Diplomas Aviacijos (komercinės Aviacijos Piloto Licencija)

Aviation Study Centre

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Diplomas Aviacijos (komercinės Aviacijos Piloto Licencija)

Aviation Study Centre

Programos apžvalga

Komercinių piloto licencijos (CPL) yra licencija jums reikia dirbti kaip pilotas. Mokymai šios licencijos apima pagrindinį mokymą (panašų į rekreacinės ir privataus licencijos mokymas), plius daugiau sudėtingų parengimą, siekiant užtikrinti, kad jūs galėsite saugiai tvarkyti įvairiose situacijose. LKP taip pat apima papildomą teorijos žinias ir pažangiausias plaukioja valandas.

Studentai su išankstinio aeronautikos mokymo ir patirties, taip pat gali kreiptis dėl šio kurso ir gaus pripažinimą ankstesnio mokymosi atnaujinti arba pakeisti į jų Australijos bandomųjų kvalifikaciją.

Mes siūlome šią programą Gold Coast (Australija) kaip formalų diplomas aviacijos programos ir Hamiltono (Naujoji Zelandija), kaip pagrindinio NZ CPL.

Patekimo į rinką reikalavimai

Akademinis: SENIOR HIGH Mokyklos baigimas prilygsta Australijos metai 12 pirmenybė. Studentai, kurie nori pradėti mokymus žemiau 12 metų kviečiame kreiptis ir bus svarstomas kiekvienu atveju atskirai.

Amžius: 18yrs. Jaunesni mokiniai kviečiame kreiptis ir bus svarstomas kiekvienu atveju atskirai.

Anglų kalba: 6,0 IELTS arba lygiavertis tiesiogiai patekti. Studentai su apatinių anglų lygių gali pakuoti šią programą su mūsų patvirtintą anglų kalbos rūšyse programą.

RPL: Studentai su ankstesniu mokymu ar aeronautikos patirtį, gali būti skirta pažangių stovint per pripažinimo ankstesnio mokymosi. Prašome teirautis informacijos.

Medicina:Norėdami išvengti nusivylimo, mes rekomenduojame, kad pareiškėjai atlikti medicininę bandymus pilotai savo šalyje arba idealiu atveju, su Australijos CASA patvirtintas medicinos ekspertas. Prašome susisiekti su mumis dėl išsamesnės konsultacijos.

Kaip stoti

Mūsų taikymo procesas yra skirtas tarptautiniams studentams ir paprastai greitas ir paprastas. Paraiškas galima pateikti internetu ir mūsų komanda yra pasirengusi atsakyti į visus klausimus ar teikti papildomą paramą. Prašome registruoti susidomėjimą naudodami informacijos prašymo formą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
46 - 46 savaites
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
78,000 AUD
Daugiau informacijos rasite mūsų interneto svetainėje daugiau informacijos.
Locations
Australija - Gold Coast, Queensland
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Australija - Gold Coast, Queensland
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla