20 mėnesių programa skirta suteikti studentams, kurie yra aistringi maisto ir gėrimų sektoriui, profesinės kvalifikacijos, kad galėtų pradėti karjerą restorano vadyboje. Programa apima teorines žinias, praktinį praktinį turinį ir stažuotes. Be įsisavinti restoranų operacijų valdymo pagrindus, studentai bus aprūpinti verslo sumanumu, plėtojant su finansų, rinkodaros ir žmogiškųjų išteklių valdymu susijusius įgūdžius, kurie yra labai svarbūs norint tapti sėkmingu restorano vadybininku. Ši programa idealiai tinka studentams, siekiantiems tokių restoranų vadybininkų, maitinimo ar banketų vadovų, maisto ir gėrimų direktorių restorano ir viešbučių įmonėse.

Stažuotės

Įvairios galimybės šviežioms absolventams ir kvalifikuotiems asmenims gali būti įtrauktos į sertifikato ir diplomo programas su praktinėmis stažuotėmis JAE.

„HTMI“ tvirtos pramonės partnerystės tarp pagrindinių tarptautinių viešbučių grupių ir oro linijų suteikia studentams galimybę įgyti praktinių užsiėmimų įvairiuose sektoriuose, atsižvelgiant į jų programas.

„HTMi Dubai“ karjeros konsultavimo komanda žino, kad praktikos įgūdžiai, kartu su teigiamu požiūriu, yra labai vertinami žmogiškųjų išteklių darbuotojų, todėl mes sukūrėme kursus, kad treniruotės studento požiūrį, kad būtų padidintos jų karjeros perspektyvos. Mūsų stažuotės ir darbo vietos pasiekimai kalba už save.

75% visų HTMi absolventų prisijungia prie pagrindinių tarptautinių viešbučių tinklų, vienas iš trijų HTMi absolventų pradeda savo svetingumo karjerą vadovaujančiose pareigose, o 80% HTMi absolventų užtikrina visą darbo laiką, kol baigs galutinius semestrus.

Stipendijos

„HTMi Dubai“ siūlo įvairias stipendijas.

Stipendijos yra teikiamos asmenims, sėkmingai išlaikiusiems vidurinę mokyklą, turintiems ne mažiau kaip 90 proc. Vidurkį (arba lygiavertį) arba CGPA 3.0 aukščiau (arba lygiavertį) perkėlimo studentams. Studentas taip pat palaiko savo paraišką su įrodymais, patvirtinančiais jo motyvaciją svetingumo pramonei.

Ribotas stipendijų skaičius kiekvienam semestrui (kiekvienais metais prasideda sausio ir rugpjūčio mėn.) Ir paraiškos turi būti pateiktos mažiausiai du kalendorinius mėnesius iki semestro pradžios.

Visos paraiškos bus peržiūrėtos HTMi Dubajaus akademinėje valdyboje, o paskirtiems kandidatams bus kreiptasi į pokalbį.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų HTMI Switzerland Dubai »

Paskutinį kartą atnaujinta April 11, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
20 mėnesių
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date