Diplomas logistikos, medžiagų ir tiekimo grandinės valdymo

Cambridge International College

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Diplomas logistikos, medžiagų ir tiekimo grandinės valdymo

Cambridge International College

Diplomas logistikos, medžiagų ir tiekimo grandinės valdymas

Šitas didysis programa suteikia mokslą APIE Platus veiklą, susijusią su modernios logistikos, medžiagų tvarkymo ir tiekimo grandinės valdymas, įskaitant: fiziniu platinimu, medžiagų valdymas, transporto, palengvinti, klientų aptarnavimo, pirkimų, užsakymų apdorojimo, įsigijimo, sandėliavimo, atsargų valdymo, Užsakymo išrinkimo ir skirstymo, pakavimo ir išsiuntimo, LOGISTIKOS PROJEKTŲ VALDYMAS.

Programa orientuota į planavimo, organizavimo ir kontrolės Logistics, medžiagos ir tiekimo grandinės valdymo veikla - pagrindiniai elementai sėkmingai valdyti bet kokioje įmonėje - ir ji apima strateginį planavimą ir sprendimų priėmimą, kaip svarbiai daliai valdymo procese. Programa yra idealus vadovams ir personalo visų lygių, kurie dalyvauja logistikos veiklą arba siekiant užtikrinti, kad produktai ir paslaugos yra prieinamos klientams (arba klientams ar numatytų gavėjų) tuo metu, ir vieta, ir su sąlyga, ir forma pageidaujama, efektyviai, pelningas ir ekonomiškai efektyviu būdu.

12 modulių šią programą:

1 modulis: Fonas logistikos ir tiekimo grandinės, vertės ir vertės grandines.

2 modulis: logistikos, tiekimo grandinės ir klientų aptarnavimo strategiją.

3 modulis: Rinkodaros ir logistikos santykiai ir sąsajos.

4 modulis: Produktų ir logistikos veiksniai.

5 modulis: Tiekimo ir pirkimų, tiekėjai ir pirkimo.

6 modulis: Įplaukos, atvykstamasis logistika, sandėliavimas.

7 modulis: Standartinis / atsargų valdymas ir užsakymų apdorojimo.

8 modulis: Transportas metodai, transporto valdymas.

9 modulis: Operacijų valdymas ir gamybos tiekimo grandines.

Modulis 10: Lieknas logistikos ir tiekimo grandinės valdymo ir judrus tiekimo grandinės 11 modulis: Skirstymo ir paskirstymo centrus, ir atvirkštinės logistikos.

12 modulis: Logistika ir projektų valdymas; humanitarinės ir nelaimės / ekstremalių situacijų valdymo.

TURINYS 12 Moduliai apima:

 • Modulis Vienas: Fonas logistikos ir tiekimo grandinių. Prekybos pradžia ir už žmonių ir produktų judėjimo poreikis. Svarbūs istoriniai įvykiai ir infrastruktūros plėtra. Skirtumas ir asociacijos logistikos ir tiekimo grandinės, tiekimo partnerių ir tinklus. Vertė ir vertės grandines. Žodynas naudojamų logistikos ir tiekimo grandinės valdymo požiūriu.
 • Modulis Du: strategijos formulavimo. Supratimas pasiūlą ir paklausą. Verslo modelius. Firmos ir verslo strategija. Pridėtinės vertės funkcijas tiekimo grandinėse. Sąnaudų veiksniai, darantys įtaką tiekimo grandines, rizikos veiksniai. Klientų vertė ir klientų aptarnavimo strategiją. Tiekimo grandinės strategija; stumti ir traukti strategijas. Kuriant logistikos strategiją. Masto ekonomija. Verslo gyvavimo ciklas.
 • Trys modulis: Rinkodaros ir logistikos sąsaja. Aktualumas 4P rinkodaros logistika. Svarba klientų vertę. Užsakyti ciklo trukmė ir etapai. Matavimo klientų aptarnavimą. Pasekmės stockouts, nugaros užsakymus, atšaukė užsakymus. Klientų išlaikymas. Rinkos pavaros tiekimo grandines, rinkos susiskaidymą. Pareto principas, ABC klasifikavimas akcijų / inventoriaus.
 • Keturi modulis: pramoninių ir plataus vartojimo produktai. Produkto gyvavimo ciklas; logistikos strategijos kiekviename etape. Produkto savybės: Matmenys, svoris, tūris, vertybės, susiję pavojai; svorio urmu santykis, vertės ir svorio santykis, pakeičiamumas, rizikos ypatybes. Prekės Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos. Prekės kainodaros, politika, apribojimai ir strategijos. Skatinamasis kainos, kiekio nuolaidos.
 • Modulis Penki: Tiekimo ir viešųjų pirkimų tikslai, prekės ir tiekėjai, apsirūpinimo sprendimus. Tiekėjas vertinimas. Viešųjų pirkimų ir pirkimų tikslai nuolat operacijų tęstinumas tiekimo. Pirkimų strategijos gamybos, paskirstymo ir paslaugų teikiantys organizacijos. Ekonomikos užsakymo kiekis. Partnerystė tiekimą. Dokumentai naudojami pirkimus ir pirkimus.
 • Šeši modulis: gauti paslaugos, šaltiniai gaunamų siuntų, dokumentų. Priėmimo procedūros ir kasdienybe, kokybės patikrinimus. Sandėliavimas ir kontrolė akcijų / inventoriuje. Funkcijos sandėlių, vietą, maketavimas ir dizainas, grindų, durų, apšvietimo, saugumo, perėjimuose ir juoko. Sandėliavimo įrengimai, rankinis ir mechanizuotas medžiagos tvarkymas. Ekonomika judėjimo, palletisation.
 • Septyni modulis: Standartinis / atsargų valdymas, identifikavimas, prevencija gaisro nuostoliai vagystės, smulkių vagysčių, sukčiavimo ir pažeidimų. Bendrosios atsargų lygiai nustatyti. Klausimai akcijų / inventoriaus vartotojų ar klientų, leidimas, kontrolės ir dokumentai. Užsakyti apdorojimas arba vykdymas: siekiant rengimas, įvedimas ir apdorojimas. Rankinis ir automatinis užsakymų ruošimas ir rūšiavimui. Įpakavimas ir skristi paslaugą.
 • Aštuoni modulis: Pamąstymai pasirinkdami režimus transportu: kelių, geležinkelių, vandens, oro, vamzdynų; privalumai ir trūkumai kiekvienu režimu. Nuosava transporto priemonių parko operacija. Pareigos ekspeditoriams, kodėl jie naudojami. Vienetiniai kroviniai ir palletisation. Konteineriais: privalumai. Masiniai kroviniai ir Daliniai kroviniai. Krovinių gabenimas. Intermodaliniai pervežimai, Piggy-atgal geležinkelio sunkvežimis.
 • Modulis Devyni: vaidmuo operacijų valdymo tiekimo grandines. Prekės projektavimas ir kūrimas. Komponentai ir nauda produktus. Gamybos strategijas, lygiai, planavimas ir kontrolė. Produktų asortimentas, derinys, specializacija ir įvairinimą. Gamybos metodai: Darbo, partijos, srautą. Patikrinimai ir kokybės kontrolė. Darbas tyrimas, judesio studija ir darbo matavimas. Kokybės užtikrinimas.
 • Modulis Dešimt: Lieknas principai ir liesos mąstymo logistikos ir tiekimo grandinės valdymas. Aštuoni atliekos, ir metodai juos sumažinti. Tiesinė ir lygiagrečiai apdorojimas. Just-in-time ir Kanban, traukite į paklausą tiekimo sistemas. Vieno ir dviejų pakopų tiekėjų. Agile tiekimo grandines. Tiekėjo santykiai, pirkėjų ir pardavėjų rinkos. Partnerystė apsirūpinimo metodika.
 • Vienuolika modulis: svarba objekto vietą už prekybos, paskirstymo, paslaugų teikiantys įmonių. Paskirstymo centrai, vieta ir tikslais. Gamyklos ir augalų įrenginys vieta, sandėlio vietą. Grįžtamieji logistika: pardavimo grįžta iš klientų. Sugedę produktai, produktas atsakomybės įstatymus. Prekės atsiėmimo. Grįžtamieji logistikos Elektroninė prekyba. Vengti nuostolius ir žalą tranzitu. Draudimas.
 • Dvylika modulis: Projektų valdymas, koordinuoja ir valdymo uždaviniai ir veikla, komandinis darbas. Projektų tipai, pramonės, komercinių ir humanitarinių. Pirminiai projekto tikslus, Focus, apimtis, specifikaciją. Kokybė / kaina santykį. Avarinis planavimas ir nelaimės / ekstremalių situacijų valdymo. Bendravimas ir incidentas vertinimas, greitas veiksmas. Padariniai ir atvirkštinės logistikos.

Kas įeina į kuklus CIC MOKESČIO

Jūsų CIC mokestis apima:

 • Jūsų registracija / registracija Kembridžo International College, ir jūsų pačių aukštos kokybės, profesionaliai pagaminti ir iliustruoti išsamus tarptautinis CIC studijų ir mokymo leidinius.
 • Išsamus, profesionalus "Studijų ir mokymo vadovas" su išsamias instrukcijas apie tai, kaip mokytis pasiekti sėkmės ir įgyti aukščiausių rezultatų. Vadovas apima išsamią konsultaciją apie tai, kaip atsakyti į įsivertinimo testai, mokymo Testai ir egzaminai.
 • Savęs vertinimo bandymus, ir rekomendavo atsakymai jų, ir pažanga diagrama.
 • Du Pažangos / Mokymo Testai (kurie gali būti naudojami kaip "praeities kortelių / Klausimų") su pasirenkamu Susipažinkite paramos tarnybos.
 • Baigiamojo egzamino atsisėdo po grupėms sekti / Priežiūra į savo srityje - visa informacija, patarimai ir paaiškinimas, kaip jūsų nagrinėjimas bus surengtas ir kaip grupėms sekti vykdoma bus teikiama, kai jūs užsiregistruosite. Pastaba, CIC organizuoja egzaminus daugiau nei šimte pasaulio šalių tūkstančius narių kasmet; tai lanksti, nesudėtinga ir bus surengtas, kai esate pasiruošę rašyti savo egzaminą.
 • Prestižinis Kembridžo International College diplomas Apie sėkmingą savo studijų ir mokymo bei išlaikęs baigiamąjį egzaminą.
 • Jūsų asmeninė puslapis apie CIC valstybėje Paslaugos tinklalapyje galimybę susipažinti su rezultatais, išsiuntimo detales, patarimus ir rekomendacijas, ir dar daugiau: www.cambridgeinternationalcollege.co.uk
 • Reguliari informacija ir naujienos, įskaitant: naujienas su informacijos apie specialius pasiūlymus ir naujas programas ir daug daugiau; ir konkurencijos formos; paštu ir paštu.

Viskas, ko reikia jūsų Studijų ir mokymo sėkmę yra įtrauktas į CIC mokestį.

Papildomai:

 • Daugiau studijų ir mokymo patarimai ir pagalba yra prieš, per ir po CIC Studijų ir mokymo; Nariai gali paprašyti CIC komanda patyrusių konsultantų patarimų dėl tolesnio tyrimo ir programų pagerinti karjeros perspektyvas ir pažangą.

SUSIJĘ KURSAI

 • Medžiagų valdymas pagyrimu diplomas 21 mėnesių (lankstus)
 • Medžiagos ir logistikos administracija vykdomasis Verslo administravimas (EBI) 3 metai (lankstus)
 • Pirkimas ir Resourcing valdymo diplomas 12 mėnesių (lankstus)
 • Parduotuvės valdymas ir riedmenų (inventorius) Valdymo Diplomas 12 mėnesių (lankstus)
 • Tarptautinis verslas ir prekybos diplomas 12 mėnesių (lankstus)

STUDIJŲ & KARJEROS

Kursas idealiai tinka visiems darbuotojams - visų lygių iki ir įskaitant vadybininkai ir vadovai - kurie kokiu nors būdu susiję su logistika, medžiagų valdymą, tiekimą ar klientų aptarnavimą. Nesvarbu, ar esate jau dirba šioje srityje, nesvarbu, ar jūsų tikslas yra įgyti skatinimą, ar jūs ieškote įvesti šį platų ir svarbų karjeros srityje, tai yra programa, siekiant padidinti sėkmingų įsidarbinimo galimybes ir sėkmingos karjeros spektrą, kuris gali būti pasiektas , Be to, ji leidžia prieiti prie tokio platų karjeros kurios gali būti bendrosios, arba kuri leidžia specializacija vienoje arba daugiau iš daugelio pranešimus, kuriems taikoma ši programa.

Tolesni tyrimai yra prieinami šių srityse, "sesuo" dalykų, tokių kaip pirkimo ir Resourcing, o didesnės ir platesniu mastu, kaip antai bakalaureato ir EBI, su CIC.

TRUKMĖ & VERTINIMAS

Studijų laikotarpis yra vieneri metai (12 mėnesių), bet tai yra lanksti; Diplomo gali būti baigtas per trumpesnį laikotarpį arba galite užtrukti ilgiau, jei reikia.

REZULTATAS

Tarptautinis akredituotas kvalifikacijos profesinio tobulėjimo ir karjeros sėkmę rodo turite įgūdžių, kompetencijos ir žinių šiomis temomis.

Mokėjimo būdai:

Britanijos svaras sterlingų:

 • Vienvietis mokėjimas £ 200
 • Arba 3 mėnesinių mokėjimų £ 90

JAV dolerių:

 • Vienvietis mokėjimas $ 400
 • Arba 3 mėnesinių mokėjimų 180 $

eurais:

 • Vienkartinė išmoka dėl 300 €
 • Arba 3 mėnesinių mokėjimų 135 €
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Price
Kaina
200 GBP
Vienvietis mokėjimas £ 200 arba 3 mėnesinių mokėjimų £ 90
Locations
- Saint Peter, St. Peter
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
- Saint Peter, St. Peter
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla