Read the Official Description

Įvadas

Sėkmingai baigę aukštojo sertifikatas svetingumo vadybos, studentai gali registruotis Išplėstinė sertifikatas Hospitality Management.

Ši Išplėstinė sertifikatas svetingumo vadybos atitinka darbo profilį operatyviniams darbuotojams su priežiūros ir valdymo atsakomybės svetingumo industrijos.

Kas įtraukta

Mokestis už mokslą yra šeši mėnesiai stažuotės, kopijos, papildomų užrašų klasėje ir padalomoji medžiaga, visi virtuvės ingredientai visoje semestrą, išskyrus baigiamojo egzamino padaryta studentai; Free Internet access miesteliu, orientacija savaitę, diplominis, fieldtrips, studentas holas su prieigos prie kompiuterių, maži klasės su asmeninį dėmesį, kvalifikuoti, patyrę instruktoriai, savo TPHS elektroninio pašto adresą + nuotolinės prieigos, saugaus parkavimo ir atsipalaidavęs klasės aplinkoje gražioje aplinkoje, interaktyvus studentas miesteliu gyvenimas.

Kas atmesti

Tolygiai, vadovėliai, papildomi egzaminai, pakartokite dalykai, prarado studento pažymėjimą / vardas ženklelis, pripažinimą ankstesnio mokymosi, egzaminas pastaba / s, apgyvendinimo, transporto, JAV biblioteka narystės / Infotrack (neprivaloma).

Žinoma mokestis: $ 5100 Visos mokslą yra taikomos keistis, priklausomai nuo gautos iš Nedbank nuo apmokėjimo patvirtinimo į mokyklos atsiskaitomąją sąskaitą valiutos kurso

Minimalūs Priėmimo sąlygos

  • Vyresnysis sertifikatas su patvirtinimu, kad studentas gali studijuoti į diplomą.
  • Didesnis sertifikatas svetingumo vadybos

Trukmė: 1 metai

Nuo datas: Sausio ir liepos kasmet

Program taught in:
Anglų

See 3 more programs offered by The Private Hotel School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Liepa 2019
Sau 2020
Duration
1 metai
Ištęstinės
Dieninės
Price
5,100 USD
Visi mokesčiai už mokslą yra taikomos keistis, priklausomai nuo gautos iš Nedbank nuo apmokėjimo patvirtinimo į mokyklos atsiskaitomąją sąskaitą valiutos kurso
By locations
By date
Start Date
Liepa 2019
Application deadline
Start Date
Sau 2020
Application deadline