Oficialus aprašymas

Programos apžvalga


"Atraskite ir stiprinti savo asmeninę derybų stilius"


Derybos yra pagrindinių įgūdžių, kad vyresnieji vadovai naudoja kasdieniniame verslo gyvenime. Derybų rezultatai turi ilgalaikį poveikį organizacinių metodų, veiklos ir kultūros. Tačiau, mes dažnai derėtis be tinkamai pasirengti. Mes taip pat derėtis nesuvokdami, kad mes iš tikrųjų tai padaryti.

Tai gali sukelti optimalūs rezultatai ir vargšų santykius.

Derybų ir įtakojimo įgūdžius vyresniųjų vadovų programa unikaliai padeda jums suprasti save kaip derybininką - suprasti savo stilių ir kaip žaisti savo stipriąsias puses. Sutelkiant dėmesį į jus kaip asmenį programoje akcentuojamos nuo įgūdžių tobulinimas ir suprasti asmeninio stiliaus derybų modeliavimas per instruktavimas ir praktika. Per savo intensyvaus 5 dienų programa apims teorijas ir strategijas, analizuoti, planuoti ir valdyti derybas įtraukti įvairių situacijų ir naudoti naujausius mokslinius tyrimus ir teoriją toliau pabrėžti ir plėtoti koncepcijas, sistemas.

Ši programa sustiprins ir pagerinti savo asmens derybų stilius, įgūdžių ir žinių, reikalingų įgyvendinti veiksmingą derybų rezultatus.

Kiekis


Derybos ir įtakojimo įgūdžius vyresniųjų vadovų programa suteiks jums užsakymą derybų, kad dirba jums. Mūsų pasaulyje lyderiaujantis fakulteto ir svečių garsiakalbiai suteikia jums įrodytas derybų strategijas, naujausius tyrimus ir vienas prie vieno koučingo sesijų, kurios leis jums atrasti ir sustiprinti savo asmens derybų stilius. Šie pagrindiniai elementai, kartu su tikrai įvairi, tarptautinį tarpusavio mokymosi patirtis leidžia formuluoti strategijas ir asmens veiksmų planą, kuris tinka jūsų stiliaus ir konkrečių derybų aplinkoje, kuri jums veikia.

Mokymosi patirtį


Programos metu, mes suteiksime jums įgūdžių, pasirengti deryboms, analizės metodų nuspėti priešininko elgesį ir praktiškai išbandyta ir patikrinta taktika kurti ir teigdamas, vertės, taikant derybų modeliavimas. Modeliavimas taip pat papildyti koučingo sesijų įvertinti savo pagrindinių stilių, privalumai ir trūkumai.

Programa naudoja pagrindinės teorijos ir naujausius tyrimus, toliau pabrėžti ir plėtoti koncepcijas plataus derybų ir konfliktų sprendimo, įskaitant elgsenos aspektai sprendimų priėmimo ir derybas. Programa taip pat apimti strategijas, analizuoti ir planuoti derybų, taktiką, valdyti derybų procesą ir struktūras įtraukti įvairių situacijų.

Tikslinė auditorija

Ši programa yra skirta -

 • Vyresniųjų vadybininkų pagrindinių sprendimų priėmimo vaidmenų, kurie turi įtakos svarbu apygardose, tiek organizacijos viduje ir išorėje.
 • Tai reiškia, kad klasė apima dalyvių, kurie aktyviai užsiima pagrindinės veiklos sritys, kaip antai:
  - Verslo plėtra
  - Pardavimai
  - Konsultavimas
  - Ginčų sprendimas ir sutarimo
  - Verslumo
  - Finansų
  - Strateginius aljansus ir verslo partnerystės valdymas
  - Pirkimas

Programos nėra tinkama derybų specialistų, kurie dalyvauja labai aukšto lygio turinio orientuota į jų svarbų vaidmenį derybose kaip, pvz. Susiliejimai ir įsigijimai specialistai.


Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 22 daugiau kursų London Business School »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp 2019
Duration
6 dienų
Ištęstinės
Price
5,450 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date