Diplomas ir technikos gamybos valdymo

LASALLE College of the Arts

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Diplomas ir technikos gamybos valdymo

LASALLE College of the Arts

Diplomas technikos ir gamybos valdymo

Ši programa suteikiančias jums užimtumo sparčiai auganti užkulisių valdymo ir žmonių technologijos scenos menų pramonė. Jūs esate suteikta rankas ant praktikos LASALLE dramos, šokio, muzikos teatro ir muzikos kūrinius, ir yra sudarytos galimybės prisidėti prie filmų, vaizdo įrašus ir kitokia rodo, parodose ir renginiuose. Jūs mokomi kurti savo profesinius įgūdžius valdant visus kūrinius ir renginių aspektus.

Svarbiausia, kad jūs apmokyti projektu valdyti kūrinius: tvarkyti atlikėjus ir menininkus; paleisti repeticijas; valdyti etapą, nustatyti elementus, kostiumai ir rekvizitas nuo idėjos iki viešo atlikimo. Jūs išmoksite valdyti žmones, laikas ir biudžetas, ir yra įgaliota dirbti savarankiškai ir komandos dalis.

Jūs išmoksite dirbti su aktoriais, šokėjais, muzikantais, dailininkais ir kitų technikų planuojant ir tvarkant sudėtingų meninių ir komunikacinių aspektų.

Jūs mokomi ir Mentored vietos ir tarptautinių teatro profesionalams, specialistams ir ekspertams, pramonės, plius gerai žinomų ir gerai žinomų menininkų. Per specializuotų pareigas ir įgytų patirties įvykdymą, įgysite neįkainojamų įgūdžių, žinių, ir stiprybes, padedančią tvarią karjerą meno.

Vertinimai: Vertinimas yra neatsiejama mokymosi proceso, ir būti formuojamasis ir bus diagnostikos, taip pat apibendrinamasis ir vertinamasis, teikiant grįžtamąjį ryšį studentams, kur tinkama.

Talpinimo mokymasis, kur studentai siūlomos galimybės patirti mokymąsi už realiame gyvenime klasėje darbo aplinkoje arba patvirtintų partnerių institucijų.


Karjeros kelias


Gamybos direktorius, Technikos tarnybos, technikos direktorius, etapas direktorius, gamybos asistentas, Scenos ekipą, Scenos mechanistas, Apšvietimas technikas, garso technikas, padėjėjas Scenografas padėjėja Spinta dizaineris, Dresser


Susiję karjera


Renginiai vadybininkas, vieta vadybininkas, Teatro Dorożkarz, visuomenės Įrengimas praktikuojantis Scenic dizaineris, Scenic statybininkas, Lanksčiojo virimo aparatas, Šviesų dailininkas, garso dizaineris


Patekimo reikalavimai

akademinius reikalavimus

  • Pripažinta Singapūras kvalifikacija: Singapūras Kembridžo GCE "O" Lygis: 5 dalykai (įskaitant anglų) ne C6 didesnis, arba jiems lygiaverčiai.
  • Pripažintos tarptautinės kvalifikacijos: Spauskite čia peržiūrėti sąrašą

Audition & INTERVIU REIKALAVIMAI

Techniniai ir gamybos valdymo susijęs su visų daug ir įvairių užkulisius vaidmenis ir karjeros, kad padaryti gyvi pasirodymai įmanoma. Žmonės valdymo techninius aspektus - Žibintai, garso ir audiovizualinės technologijos - visas bendradarbiauti su atlikėjų, režisierių, dizainerių, ir kompozitorių, visi tą patį įvykį - kartu su tais, kurie valdyti žmonių, valdyti laiką ir valdyti finansus. Tokie įgūdžiai yra perleidžiami ir gali būti naudojamas daugelyje karjerą.

Šia programa siekiama vaizduotės, entuziastingi ir išradingų žmonių, kurie myli teatrą ir gyvai - bet nenoriu būti priešais auditoriją. Mes taip pat siekiame tiems, kurie mėgsta dirbti su visomis naujausiomis technologijomis, įranga, dalyvaujančių priimant "šou" - nuo mažų intymių galerijų didžiulių spalvingų spektaklių, tokių kaip "The Lion King.

Kai kurie iš jūsų patinka piešti, kai kurie iš jūsų patinka rašyti, kai norite padaryti gerą juosta, maitinimo taško arba vaizdų koliažą. Mes norime žinoti savo idėjas ir savo ambicijas, kas jums patiks scenos menų - ir mes norime žinoti, kokiose srityse esate labiausiai domina tyrinėti. Norėdami padėti mums sužinoti Jums ir Jūsų idėjas, esate kviečiami pateikti projektą, kuris pasireiškia kaip daug aspektų, kaip jūs norite, susijusį su istorija ar žaidimuose, kad gerai žinote.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Price
Kaina
63,000 SGD
tarptautiniai studentai
Locations
Singapūras - Singapore
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Singapūras - Singapore
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla