Read the Official Description

Pagyvinti savo darbo jėgą ir padidinti apačios eilutė rezultatų įgyvendinimo vertingas žmonės susijusias strategijas jūsų organizacijoje. Suprasti savo vaidmenį kuriant aplinką, kurioje žmonės jaučiasi motyvuotas.

Nesvarbu, ar esate maža komandos lyderis per didelės organizacijos ar verslo subjektas, atsakingas už šimtų žmonių galvos, motyvavimas ir plėtoti tuos, kurie dirba už jus dalyvauja daugiau nei gerų vadovavimo įgūdžių. Jis reikalauja veiksmingo žmonių orientuota procesų ir motyvacinių priemonių, skirtų atskleisti kitose todėl jie gali pasiekti ir išlaikyti aukštą našumo lygį potencialą.

Naudojant interaktyvias paskaitas ir realaus pasaulio tyrimai, ši programa suteikia jums įrankius kurti ir įgyvendinti žmonių, suteikiančio strategijas jūsų organizacijai pasiekti konkurencinį pranašumą. Paliksite šį taikomų sistemų ir idėjų, kurios gali būti įgyvendintos siekiant rezultatų programos.

Programos turinys

  • Energizuojantis Žmonės už spektaklio
  • Vadovavimas iššūkiai energingų Žmonės
  • Motyvuoti Komandos
  • Sukurti įtampa Darbo
  • Motyvuoti per Keisti

Ypatumai


Mažose grupėse, gausite ekspertas instruktavimas f ROM bendraamžiais ir fakultetą valdymo ir konsultavimo patirtį pirmaujančių ir valdyti žmonių tema. Jūs Come Away With konkrečių idėjų ir veiksmo elementų, kaip galite pagyvinti žmonių savo darbo vietoje

Pagrindiniai privalumai


Per šį kursą, Jūs:

  • Būti veikiami moksliniais tyrimais pagrįstą sistemą, koncepcijomis ir strategijas, siekiant padėti jums motyvuoti ir pagyvinti savo darbuotojus gaminti apačios eilutė rezultatai
  • Parengti ir įgyvendinti asmens veiksmų planą, kuris yra svarbus ir teigiamas poveikį jums ir jūsų organizacijai
  • Padidinkite savo asmeninį efektyvumą, kaip vadybininkas ir vadovas žmones mokymosi patirtimi, pavyzdžiui, atvejų studijos, vaidmenų žaidimo veislę ir komandos, kurių pratimaiProgram taught in:
Anglų

See 43 more programs offered by Kellogg School of Management at Northwestern University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
5 dienų
Ištęstinės
Price
8,950 USD
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline
Start Date
Rugs 2019
Application deadline