Darbuotojų ministrų kursas veda į ministerijos teologijos pažymėjimą (HE)

Mes žinome, kad daugelis potencialių studentų turės mažai teologijos akademinį išsilavinimą ar jų nebus ir ieškos kurso, kuris yra prieinamas ir įdomus. Todėl pirmąjį kurso kursą mes rengiame kaip "Workplace Ministers Foundation" apdovanojimą. Sėkmingai baigus Fondo apdovanojimą, lengviau pereiti prie Ministrų darbo ministerijos pažymėjimo (HE) Teologijoje, ministerijoje

Visa studijų medžiaga pateikiama internete, taigi reikia tam tikrų IT įgūdžių. Jūs dirbate su savo paskirtu asmeniniu dėstytoju ir turėsite galimybę bendrauti su kitais moksleiviais internetu, todėl šį kursą galėsite atlikti bet kurioje pasaulio vietoje tuo metu, kuris jums tinka. Vis dėlto Durham universitetas patvirtino, kad vertinimo terminai yra griežti.

Užbaigus pažymėjimą (HE), studentai gali nuspręsti pereiti prie diplomo (HE) -240 kreditų ir galiausiai BA (Hons) -360 kreditų. Kursas idealus tiems, kurie nori pradėti tyrinėti krikščioniškąją teologiją kaip akademinį dalyką, tiesiogiai pritaikytą gyvenimui.

Šv. Jono kolegija, Notingemas, bendradarbiauja su "Darbo vietos ministrų" - valdymo ministerijų padaliniu, kuris gali suteikti asmenims praktinės informacijos apie tai, kaip efektyviai atlikti savo tarnybą darbo vietoje. Tinkamai tinkamiems kandidatams jie gali akredituoti darbo vietos ministrus ir keliauti kartu su jais per savo pašaukimą.

Darbo vietų ministrų kursai

Už darbo vietų ministrų fondo apdovanojimą per metus mokysite tris modulius. Šių modulių dėmesys leis jums gilinti supratimą apie Biblijos studijas, suprasti, kaip jūs galite išsiaiškinti savo pašaukimą darbo vietoje per ministeriją ir misiją, ir ištirti dvasinę aplinką, kurioje mes dirbame studijuodami Dvasingumas ir mokiniai.

Antrus metus, vedant į Ministrų darbo ministrų teologijos ministerijos pažymėjimą, ministerija

Vertinimas skiriasi pagal modulį ir apima užduotis, išteklių kūrimą, refleksijas ir portfelius. Jūsų asmeninis dėstytojas padės jums pasirengti šiems dalykams ir pasiūlys patarimų, kaip plėtoti mokymąsi. Kiekvienas modulis bus pažymėtas ir prisidės prie bendro darbo ministerijos pažymėjimo (HE) teologijos ministerijoje pažymėjimo

Kaip taikyti

Studentai, turintys teologijos ar lygiaverčiojo diplomo, bet kuriuo metu gali kreiptis dėl šio kurso įstojimo, tačiau kiekvienais metais rudenį priimame naujus moksleivius. Jums bus paskirtas dėstytojas, kuris padės jums per savo studijas. Be to, turėsite prieigą prie mūsų Moodle interneto svetainės su mokomosiomis medžiagomis, forumuose, atsiliepimų formomis ir detalėmis apie kiekvieno modulio įvertinimą. Tiesiog užpildykite paraiškos formą ir grąžinkite ją elektroniniu paštu registry@stjohns-nottm.ac.uk

Paraiškų teikimo proceso metu užsienio studentai turės pateikti įrodymų, kad bet koks ankstesnis užsienio studijas / išsilavinimą galima palyginti su JK kvalifikacija. Tai galima padaryti naudojant NARIC href = "https://www.naric.org.uk/naric/Individuals/Default.aspx

NARIC taip pat gali pateikti įrodymų, kad anglų kalbos vertinimas yra Durham universiteto reikalavimas visiems, kurių pirmoji kalba nėra anglų kalba. Reikalavimai bakalauro ir magistrantūros programoms href = "https://www.dur.ac.uk/learningandteaching.handbook/1/3/3/1/

Mokesčiai 2018/19

Mes išlaikome savo mokesčius konkurencingus, nes norime, kad daugumoje būtų prieinami visi mūsų kursai. 2018-1919 m. Metinis mokestis už darbininkų ministrų pažymėjimą yra 1860 svarų sterlingų, todėl mažiau nei 4000 svarų sterlingų už dvejų metų kursą. Tai apima jūsų nuotolinio dėstytojo, bet kokio internetinio forumo, internetinių medžiagų ir universiteto patvirtinimo.

Mes siūlome 5% nuolaidą visiems tiems, kurie kreipiasi ir moka metinį mokestį iki rugpjūčio 31 d. Tai sumažina metinį mokestį nuo £ 1860 iki £ 1767.

Tiems, kuriems taikomas griežtesnis biudžetas, mes siūlome mokėjimą dalimis. Kiekvienais iš dvejų metų iki rugpjūčio 31 d. Mokėsite 620 svarų sterlingų, 620 svarų sterlingų iki gruodžio 31 d. Ir 620 svarų sterlingų iki kovo 31 dienos. (Antrus metus gali padidėti infliacija).

Deja, mes negalime pasiūlyti grąžinimo, jei paliksite kursą per metus. Tačiau specialiomis aplinkybėmis įmanoma nutraukti savo studijas, atsižvelgiant į atidėjimo mokestį £ 80 ir grįžti į kursą kitais metais.

Mokėti Ministrų darbo teologijos aukštojo mokslo diplomą

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų St John's College »

Paskutinį kartą atnaujinta August 7, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Duration
2 metų
Ištęstinės
Price
1,860 GBP
Metinis mokestis
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas