Populiarios kategorijos

Diplomo programos

Aukštosios mokyklos studentams siūlo skirtingus diplomo studijų tipus. Patys populiariausi iš jų yra magistro, bakalauro ar doktorantūros studijų diplomai. Diplomo programas studentai renkasi dėl skirtingų priežasčių: vieniems iš jų tam tikrų studijų diplomas reikalingas, kad jie galėtų stoti į aukštesnės pakopos studijas, kiti - jas renkasi, nes nori pasikelti kvalifikaciją ir taip gauti geresnį darbą. Įvairiausi pasaulio universitetai siūlo menų, humanitarinių mokslų, biologijos, gyvosios gamtos, inžinerijos, technologijų mokslų ir daugybės kitų sričių diplomo studijas. Didelis diplomo programų pasirinkimas iš tiesų gali suklaidinti - neleiskite, kad tai jus sustabdytų! Savo paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau pateiktą populiariausių diplomo studijų sąrašą.

Naujai pridėti diplomai

RMIT - Royal Melbourne Institute of Technology

Prekybos diplomas

Lapkritis 14, 2018
Komercijos diplomas suteikia studentams komunikacijos, problemų sprendimo ir valdymo įgūdžius, reikalingus norint sėkmingai įgyvendinti pasaulinę aplinką ir kurti karjerą verslo srityje visame pasaulyje.

Canada International Royal Arts College

Judesio grafika

Lapkritis 14, 2018
"Motion Graphics" ir "Character Animation" diplomas yra intensyvi 6 mėnesių programa studentams, suinteresuotiems įgyti karjerą animacijoje. Šis suspaustas kursas yra skirtas visiškai panardyti studentus į judesio grafikos ir simbolių animacijos laukus.

Atlântica

Absolventų inovacijų strateginis žmonių valdymas

Lapkritis 7, 2018
Šis antrosios pakopos studijų kursas susijęs su valencija, kuri nėra įprasta tradiciniuose Portugalijos aukštojo mokslo pasiūlymuose (mes manome, kad tai yra novatoriškas pasiūlymas mūsų šalyje), tačiau tai labai svarbus verslo bendruomenės turtas, taip pat aspektai, susiję su profesionalūs veiksmai, taip pat aspektai, susiję su įvairiomis skersinėmis sriti… [+]mis, aptariamomis šiame kurse, tačiau esminiai žmonėms strateginio valdymo inovacijose. [-]

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra diplomo studijos?

{LINK_START}Diplomo studijos tai aukštojo išsilavinimo studijų programa, kurios studentai įgyja konkrečios studijų krypties žinių bei įgūdžių. Diplomo programos paprastai trunka nuo vienerių iki dvejų metų. Diplomo programas studentams siūlo įvairios pasaulio kolegijos, profesinės mokyklos, akademijos bei kai kurie universitetai. Jau dirbantys profesionalai į sertifikato studijų programas stoja norėdami padidinti savo galimybes pasiekti karjeros viršūnę. Ką tik vidurinį išsilavinimą įgijusiems žmonėms sertifikato studijos gali padėti pradėti karjerą arba įstoti į ilgesnes bakalauro studijas?

Kokie yra diplomo studijų privalumai?

Diplomo studijas daugybė studentų renkasi dėl kelių svarių priežasčių. Sertifikato studijas pabaigusiems specialistams yra kur kas lengviau susirasti norimą darbą negu tik vidurinį išsilavinimą turintiems žmonėms, nes darbdaviai vertina studijų metu studentų įgytus sugebėjimus. Po sertifikato studijų studentai turi apsispręsti, ar jie nori pradėti dirbti ar tęsti studijas ir stoti į bakalauro programą. Pastaruoju atveju sertifikato metu įgyti kreditai paprastai gali būti užskaitomi bakalauro studijų metu.

Ką mokosi diplomo studentai?

Sertifikato studijos apima daugybę skirtingų studijų disciplinų nuo meno iki verslo, nuo humanitarinių mokslų iki technologijų, nuo gamtos mokslų iki socialinių mokslų. Kiekviena iš šių plačių mokslo sričių yra suskirstyta į siauresnes specializacijas, tarp kurių studentai ir ieško jiems tinkamiausios diplomo programos. Pavyzdžiui, studentai gali rinktis ankstyvosios vaikystės pedagogikos, tarptautinių studijų, verslo vadybos, viešbučių ar turizmo valdymo diplomo studijas. Įvairiausios aukštojo mokslo įstaigos siūlo skirtingų lygių diplomo studijas. Suprantama, kad skirtingų lygių diplomo programoms yra keliami skirtingi stojimo reikalavimai.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis įgijus diplomą?

Tik diplomo programą baigę specialistai iš karto gali pastebėti teigiamų pokyčių jų karjeros eigoje. Darbdaviai vertina studijų metu įgytas žinias ir įgūdžius, todėl jie noriai samdo diplomo studijas pabaigusius specialistus. Iš diplomo studijų daug naudos gali gauti ir jau darbo patirties turintys specialistai. Studijų metu jie atnaujina savo turimas žinias - tai jiems padeda į darbe kylančias problemas pažvelgti nauju kampu.

Kiek kainuoja diplomo studijos?

Skirtingų diplomo programų kainos gali labai stipriai skirtis. Jos priklauso nuo pasirinktos aukštosios mokyklos, studijų specialybės bei šalies, kurioje norite mokytis. Skirtingų diplomo studijų programų trukmė taip pat gali skirtis, o tai taip pat gali nulemti kainų skirtumus. Todėl dėl konkrečių diplomo programų kainų studentams yra patariama susisiekti su jų dominančių universitetų priėmimo skyriais. Jie taip pat suteiks informacijos apie galimą finansinę pagalbą, pvz., įvairius stipendijų tipus. Šiame tinklapyje esančiuose programų informacijos puslapiuose rasite užklausos formas, kurias užpildę galėsite su jus dominančiais universitetais susisiekti tiesiogiai.

Kodėl rinktis internetines diplomo studijas?

Internetinės diplomo studijų programos yra kuriamos tiems, kas dėl darbo, šeimos, kitų įsipareigojimų ar nepatogios juos dominančio universiteto geografinės padėties negali stoti dieninę studijų programą. Šio tipo studijas pabaigti studentams padeda nuolat atnaujinamos e-mokymo technologijos. Jos profesoriams padeda dėstyti, pateikti užduotis, skatinti diskusijas ir vertinti studentus. Internetinių diplomo studijų programų diplomo vertė prilygsta tų pačių dieninių, universitete dėstomų studijų vertei.