Diplomas šokio

LASALLE College of the Arts

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Diplomas šokio

LASALLE College of the Arts

Diplomas Dance

Šia programa siekiama pereiti išraiškingas ir vaizduotės šokėjų, kurie gali drąsiai įvykdyti šokių reikalavimus, pagaminti iš jų vietos ir regionų šokių įmonių, šokių renginiai, bei muzikinio teatro kompanijų. Po universiteto baigimo, jums turėtų būti kvalifikuoti šokti televizijoje, įmonių / komercinės veiklos įvykius, ir didelio masto kultūros šventėms.

Jūs išmoksite šokio technikas ir išraiškas platų stilių, laikotarpių ir žanrų, įskaitant pop, socialinių, Jazz, pobūvių salė, baleto ir šiuolaikinio šokio. Kontekstinė tyrimai paremti būtiną supratimą apie skirtingų stilistinių ypatybių, papildant šokių praktikos ir šokių įgūdžius. Jums bus mokomi tapti universalus ir lankstus šokėjai, ramiai su visais choreografinių reikalavimų populiarus, socialinės ir muzikinio teatro šokio.

supažindinami Pagrindai klasikinio baleto, šiuolaikinio šokio, ir fizinio teatro. Greita mokymosi metodai yra mokomi, kad profesionalūs sutaupant laiko, plius Besimokantis iš vaizdo šaltinių. Šie techniniai įgūdžiai yra labiau papildyti tvarkymo projektų suprasti karjeros kelius ir galimybes, klausymo metodus ir darbo sutartis.

Muzika mokymas pagerins savo žinias stiliaus, ritmo ir kultūros šaltiniai. Tarpdalykinį bendradarbiavimas dėl projektų plėvele, Žiniasklaida menų ir veikiantis studentams praplėsti kūrybinį požiūrį ir padidinti savo supratimą apie dabartinę meno scenoje.

Diplomo suteikia stažuotes ir verslo mokymo su praktinės patirties keliose ant scenos ir užkulisinis pozicijų asortimentą, įrengiant Jums profesionalų darbo kvalifikaciją ir tvirtą pagrindą ateities specializacijų choreografijos, švietimo, valdymo ir mokslinių tyrimų.

Vertinimai: Vertinimas yra neatsiejama mokymosi proceso, ir būti formuojamasis ir bus diagnostikos, taip pat apibendrinamasis ir vertinamasis, teikiant grįžtamąjį ryšį studentams, kur tinkama.

Talpinimo mokymasis, kur studentai siūlomos galimybės patirti mokymąsi už realiame gyvenime klasėje darbo aplinkoje arba patvirtintų partnerių institucijų.


Karjeros kelias


Šokėja scenoje, ekrane ir Renginiai


Susiję karjera


Šokių instruktorius


Patekimo reikalavimai

akademinius reikalavimus

  • Pripažinta Singapūras kvalifikacija: Singapūras Kembridžo GCE "O" Lygis: 5 dalykai (įskaitant anglų) ne C6 didesnis, arba jiems lygiaverčiai.
  • Pripažintos tarptautinės kvalifikacijos.

Audition & INTERVIU REIKALAVIMAI

Rašto darbai:
Pateikiama savo audition / interviu.

  • Būkite pasirengę kalbėti apie savo mėgstamą šokėja ir / arba įsimintina šokio spektaklį. Ką, kas tave įkvepia, ir kodėl pasirinkote ateiti į LaSalle.
  • Parašyk apie šokio spektaklį, kurį mačiau neseniai. Ar tau patiko? Kodėl? (200-250 žodžių)
  • Ar Vafliai tikrai geriau nei blynai? (200-250 žodžių)

 Audition gairės

  • Jums reikės padaryti vieną ir pusvalandį baleto klasės / Šiuolaikinė klasę per Audition. Papildomos šiuolaikinio šokio deriniai gali būti suteikta.
  • Jei manote, Šiuolaikinio šokio ar baleto nėra geriausias pademonstruoti savo natūralią šokių sugebėjimus, galite prašyti už galimybę atlikti solo, patvirtinančių kitą techniką, pvz Jazz ar Hip Hop. Savarankiško trukmė yra būti 1-3 minučių. Jei prašote šia galimybe, ji turi būti nurodyta paraiškos formoje, bet yra suderinama.
  • Jei neturi jokios balete / Šiuolaikinė patirties, esate pateikti save DVD šokių techniką, kad esate susipažinę su, prieš audition datos arba pareikšti DVD su jumis klausytis.
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
3 metų
Dieninės
Price
Kaina
63,000 SGD
tarptautiniai studentai
Locations
Singapūras - Singapore
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Singapūras - Singapore
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla