Diplomas svetingumo - viešbutis Operacijų valdymas

Suzhou Centennial College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Diplomas svetingumo - viešbutis Operacijų valdymas

Suzhou Centennial College

Kvalifikacija: Diplomas
Programos trukmė: 2 metų / 4 semestrus

5

Svetingumo - Viešbutis Operacijų valdymas programa siūlo jums verslo įgūdžių ir sumanumo dirbti įvairiausiose srityse per šį daugialypė pramonėje.

Tarp šių teritorijų yra visą parą valdymas, buities operacijos, maisto ir gėrimų valdymo ir žmogiškųjų išteklių planavimas.

Pramonės specialistų sukelti jūsų viešbutis Operacijų valdymas kursai on-campus Hotel Suites, taip pat renginio centre ir restoranas. Be rankų, kursuose, taip pat dalyvauti 14 savaičių pramonės srityje vietą, kuri leidžia jums įgyti realaus pasaulio patirtį. Ši programa funkcija užtikrina, kad jūs tikrai prašoma po darbo po baigimo.

Toliau gerinti savo įsidarbinimo galimybes yra tai, kad jūs absolventas su svarbiais pramonės sertifikatus, pavyzdžiui, "Smart tarnauti, saugaus maisto tvarkytojai ir CPR.

Įsivaizduokite išvaizdą svečiui veidus, nes jie vaikščioti į spalvingas fojė pasaulinės klasės viešbutis, pasitinka paslaugus durininkas ir šiltai pasveikino puikiai baigė Svečių Suite prieš mėgautis maistu ir išskirtinį paslaugą valgomuoju. Visa tai tapo įmanoma dėl sunkaus darbo ir pasišventimo absolventų iš Hospitality - viešbutis operacijų valdymo programa.

4

Programa renginiai

  • Per savo svetingumo - viešbutis Operacijų valdymas kursų turite galimybę užbaigti įvairių išskirtinių patirtinio mokymosi galimybes.
  • Jūs išmoksite state-of-the-art įrenginių ir svetingumo laboratorijose. Šie aplinka imituoti realaus pasaulio parametrus.
  • Kadangi klasės yra mažo dydžio, galite glaudžiai bendradarbiauti su savo kolegomis bendraamžių, kaip jūs su savo kolegomis, kai pereisite. Jūs taip pat bendrauti su patyrusiais fakulteto nariai.

Artikuliacijos susitarimai

Kvalifikuoti absolventai gali būti tinkamos dalyvauti kelias programas su Bendradarbiaudami institucijoms. Šie kelio metu programos leidžia studentams gauti studijų kreditą mokymosi gauti Centennial koledžas. Mūsų partneriai: - ALGOMA universitetas, Ontario - Davenport universitetas, JAV - technologijos institutų, Airija - Niagaros kolegija, Ontario - Royal Roads University, Britų Kolumbija - Vancouver Island University, Britų Kolumbija

Karjera Outlook

  • generalinis direktorius - Maisto ir gėrimų menedžeris - Pardavimai ir rinkodara koordinatorius - Namų ūkis menedžeris - Registratūros menedžeris - Susitikimas ir renginių koordinatorius
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
2 metų
Dieninės
Locations
Kinija - Suzhou, Jiangsu
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Kinija - Suzhou, Jiangsu
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla