Diplomas Verslo

Australian College of Applied Education

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Diplomas Verslo

Australian College of Applied Education

6 mėnesiai visu etatu; Dalis laiko kursus taip pat galima

Ši programa suteikia išsamią plataus masto verslo žinių ir įgūdžių, ypač verslo operacijas, e-marketingo, žmogiškųjų išteklių valdymo ir projekto bei rizikos valdymo srityse.

Verslo diplomas yra gerai subalansuota programa, apimanti teorines žinias ir praktinius įgūdžius verslo, kuri leidžia studentams plėtoti platų verslo funkcijų ir įmonėms. Ši kvalifikacija yra tinkama studentams, turintiems kai kurių ankstesnių lygių verslo patirtį, kurie norėtų plėtoti savo karjerą ir užimtumo galimybių valdymo pajėgumus.

Pagrindinis komponentas Verslo diplomas yra tai, kad visi studentai atliks 12 pramonės darbo vietą pamainomis verslo įmonės kaip šio kurso.

Būdai didesnę

Sėkmingas keturių dalykų iš verslo diplomas sukels keturi vieneto kredito už verslo bakalauro prie Australijos School of Management, jei ji užpildyta conjuction su sertifikatu IV versle.

Kurso temos BSB50215

DIP0040: valdymo principai BSBMGT517 Tvarkyti veiklos planą BSBMGT403 Įgyvendinti nuolatinį tobulinimą

DIP0041: Žmogiškųjų išteklių valdymas BSBHRM501 Tvarkyti žmogiškųjų išteklių paslaugas BSBHRM506 Tvarkyti įdarbinimo, atrankos ir indukcijos procesai

DIP0042: Projektų & Rizikos valdymas BSBRSK501 valdyti riziką BSBSUS501 Parengti darbo vietoje politiką ir procedūras, skirtas tvarumui

DIP0043: Elektroninė rinkodara BSBEBU501 Ištirti ir dizaino elektroninio verslo sprendimai BSBMKG510 planas elektroninio marketingo komunikacijos

Sudarymo taisyklės

Sutarties sudarymo reikalavimai Kad būtų galima pasinaudoti dėl verslo diplomas, kandidatas turi užbaigti visus keturis (4) pirmiau išvardytų kurso temomis.

Kreditų perkėlimo Studentai, kurie nori turėti savo AQF kvalifikaciją ir / ar pareiškimas Pasiekimo pripažinta privalo pateikti dokumentinius įrodymus iki įtraukimo į priėmimo skyrius. Kai registracija buvo priimtas, jokių papildomų išimtys bus suteikta. Daugiau informacijos galima gauti Priėmimo skyriuje.

Kurso vertinimas Svarbu pažymėti, kad Bibliją priima vertinimų daiktų ar įrankių, kurie yra suprojektuoti, kad geriausiai tiktų jūsų kursą ir žinias bei įgūdžius, kurie yra reikalaujama būti įrodyta kiekvieno dalyvio numerį. Visi vertinimai yra identifikuojami aiškiai mūsų, kuriems vadovus, kurie numatyti studentams nuo priėmimo. Objektas vadovas suteikia labai daug detalumo laiko ir stilius vertinimą. Svarbu pažymėti, kad dalyviai turi įrodyti kompetenciją per kiekvieną iš nustatytų vertinimo elementų visą savo laiką mokosi kursuose. Apskritai šie vertinimo punktai taikomi šiam kursui.

  • Projektai
  • praktiniai demonstracijos
  • Žiniomis grindžiamos Testai
  • Case Studies
  • Pramonė Talpinimo Portfeliai
  • Patikrinkite taškai

Kiekiai

Vasario ir liepos mėn (Žr mokestis tvarkaraštį metus datas)

Patekimo į rinką reikalavimai Visi studentai privalo būti baigę Australijos Mokslo metų 11 ekvivalentą. Daugiau informacijos galima rasti adresu Priėmimo sąlygos vietiniams studentams ir Priėmimo sąlygos tarptautiniams studentams.

Pastabos

  1. Dalykai turi būti imtasi tam, kad jie yra siūlomi ir vadybos komiteto nuožiūra.
  2. Anksčiau pateikta informacija yra teisinga leidybos metu. Tačiau visos programos gali būti nuolat peržiūrimi vadybos komitetas.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Duration
Trukmė
6 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
6,100 AUD
piliečiai; tarptautinių studentų $ 6200
Locations
Australija - Perth, Western Australia
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 2019
Australija - Perth, Western Australia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla