Diplomas kelionių ir turizmo

Australian College of Applied Education

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Diplomas kelionių ir turizmo

Australian College of Applied Education

1 dieninių studijų metai; Šis kursas taip pat galima Ištęstinės

Absolventai Kelionės ir turizmo diplomas gali tikėtis oro linijų, turistų lankomas vietas, vyriausybinių agentūrų, turizmo vietų ir kitų mikro arba makro turizmo veiklos būtų sėkmingai dirba.

Kelionės yra aistra dalijasi daug, kodėl gi ne padaryti jį karjerą? Turizmo pramonė Australijoje auga ir prognozuojama, kad iki 2020 metų išaugs dar 43% iki 74%. Sudaro daugiau kaip pusę paslaugų eksporto ir 8% nacionalinių užimtumo, Turizmas yra fantastiška pramonė pradėti karjerą, kuri skatina darbuotojus keliauti ir patirti naujas kultūras.

Kelionių ir turizmo diplomas suteikia studentams subalansuotą integraciją teorinių studijų ir praktinio mokymo, įskaitant pagrindinių vienetų, kurie teikia esminių pramonės įgūdžių spektrą įvairių.

Per mūsų pramonės stažuotę programos studentai įsipareigoja 36 pramonės darbo vietą pamainomis, kaip dalis jų mokymą. Tai padeda studentams perduoti savo žinias kolegijoje į darbo vietą.

Būdai didesnę

Baigusiems iš Kelionės ir turizmas diplomas gali gauti iki 6 (šešių) vienetų kredito į verslo bakalauras Hotel Management ne Australijos vadybos mokykla.

Kurso Dalykai SIT50112

SIT12DIP001: Svetingumo ir turizmo paslaugų valdymas SITXCCS501 Tvarkyti kokybės klientų aptarnavimą SITXWHS401 įgyvendinti ir stebėti darbo saugos ir sveikatos praktika SITXCCS401 Didinti klientų aptarnavimo patirtį

SIT12DIP101: Kelionės ir turizmas Produktų plėtros SITTPPD401 Pakuotės turizmo produktus

SIT12DIP002: Vadovavimas ir motyvacija SITXHRM402 vadovauti ir valdyti žmones SITXMGT401 Monitor darbo operacijos SITXMGT502 valdyti projektus

SIT12DIP004: Žmogiškųjų išteklių valdymas BSBDIV501 Tvarkyti įvairovę darbo vietoje SITXCOM401 Tvarkyti konfliktą SITXHRM401 Sudėtis darbuotojai

SIT12DIP102: Buities Bilietų kainos ir bilietų SITTTSL309 Šaltinis lėktuvų vidaus skrydžių

SIT12DIP008: Finansinė informacija priimant sprendimus SITXFIN501 Parengti ir stebėti biudžetus SITXFIN402 Tvarkyti finansus per biudžetą SITXFIN401 Interpretuoti finansinę informaciją

SIT12DIP007: Tarptautiniai Bilietų kainos ir bilietų SITTTSL310 normaliajai tarptautines lėktuvų

SIT12DIP006: Marketingo principai ir praktika SITXMGT501 Sukurti ir vykdyti verslo santykius SITXGLC501 tyrimų ir atitikti teisės aktų reikalavimus BSBWRT401 rašyti sudėtingus dokumentus

Nemokami TEMA: Toliau taikomos yra pasirenkamasis dalykas (Apdovanotas dėl papildomų ataskaita Pasiekimo)

SIT12DIP006: Marketingo principai ir praktika SITXMPR404 Koordinačių rinkodaros veiklą

Sudarymo taisyklės

Sutarties sudarymo reikalavimai Kad būtų galima pasinaudoti kelionių ir turizmo diplomas, kandidatas turi užbaigti visus aštuonis išvardytų (8) kursų dalykų.

Kreditų perkėlimo Studentai, kurie nori turėti savo AQF kvalifikaciją ir / ar pareiškimas Pasiekimo pripažinta privalo pateikti dokumentinius įrodymus iki įtraukimo į priėmimo skyrius. Kai registracija buvo priimtas, jokių papildomų išimtys bus suteikta. Daugiau informacijos galima gauti Priėmimo skyriuje.

Kurso vertinimas Svarbu pažymėti, kad Bibliją priima vertinimų daiktų ar įrankių, kurie yra suprojektuoti, kad geriausiai tiktų jūsų kursą ir žinias bei įgūdžius, kurie yra reikalaujama būti įrodyta kiekvieno dalyvio numerį. Visi vertinimai yra identifikuojami aiškiai mūsų, kuriems vadovus, kurie numatyti studentams nuo priėmimo. Objektas vadovas suteikia labai daug detalumo laiko ir stilius vertinimą. Svarbu pažymėti, kad dalyviai turi įrodyti kompetenciją per kiekvieną iš nustatytų vertinimo elementų visą savo laiką mokosi kursuose. Apskritai šie vertinimo punktai taikomi šiam kursui.

  • Projektai
  • praktiniai demonstracijos
  • Žiniomis grindžiamos Testai
  • Case Studies
  • Pramonė Talpinimo Portfeliai
  • Patikrinkite taškai

Kiekiai

Vasario ir liepos mėn (Žr mokestis tvarkaraštį metus datas)

Patekimo į rinką reikalavimai Visi studentai privalo būti baigę Australijos Mokslo metų 11 ekvivalentą. Daugiau informacijos galima rasti adresu Priėmimo sąlygos vietiniams studentams ir Priėmimo sąlygos tarptautiniams studentams.

Pastabos

  1. Dalykai turi būti imtasi tam, kad jie yra siūlomi ir vadybos komiteto nuožiūra.
  2. Anksčiau pateikta informacija yra teisinga leidybos metu. Tačiau visos programos gali būti nuolat peržiūrimi vadybos komitetas.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Sau 2019
Duration
Trukmė
1 metai
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
12,200 AUD
Locations
Australija - Perth, Western Australia
Pradžia : Sau 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 2019
Australija - Perth, Western Australia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla