Varomosios jėgos pagrindai - Automobilių remontas (4041) 1 metai - 2 semestrus Ontarijo kolegija sertifikatas

Programos apžvalga

Varomosios jėgos pagrindai - automobilių remonto programa yra skirta pasiruošti pradinio lygio poziciją automobilių remonto prekyba. Jūs išmoksite, kaip nustatyti pagrindinius automobilių sistemos problemas taikant pagrindines žinias apie motorinių transporto priemonių eksploatacijos ir komponentų. Kaip gerai, jūs išmoksite, kaip nustatyti, patikrinti ir išbandyti pagrindinius automobilių variklių komponentus ir sistemas, elektros, elektroninės ir išmetamų teršalų komponentų ir sistemų, vairuoti traukinį, pakabos ir vairo komponentus ir sistemas, ir varomoji jėga stabdžių komponentus ir sistemas laikantis gamintojų `rekomendacijos. Jūs išmoksite, kaip išardyti ir surinkti komponentus į nustatytas specifikacijas, taikant dirbtuvės įgūdžius ir žinias apie pagrindinių parduotuvių praktiką. Jūs naudojate bandymų įrangos įvairovė įvertinti pagrindinius automobilių elektronines grandines, transporto priemonių sistemas ir posistemes ir taikyti bazines žinias automobilių hidraulika ir pneumatika į bandymų ir tikrinimo pagrindinių motyvas energetinių sistemų ir posistemių.

Kaip sėkmingai studentas, jums bus suteikta galimybė perduoti informaciją efektyviai, patikimai ir tiksliai, naudotis informacinėmis technologijomis ir kompiuterių įgūdžius gauti duomenis, susijusius su remonto procedūras ir manufacturers` atnaujinimus, paruošti rąstai, įrašus ir dokumentus pagal atitinkamus standartus, taikyti verslo praktikos ir bendravimo įgūdžių, pagerinti klientų aptarnavimą, ir užbaigti visą priskirtą darbą, laikantis profesinių, sveikatos, saugos ir aplinkos apsaugos teisės aktų; nustatyti politiką ir procedūras; kodai ir taisyklės; ir laikantis etikos principų.

Studentai gali turėti galimybę būti įtrauktos į taikomųjų mokslinių tyrimų projektus. Žiūrėkite taikomųjų tyrimų centro skyriuje daugiau informacijos, susijusios su Sault College Taikomosios tyrimų centro.

Gauk tinkamą supratimą apie šiandieniniai transporto priemonėms, įskaitant elektros ir elektroninių sistemų. Mūsų automobilių diagnostikos laboratorijos leidžia jums sukurti savo daug reikalingos kompetencijos ir technikos diagnostikos ir problemų sprendimo įgūdžiai.

Studijų programa

Pastaba: Keletas kursai šioje programoje dėstomi 8 savaičių blokų siekiant palengvinti studentų sėkmę.

1 semestras

 • CMM149 - 3 Praktinis žinutės Aš
 • GEN100 - 3 globalioji pilietybė
 • MPF100 - 4 Basic Elektra
 • MPF101 - 5 Varikliai
 • MPF102 - 2 Motyvas Maitinimo Informacinės technologijos
 • MPF103 - 6 darbo praktika

2 semestras

 • MPF120 - 2 Automobiliai sustabdymas
 • MPF121 - 2 Automobiliai Transporto sistemų priežiūros
 • MPF122 - 4 Stabdžiai
 • MPF123 - 3 Elektros II
 • MPF124 - 5 Kuro sistemos
 • MPF127 - 4 varomosios jėgos pavaros sistemos
 • MPF131 - 3 Motyvas Maitinimo Aplinkos technologijos

Dėl papildomos informacijos kreipkitės į kitą "Fact Sheet" Prašome atkreipti dėmesį mokslą kainos šiame lape yra vidaus studentams, o ne tarptautinių studentų

http://www.saultcollege.ca/FactSheets/Program%20Fact%20Sheet%20-%20Motive%20Power%20Fundamentals%20-%20Automotive%20Repair.pdf

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 18 daugiau kursų Sault College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
1 metai
Dieninės
Price
16,728 CAD
16.153 $
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date