Diplomas folkloro ir paveldo šiaurės vakaruose, Airija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tai diplomas programa suteiks dalyviams su sąmoningumo ir kritinio požiūrio į, įvairių istorinių įrodymų Šiaurės Vakarų regione.

Dalyviai bus plėtoti įgūdžius, kurie leis jums sekti savo šeimos istoriją, sužinoti apie kraštotyros, gyvenimą ir mitologijos regione asortimentą, ir skatinti jums temos apie vietos istoriją ir archeologiją. Programa bus pristatyti dalyviams įvairių pirminių šaltinių ir kitų medžiagų, naudojamų tiriant folkloras, Genealogija, vietos istorija ir archeologija. Studentai bus veikiami inovatyvių mokymo ir mokymosi strategijas, įskaitant duomenų rinkimo vietoje ir patirties, kurie visi yra priimtas ekspertų dalykinių sričių. Kursas susideda iš 6 modulių - 3 per metus. Nėra egzaminas raštu kaip visi moduliai yra vertinami nei priskyrimo / small projekto tt Yra šeši moduliai pasiūla per diplomo struktūrą. Studentai privalo baigti 3 modulius kiekvienais metais.

Dalyviai, kurie nenori baigti vertinimus diplomu 7 gali užpildyti šią programą ant "audito rezultatus", pagal kurią dalyviai gali lankyti arba visi moduliai, kad jie turi labai domisi. Moduliai gali būti mokama atskirai iš anksto. Jei reikia išsamesnės informacijos apie šio pasirinkimo kreipkitės į Mokymosi visą gyvenimą centrą (LLL).

Moduliai:

 • Įvadas į Vietos istorijos
 • Folkloro ir liaudies gyvenimas
 • Pasirengimo Badas & Badas Times "Šiaurės Vakarų
 • Šeima ir Genealogija
 • Mitai ir legendos Šiaurės Vakarų
 • Archeologija Šiaurės Vakarų
 • 3 moduliai yra prieinami kiekvienais metais: spalis - gegužė

Kas yra Kurso trukmė?

 • 2 metai darbo laikas: spalio - kiekvienų metų gegužės
 • Užsiėmimai vyksta šeštadieniais nuo 10 - 4PM
 • Šeštadienis datas akademiniai metai 2016/17 10:00-04:00

Labai svarbu lankyti įvadinį vakarą. Indukcija apima taip:

 • Registracija į modulio / programos
 • Įvadas į Moodle (on-line mokymo priemonė)
 • Kaip naudotis bibliotekos paslaugomis
 • Orientacijos į ir apie modulio
 • Įvadas į modulį lyderis / dėstytojų

Ką mūsų studentai galvoja?

"Aš nusprendžiau stoti į šį kursą, kaip aš visada turėjo vietine istorijos interesus. Aš nenumatė sumą mes apimtų keletą trumpų savaičių ir alkis aš norėčiau sukurti atskleisti daugiau. Žinoma, yra labai įdomi ir, 1 modulio mes apėmė istorijos raidoje Airijoje; Istorija žemėlapiai, apklausų Geografinių ir fotografijos Airijoje; Architektūra 1800- dabartį ir liaudies architektūra. Paskaitos buvo informatyvus ir malonus. Aš turėjau ne idėja istorijos suma sėdi ant mūsų slenksčio. Tai puikus, kad patinka šis kursas buvo įkurta duoti paprastam žmogui galimybę iškasti paslaptis jų vietovėje. "Simona Hickey" Aš tikrai mėgautis savo pirmąjį metus kaip studentas dėl diplomo Course "folkloro ir paveldo Šiaurės Vakarų ". Mūsų dėstytojas ir darbuotojai Šv Aldonos, yra labai draugiškas ir labiausiai naudinga. Dalykas kinta todėl įdomių diskusijų. Į lektorių buvo įkvepiantis. Aš laukiu kurso pabaigos. "Francis McCabe

Kas turėtų teikti paraiškas?

Diplomo Programa yra atvira visiems, ir gali būti ypač svarbūs pirminės ir vidurinės mokyklos mokytojai, bibliotekininkai, archyvarai, darbuotojų paveldo centrų ir muziejų. Taip pat kreipiuosi į tuos, kurie domisi folkloro, liaudies gyvenimo ir paveldo Šiaurės vakarų Airijos ir už jos ribų!

Kas yra Patekimo į rinką reikalavimai?

Nėra konkrečias įvežimo reikalavimai diplomas menų (vietinis folkloro ir paveldas Šiaurės Vakarų) ir jokių ankstesnių žinių apie dalyko nereikia. Kandidatai, kurie 21 metų ar vyresnis arba iki sausio 1 metų įvažiavimo gali įeiti į programą dėl brandžių metų pagrindu. Kandidatai iki 21 metų turėtų atitikti minimalius aukštąją reikalavimus.

Kurso Mokesčiai pasiekti diplomo kvalifikaciją:

 • ES mokesčių: Lt 990 per metus (330 € vienam moduliui)
 • Ne ES studentai mokestis: 1 EUR, 800 (600 € vienam moduliui)

Šis mokestis yra taikomas metinis peržiūros

Kokia ateitis perspektyvos yra ten absolventai iš šios programos?

Įsidarbinimo galimybės egzistuoja Bibliotekų, archyvų, paveldas centrų, genealogija, mokslinių tyrimų ir muziejuose. Studentai taip pat gali progresuoti savo studijas per nacionalines kvalifikacijų tarnyba Airijos sistemą Lygmuo 8 (laipsnį) 9 lygis (studijų diplomas / magistro laipsnį) ir lygis 10 (doktorantūros / PhD).

Kas akademinis progresavimo yra prieinamas Šv Aldonos kolegijoje baigusi kursus? Studentai, kurie įgytų pagyrimu gali būti skirta tiesioginiam įeiti į Masters istorijos ir paveldo studijų Šiaurės Vakaruose. Išsami informacija apie šį MA yra prieinami mūsų svetainėje.

Užsidarymo data: Spalio 2016 įsiurbimo programos yra atviros 2016 iki 31. rugpjūčio

Išduodanti institucija: Nacionalinis Airijos universitetas, Galway.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

St. Angela’s College, Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway, is a provider of University-level education and research in the North West of Ireland. As a College within the w ... Skaityti daugiau

St. Angela’s College, Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway, is a provider of University-level education and research in the North West of Ireland. As a College within the wider National University network we are a dynamic, fast-growing educational institution that recognises our strategic location in Sligo and the North West. We are fully responsive to the local/regional needs and aware of our contribution not only to University-level education but to the social and economic development of the region. Skaityti mažiau