Diplomas Svetingumo Ir Turizmo Vadybą ITH

Tourism Schools Salzburg

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Diplomas Svetingumo Ir Turizmo Vadybą ITH

Tourism Schools Salzburg

Turizmo ir viešbučių vadybos institutas (ITH) yra tarptautinė rankos turizmo mokyklų Zalcburge. Jis buvo atidarytas 1965 metais ir iki šiol išsilavinę nei 2300 tarptautinių studentų.

Diplomas siūlomi ITH suteikiančias absolventams išsamų supratimą apie veiklos ir valdymo aspektus šioje pramonės šakoje per geras mišinys praktinio mokymo ir mokslo teorija. Studentai paliks su verslumo įgūdžių, garso žinių valdymo praktiką ir su tvaraus turizmo klausimais supratimą.

PSD

Studijuodamas ITH yra ne tik apie gavimą aukšto lygio profesinį mokymą ir svetingumo ir turizmo, taip pat apie jungiantis su kultūrų, kalbų ir tradicijų skiriasi nuo viso pasaulio. Tarptautinėje pramonės, kaip turizmo tokie tarpkultūriniai įgūdžiai pasiūlyti konkurencinį pranašumą savo ateities karjerą.

I-tojo diplomas programa idealiai tinka tiems, kurie jau įgijo patirties svetingumo ar turizmo pramonę ir dabar nori imtis savo karjerą į kitą lygį. Aštuonių mėnesių programa yra labai intensyvi ir studentai privalo parodyti aukštą profesionalumo lygį, savęs organizavimo ir socialinės kompetencijos.

Du skirtingi specializacijos modulių - svetingumo vadybos arba Turizmas Vadyba yra siūloma.

PSD

Mokymas ir švietimas svetingumo vadybos pateikta modernia įranga su virtuve, baras ir restoranas galimybes. Praktinė patirtis yra sujungtas su mokymu naujausių veiklos teorijos ir tendencijas svetingumo industrijos. Jūs studijuoti dalykus, pradedant nuo maisto ir gėrimų valdymo Front Office vadybos ir rinkodaros Hotel.

Turizmas Vadyba Modulis suteikia studentams su naujausiomis žiniomis dėl turizmo pramonės karjeros apskritai ir kelionių valdymo, visų pirma. Be to dėl paskirties ir turizmo vadybos dėmesio, jums įgyti praktinių žinių ir įgūdžių valdyti per kelionių organizatorius ir kelionių agentūra verslui.

TRUKMĖ IR KAINA

Pradžios data: 2017 spalis

Trukmė: 8 mėnesiai - Dieninės, plius 3 mėnesių vasaros stažuotės

Kaina: € 15.860,00 (. Įsk mokslą, apgyvendinimas, sveikatos draudimas, maitinimas miesteliu pirmadienio iki penktadienio) - ribotas kiekis stipendijas teikia kiekvienais metais Austrijos plėtros agentūra

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta August 18, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2018
Duration
Trukmė
8 mėnesių
Dieninės
Price
Kaina
15,860 EUR
Locations
Austrija - Salzburg, Salzburg
Pradžia : Spal 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2018
Austrija - Salzburg, Salzburg
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla