Darbo ir pastatų ūkio valdymo instituto 3 lygio apdovanojimas, pažymėjimas ir diplomas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Darbo ir pastatų ūkio valdymo instituto 3 lygio apdovanojimas, pažymėjimas ir diplomas

Įvadas

IWFM 3 lygio programa skirta tiems, kurie siekia tapti įrenginių valdytojais ar tomis, kurios turi mažai patirties FM ir nori siekti karjeros objektų valdyme. Norint pradėti dirbti FM, nereikalingas laipsnis. 3 lygis leidžia lengvai pradėti FM, nepriklausomai nuo jo foną. Mokiniai gali dirbti priešais namus ar viešbučio darbą ir skatinami mokytis FM, norėdami įgyti daugiau įgūdžių. FM yra daug galimybių - viskas nuo prekybos centrų iki ligoninių ir net dangoraižių.

Pristatymas

Visų vienetų mokymas už apdovanojimą, pažymėjimą ir diplomą bus baigtas per 6/9 mėnesių laikotarpį. Kursai vyksta ketvirtadienio vakarais nuo 17.00 iki 20.00 val., O kai kurie trečiadieniai - kai kuriems privalomiems vienetams, kad tie, kurie dalyvautų mokymosi metu, per mokslo metus prisijungtų ir vis dar baigtų per suplanuotą laiką. Yra paskaitos ir pamokų sesijos, taip pat elektroninio pašto palaikymas programoje. Sertifikavimo programos kursas apima 4 vienetus, iš viso 26 kreditus. Žiūrėkite žemiau pateiktą lentelę. Diplomą sudaro 10 vienetų ir 48 kreditai. Nors bus pateikiami tokie dokumentai kaip dokumentai ir pastabos, besimokantieji turėtų nusipirkti knygų, kaip rekomenduoja dėstytojai.

Perkelti ir išimtys

Yra galimybė pasirinkti apdovanojimą, pažymėjimą ar diplomą arba pakoreguoti į 4 lygį. Šiuo metu mes vykdome 4 lygio diplomą, dėl kurio BIFM nariai įgijo visišką narystę, turėdami tam tikrų darbo patirties reikalavimų. Po 23 metų BIFM kursų teikimo patirties koledžas nustatė, kad daugelis FM pripažįsta visus lygius kaip pasirinkimo kvalifikaciją, kurios pagrindinis tikslas yra įgyti MBIFM statusą su 4 ar 5 lygio diplomu. Trečiojo maršruto maršrutas yra pagrįstas pradinis mokymasis.

Tyrimas

Besimokantiesiems gali reikėti kurti naujus įgūdžius, pvz., Raštu vertinti ataskaitos stilių, bendravimą ir įvairius pristatymo metodus. Pristatymo seansai ir vadovėliai bus sutelkti tiek į dalyko informaciją, tiek į įgūdžius, reikalingus vertinimams paremti. Visų kolegijų sesijų lankymas paprastai nebus tinkamas asmenims užbaigti programą ar padalinius. Besimokantieji turi tikėtis dažnai skirti daug laiko savo poreikiams tirti, parengti, redaguoti, užbaigti ir pateikti užduotis.

Struktūra ir programa - 3 lygis

Kursas

Privalomi vienetai

Kreditai

Pasirinkimo vienetai

Kreditai

Iš viso kreditų Diplomas 26 22 48 Sertifikatas 21 7 28 Apdovanojimas 11 11

Norint pasiekti 3 lygio IWFM apdovanojimą patalpų valdyme, kandidatai turės užbaigti:

  • Privalomi vienetai, kurių kredito suma yra 11
  • Pasiekti bendrą kredito normą - 11

Norint pasiekti 3 lygio IWFM sertifikatą įrenginių valdyme, kandidatai turės užbaigti:

  • Privalomi vienetai, kurių kredito suma yra 21
  • Neprivalomi vienetai, kad pasiektų 7 kreditų
  • Pasiekti bendrą paskolos tikslą - 28

Norint pasiekti 3 lygio IWFM diplomą patalpų valdyme, kandidatai turės užbaigti:

  • Privalomi vienetai, kurių kredito suma yra 26
  • Neprivalomi vienetai, kad pasiektų 22 kreditų
  • Pasiekti bendrą paskolos tikslą - 48

Pastaba: ne daugiau kaip 6 kreditai iš BIFM 3 lygio gali būti suskaičiuoti į 4 lygio kvalifikaciją, jei visi 4 lygio privalomi vienetai užbaigiami studijuodami 4 lygio pažymėjimą ar diplomą.

Perskaitykite mūsų apžvalgas:

  • "Google": https://tinyurl.com/y8paf9gg
  • Sccot: https://tinyurl.com/y9p7p6sr
CCL / CLcl
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Qualifications are essential to gaining recognition and respect. Students from UK, EU and from all over the world want to study in London and our philosophy is to provide high standards of teaching in ... Skaityti daugiau

Qualifications are essential to gaining recognition and respect. Students from UK, EU and from all over the world want to study in London and our philosophy is to provide high standards of teaching in an environment that encourages academic achievement alongside personal development while experiencing the culture and life of a vibrant city. Find the right course for you and get student centred learning throughout your time at the college. Students must be 18 years or over to apply. Skaityti mažiau
Londonas , JK internete + 1 Daugiau Mažiau