Filter
Diplomas
Kongo Demokratinė Respublika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti geriausias diplomo programas Kongo Demokratinėje Respublikoje - 2019

Diplomas - tai akademinis įvertinimas, kuris yra suteikiamas sėkmingai tam tikro pobūdžio studijas pabaigusiems žmonėms. Priklausomai nuo studentų pasirinktos diplomo studijų programos, jų metu jie gali įgyti tolimesnėms studijoms ar darbui reikalingų kvalifikacijų.

Studentai, kurie nori daugiau sužinoti apie kultūrą konkrečių virtuvės ir pramogų gali mėgautis lankyti mokyklą Kongo KDR (Zairas), kaip maistas ir muzika yra du šalies 's populiariausių žaidimų. Šimtai skirtingų tautybių skambinkite šalies namus, ir prancūzų yra labiausiai paplitusi iš 242 sakytinių kalbų.

Prašyti daugiau informacijos apie geriausias diplomo programas Kongo Demokratinėje Respublikoje - 2019

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

Rezultatai

L’Université Catholique Du Congo

Antrosios studijų pakopos lygyje, studentai gali įsigyti kategorijų baigė Aukštesniųjų studijų daktaras bei su jais bendradarbiaujančių aukštojo mokslo ekonomikos ir plėt ... [+]

Antrosios studijų pakopos lygyje, studentai gali įsigyti kategorijų baigė Aukštesniųjų studijų daktaras bei su jais bendradarbiaujančių aukštojo mokslo ekonomikos ir plėtros.

Taip pat organizuojamos magistrantūros programa, vedančio į specialų laipsnį ekonomikos ir plėtros. Kursai paskirstyti per 2 metus.

ugdymo tikslų

Ekonomikos ir plėtros fakultetas siekiama rengti specialistus, kurie alsuoja Evangelijos ir socialinio mokymo Bažnyčios, kurie galėtų įlieti krikščionišką dvasią ir bet kokio verslo, kurioje jie dirba, už kad jis prisideda prie neatsiejama plėtros žmogui ir visuomenei.

Į ekonomikos ir plėtros absolventas turi gebėti projektuoti, koordinuoti ir nukreipti veiksmų vystymą valstybės, provincijos, vietovėje ar kito verslo, analizuojant įvairių sektorių įtaka ir pirmaujanti aparatai šių sektorių bendradarbiavus bendros vizijos kūrimo.... [-]

Kongo Demokratinė Respublika Kinshasa
Rugsėjis 2019
Prancūzų kalba
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba