės terpės šaltinius - tokius kaip teksto, garso, vaizdo, skaitmeninių vaizdų ir internetinės žiniasklaidos priemonės - nuosekliu, interaktyviu komunikavimu.

Programa yra efektyvi, nes ji įtraukia pristatymus, kad patrauktų žiūrovus ir klientus, dalyvaujančius mokymo ir švietimo, pramogų, rinkodaros ir reklamos srityse.

Multimedia dizaineriai turi daug įrankių ir išteklių vizualizuoti ir pristatyti savo idėjas, tačiau daugialypės terpės dizaino esmė yra vizualiniai pranešimai ir galimybė per žmones perteikti istoriją.

ALFA koledžo Multimedia Design programa yra struktūrizuota įvairių kursų, įskaitant skaitmeninę iliuziją, fotografija, interneto dizainas, animacija, vaizdo redagavimas, vizualiniai efektai ir mobiliųjų programų kūrimas, kuris sudaro pagrindą techninei specializacijai ir kūrybiniam tyrinėjimui, programa.... [-]


Diplomas Daugialypės Terpės Dizaine

InHouse Multimedia College
Su bendrabučiu Dieninės January 2019 Malaizija Kvala Lumpūras

[+]

Patekimo į rinką reikalavimai

Tarptautinė Studentų Priėmimas

[-]

Foundation Diploma in Art and Design or Media Level 3/Level 4 UAL (University of the Arts London)

Westminster Kingsway College
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Jungtinė Karalystė London

Šis kursas skirtas sukurti kūrybingumą, praktinius įgūdžius ir savarankišką mąstymą meno, dizaino ar žiniasklaidos srityse. Tai intensyvi studijų programa tiems, kurie yra daugiau nei 19 metų, kurie nori išplėsti savo įgūdžius ir parengti portfelį pasirengimo darbui ar aukštojo mokslo srityje. [+]

Šis kursas skirtas sukurti kūrybingumą, praktinius įgūdžius ir savarankišką mąstymą meno, dizaino ar žiniasklaidos srityse. Tai intensyvi studijų programa tiems, kurie yra daugiau nei 19 metų, kurie nori išplėsti savo įgūdžius ir parengti portfelį pasirengimo darbui ar aukštojo mokslo srityje.

Studentai sukurs platų darbo sričių spektrą daugelyje menų ar žiniasklaidos. Kursas yra padalintas į tris etapus; Tyrimo, kelio ir patvirtinimo etapai, ir baigiasi asmeniniu projektu. Per visą savo studijų programą taip pat daugiausia dėmesio skiriama pasiruošimui jūsų karjerai šioje srityje.

[-]

Diplomas Skaitmeninės Ir Socialinės žiniasklaidos Rinkodaros

Asturias Corporación Universitaria
Internetinės Ištęstinės 120 valandos January 2019 Ispanija Madridas Kolumbija Bogotá + 2 daugiau

Web 2.0 pakeitė viską nuo to, kaip mes bendraujame su tuo, kaip parduoti produktą. Vartotojas vaidmuo nebėra statiška tapti centrinis strategija ženklų ir įmonių. Nebeatlieka tik turėti gerą produktą ar paslaugą. Vienas turi žinoti, kaip jį skatinti, kreipkitės į mūsų auditoriją ir turite puikią žinių apie aplinką ir jos įrankiai 2.0. ,,, [+]

Diplomas skaitmeninės rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos

Web 2.0 pakeitė viską nuo to, kaip mes bendraujame su tuo, kaip parduoti produktą. Vartotojas vaidmuo nebėra statiška tapti centrinis strategija ženklų ir įmonių. Nebeatlieka tik turėti gerą produktą ar paslaugą. Vienas turi žinoti, kaip jį skatinti, kreipkitės į mūsų auditoriją ir turite puikią žinių apie aplinką ir jos įrankiai 2.0.

Universiteto interneto rinkodaros ekspertas ir Social Media bus išmokyti jus valdyti savo buvimą socialiniuose tinkluose, gauti gerą reputaciją, mokytis per paieškos variklius į padėtį mūsų svetainėje ir nustatyti verslo galimybes, mes galime pasiūlyti mobiliojo ryšio operatorius; visa tai padės mūsų įmonė išsiskirti iš minios ir tapti sėkmingo verslo. Kuo daugiau žinosime aplinką, kurioje mes dirbame, jų veiksmingumą ir tai, kaip pasinaudoti jų įrankiai pasiekti geresnių rezultatų. Turime neįsijungia mūsų nugaras šią naują 2.0 aplinkoje, kurioje dialogas, sąveika ir mokymasis bendradarbiaujant yra esminiai elementai likti srovė sparčiai keičiasi interneto pasaulyje.... [-]


Diplomas Socialinės žiniasklaidos Rinkodaros

Open Colleges
Internetinės Dieninės 24 mėnesių January 2019 Australija Australija internetu

Sukurta jus nuo pradedančiųjų iki ekspertų, šis kursas buvo sukurtas konsultuojantis su Forbes "išvardytų Top 50 pasaulio socialinės žiniasklaidos ekspertų skaičiaus, todėl galite būti tikri, kad jūs gaunate labai naujausią, pirmos klasės pramonės žinių ir patirties , [+]

Diplomas Social Media Marketing

Pradėti savo karjerą dinamišką ir įdomų kraštovaizdį Social Media Marketing su akredituotu diplomą Social Media Marketing.

Kurso aprašymas

Sukurta jus nuo pradedančiųjų iki ekspertų, šis kursas buvo sukurtas konsultuojantis su Forbes "išvardytų Top 50 pasaulio socialinės žiniasklaidos ekspertų skaičiaus, todėl galite būti tikri, kad jūs gaunate labai naujausią, pirmos klasės pramonės žinių ir patirties ,

Idealiai tinka žmonėms, turintiems visų dalykų aistra socialinės žiniasklaidos, tai akredituota diplomas neturi prielaidos, reiškia, kad jūs galite nusimesti mokytis su tam tikru rinkodaros patirtį, arba visai.... [-]


Socialinės žiniasklaidos Rinkodaros Diplomas

Kirana Colleges
Internetinės ir su apgyvendinimu studijos 12 mėnesių July 2018 Australija Sydney

Socialinės žiniasklaidos rinkodara yra viena iš sparčiausiai augančių rinkų visame pasaulyje, padedanti jums tapti pasaulinės socialinės žiniasklaidos revoliucijos lyderiu. Socialinių žiniasklaidos rinkodaros diplomas buvo parašytas pirmaujančių pasaulio socialinių žiniasklaidos ekspertų iš AUS, JK ir JAV, visų, kurie yra "Forbes Top 50 Social Media Power" įtakos sąraše. Mūsų kursas išmokys jus, kaip tapti socialinės žiniasklaidos ekspertu ir kaip sėkmingai plėtoti ir įgyvendinti socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategiją. Tai leis jums kurti ir kurti savo socialinės žiniasklaidos rinkodaros portfelį ir asmeninį prekės ženklą, kuris bus pristatytas būsimiems darbdaviams. [+]

Socialinės žiniasklaidos rinkodara yra viena iš sparčiausiai augančių rinkų visame pasaulyje, padedanti jums tapti pasaulinės socialinės žiniasklaidos revoliucijos lyderiu. Socialinių žiniasklaidos rinkodaros diplomas buvo parašytas pirmaujančių pasaulio socialinių žiniasklaidos ekspertų iš AUS, JK ir JAV, visų, kurie yra "Forbes Top 50 Social Media Power" įtakos sąraše. Mūsų kursas išmokys jus, kaip tapti socialinės žiniasklaidos ekspertu ir kaip sėkmingai plėtoti ir įgyvendinti socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategiją. Tai leis jums kurti ir kurti savo socialinės žiniasklaidos rinkodaros portfelį ir asmeninį prekės ženklą, kuris bus pristatytas būsimiems darbdaviams.... [-]


Diplomas Ekrano Ir žiniasklaidos

Melbourne Polytechnic
Su bendrabučiu Dieninės 1 metai February 2019 Australija Melbourne

Tapk vienas iš rytojaus žiniasklaidos formuotojams Melburnas politechnikos. Enrol į ekraną ir žiniasklaidos diplomas ir plėtoti savo gamybos įgūdžius, kūrybiškumą, sumanumą ir atsparumą, kaip interneto filmo prodiuseriui. [+]

Tapk vienas iš rytojaus žiniasklaidos formuotojams Melburnas politechnikos. Enrol į ekraną ir žiniasklaidos diplomas ir plėtoti savo gamybos įgūdžius, kūrybiškumą, sumanumą ir atsparumą, kaip interneto filmo prodiuseriui.

Plėtoti Folio ir skatinti savo asmens prekės ženklo skaitmeninėje vietoje

Kaip dalis ekrano diplomas ir žiniasklaidą Žinoma jums parašyti webisodes ir mikrolygio dienoraščius, laikyti aktyvias dienoraščius, kurti išteklius, iškarpų ir darbo įrankiai, siekiant padėti jums nustatyti savo darbo metodus ir prekės ženklą. Jums bus sukurti smulkaus verslo atsparumą ir kūrybinį universalumą, kad bus puikus šaltinis ateityje laisvai samdomų ar verslumo veiklą.... [-]