Diplomas restorano vadyboje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

20 mėnesių programa skirta suteikti studentams, kurie yra aistringi maisto ir gėrimų sektoriui, profesinės kvalifikacijos, kad galėtų pradėti karjerą restorano vadyboje. Programa apima teorines žinias, praktinį praktinį turinį ir stažuotes. Be įsisavinti restoranų operacijų valdymo pagrindus, studentai bus aprūpinti verslo sumanumu, plėtojant su finansų, rinkodaros ir žmogiškųjų išteklių valdymu susijusius įgūdžius, kurie yra labai svarbūs norint tapti sėkmingu restorano vadybininku. Ši programa idealiai tinka studentams, siekiantiems tokių restoranų vadybininkų, maitinimo ar banketų vadovų, maisto ir gėrimų direktorių restorano ir viešbučių įmonėse.

Stažuotės

Įvairios galimybės šviežioms absolventams ir kvalifikuotiems asmenims gali būti įtrauktos į sertifikato ir diplomo programas su praktinėmis stažuotėmis JAE.

„HTMI“ tvirtos pramonės partnerystės tarp pagrindinių tarptautinių viešbučių grupių ir oro linijų suteikia studentams galimybę įgyti praktinių užsiėmimų įvairiuose sektoriuose, atsižvelgiant į jų programas.

„HTMi Dubai“ karjeros konsultavimo komanda žino, kad praktikos įgūdžiai, kartu su teigiamu požiūriu, yra labai vertinami žmogiškųjų išteklių darbuotojų, todėl mes sukūrėme kursus, kad treniruotės studento požiūrį, kad būtų padidintos jų karjeros perspektyvos. Mūsų stažuotės ir darbo vietos pasiekimai kalba už save.

75% visų HTMi absolventų prisijungia prie pagrindinių tarptautinių viešbučių tinklų, vienas iš trijų HTMi absolventų pradeda savo svetingumo karjerą vadovaujančiose pareigose, o 80% HTMi absolventų užtikrina visą darbo laiką, kol baigs galutinius semestrus.

Stipendijos

„HTMi Dubai“ siūlo įvairias stipendijas.

Stipendijos yra teikiamos asmenims, sėkmingai išlaikiusiems vidurinę mokyklą, turintiems ne mažiau kaip 90 proc. Vidurkį (arba lygiavertį) arba CGPA 3.0 aukščiau (arba lygiavertį) perkėlimo studentams. Studentas taip pat palaiko savo paraišką su įrodymais, patvirtinančiais jo motyvaciją svetingumo pramonei.

Ribotas stipendijų skaičius kiekvienam semestrui (kiekvienais metais prasideda sausio ir rugpjūčio mėn.) Ir paraiškos turi būti pateiktos mažiausiai du kalendorinius mėnesius iki semestro pradžios.

Visos paraiškos bus peržiūrėtos HTMi Dubajaus akademinėje valdyboje, o paskirtiems kandidatams bus kreiptasi į pokalbį.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Located in the heart of Dubai on Sheik Zayed Road, HTMi Switzerland Dubai is situated within a five-star hotel environment, at H Hotel. HTMi Switzerland Dubai’s vision is to be the leading hospitality ... Skaityti daugiau

Located in the heart of Dubai on Sheik Zayed Road, HTMi Switzerland Dubai is situated within a five-star hotel environment, at H Hotel. HTMi Switzerland Dubai’s vision is to be the leading hospitality & tourism management institute in the Middle East, providing Swiss qualifications to its graduates. HTMi Switzerland Dubai offers certificate and diploma programs in hotel & tourism management, culinary arts and restaurant management and prepares its students for management careers in the global hospitality industry through high-quality education, workshops and training. Skaityti mažiau