Diplomo programa - Ekonomika

Geriausios diplomo programos - Ekonomika

Ekonomika

Diplomas - tai dokumentas įrodantis, kad studentai yra pabaigę itin specifinę tam tikros specializacijos studijų programą. Šio tipo studijas paprastai pasirenka tie studentai, kurie siekia įgyti papildomų kvalifikacijų ar kreditų reikalingų tolimesnėms akademinėms studijoms ar gana specializuoto darbo pradžiai.

Ekonomikos mokslas yra ypatingai naudingas šiandienos visuomenėje, todėl gerų ekonomikos specialistų paklausa nuolat auga kone visose pasaulio šalyse. Ekonomikos principai gali būti pritaikomi visose industrijose ir darbo srityse, tad šias studijas baigę specialistai gali dirbti sveikatos priežiūros įstaigose, vyriausybinėse institucijose, bankuose, versle, politikoje ar netgi religinėse bendruomenėse. Kadangi visų tipų organizacijos, institucijos bei įstaigos turi tvarkyti savo finansus ir fiksuoti ekonominę veiklą, būtent ekonomikos principus išmanantys žmonės yra ypatingai paklausūs įvairiose industrijose.

Prašyti daugiau informacijos apie diplomo programas - Ekonomika 2018

Skaityti Daugiau

Diploma in Economics

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 metai Registracija galima Šveicarija Zürich + 1 daugiau

[+]

Pademonstruoti įvairių rinkos struktūrų poveikį (tobulos konkurencijos, monopolijos, monopolinės konkurencijos ir oligopolijos) pasibaigus elgesio (ypač kainodaros politika) ir efektyvumą verslo organizacijų ir pateikti pavyzdžių formas ir pasekmes vyriausybės įsikišimo šioje srityje.

Profesionalams

Ryšių verslui Suprasti verslo organizacijos e.verslo Rinkodaros principai

Mes turime 4 suvartojamų per metus: sausio, balandžio, liepos, spalio ir

Priėmimo sąlygos: [-]

Baigiu Išsamių Tyrimų, Gydytojas Ir Susieti Aukštojo Mokslo Ekonomikos Ir Plėtros

L’Université Catholique Du Congo
Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Kongo Demokratinė Respublika Kinshasa

Antrosios studijų pakopos lygyje, studentai gali įsigyti kategorijų baigė Aukštesniųjų studijų daktaras bei su jais bendradarbiaujančių aukštojo mokslo ekonomikos ir plėtros. [+]

Antrosios studijų pakopos lygyje, studentai gali įsigyti kategorijų baigė Aukštesniųjų studijų daktaras bei su jais bendradarbiaujančių aukštojo mokslo ekonomikos ir plėtros.

Taip pat organizuojamos magistrantūros programa, vedančio į specialų laipsnį ekonomikos ir plėtros. Kursai paskirstyti per 2 metus.

ugdymo tikslų

Ekonomikos ir plėtros fakultetas siekiama rengti specialistus, kurie alsuoja Evangelijos ir socialinio mokymo Bažnyčios, kurie galėtų įlieti krikščionišką dvasią ir bet kokio verslo, kurioje jie dirba, už kad jis prisideda prie neatsiejama plėtros žmogui ir visuomenei.

Į ekonomikos ir plėtros absolventas turi gebėti projektuoti, koordinuoti ir nukreipti veiksmų vystymą valstybės, provincijos, vietovėje ar kito verslo, analizuojant įvairių sektorių įtaka ir pirmaujanti aparatai šių sektorių bendradarbiavus bendros vizijos kūrimo.... [-]