derybų rezultatų

Seattle Pacific University School of Business and Economics

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

derybų rezultatų

Seattle Pacific University School of Business and Economics

Verslo klausimai reikalauja subalansuoti sprendimą dėl paradoksalu svyruoti-totters. Mums reikia stabilumo gauti dalykų nuveikti, tačiau visuotinius poreikius nuolat keičiasi. Mums reikia žinoti, ką mes darome, nes konkurencijos vilkai visada yra durys, bet ką dar niekada nebuvo tokia sudėtinga ir neaiški.

Anksčiau organizacijos pažvelgė į biurokratinės praktikos Getting Things Done. Bosų kurti taisykles ir priimti sprendimus. Bet tarptautinėse situacijose, mums reikia daugiau organinių, lanksčios darbo organizavimo būdai sąlygomis kaitos, neapibrėžtumo, ir įvairovę. Mes turime būti daug geriau dirba dalykų iš tarp savęs, o ne pasikliauti taisykles arba institucijos.

Šio seminaro metu siekiama padėti dalyviams išmokti tapti puikus derybininkai-kas pasiekti rezultatų ir kurti tamprius darbo santykius ateityje.Ką jūs sužinosite:

  • Nuo Sietlo tyrimų Partneriai, tai labai interaktyvi kursų išimtinę tyrinėja būdus, žmonės derėtis siekiant sukurti vertę ir spręsti ginčus. Jums bus užsiima rankų serijos dėl modeliavimo nustatyti veiklos kontekstuose. Jūs baigs kursą įgūdžius tam, kad veiksmingai derybininkas.
  • Atskirų žmonių klausimus, pradedant problemos
  • Pasukite skirtumai į tarpusavio pelnas
  • "Laimėti" būdama sąžininga

Ilgis:

Penkios su puse dienos sesijos klasėje po kurio interneto armatūros įrankiai,

Tikslas Šio kurso:

Norėdami padėti jums suprasti, mes visi dalyvauja keletas derybų aspektas nimo mūsų asmeninį ir profesinį gyvenimą. Šis kursas padės jums išmokti derėtis pagerinti darbo santykius; didinti organizacijos veiklos efektyvumą ir geriau pasiūlymais. Ji sukurta siekiant suteikti unikalų požiūrį, kuri vienija integruotos procesas veiksmingas derybas su sėkmingas strategijas dirba patyrę derybininkai.


Apie Sietlas tyrimų Partners, Inc

Sietlo tyrimų Partneriai atitinka mokymosi poreikių vadybininkai, vadovai, ir atskirų įmokų organizacijos. Nesvarbu, ar esate savininkas mažos įmonės, žmogiškųjų išteklių specialistas, skyriaus vadovas, arba aukščiausio rango vadovas, mūsų PEAK gyvenimą programos ™ yra skirta jums pasiūlyti aukštos kokybės mokymosi ir tobulėjimo patirtimi. Mes pedagogams ir verslo lyderiai įsipareigojo visapusiškai ugdyti specialistų nesvarbu savo srityje ar pramonės šaka.  
 


Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
5 dienų
Ištęstinės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - Seattle, District of Columbia
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - Seattle, District of Columbia
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla