Read the Official Description

TIKSLAI

Hautes Etudes Kino Scenarijus siekiama mokyti specialistus, galinčius patenkinti programos pramonės lūkesčius visais klausimais, kurie turi įtakos turinio raštu. Per savo dviejų metų mokymo, studentai išmoks scénariser bet kokį darbą ar audiovizualinio žanro rūšį, ar tai filmas (fantastikos ir dokumentikos), televizijos ar žiniasklaidos įvairiais jų formatų ir turinio konkretus.

Tuo savo studijų pabaigos, studentai baigia 90 minučių fantastikos scenarijų. Šis darbas yra švietimo tolesnės ištisus metus objektas ir sukelia gynybos.

Šiame darbe prideda disertaciją apie temą, susijusią su informacija, gauta mokymų.

DHEC Scenar REALIZACIJA

KARJEROS GALIMYBĖS

Galimybę studentams, kurie nori padaryti raštu pagrindiniam savo darbui, ar išgalvotas scenarijus live-action ar animacijos, dokumentikos ir animacinių filmų scenarijais, pelnas reikiamos kompetencijos praktikuoti rašytojo profesiją. Leisti studentams, kurie ketina kino meistras pasakojimo meną ir dramaturgijos priemones, o turintys įgūdžių susidoroti su sustojimo, kad aktorius ir kino krypties jos techninių komponentų ar filmuojantis pjovimas, redaguoti arba maišymo post-produkcijos. The mokymo metu įgyti įgūdžiai leidžia studentams taikyti pozicijas šiose srityse:

  • Universaliais ir teminių kanalų televizijos (skaitytojas, literatūros kryptis)
  • Sofica. Finansų ir kredito kompanijos (grotuvas)
  • gamybos įmonės
DHEC

suinteresuotoji visuomenė

Hautes Etudes Kino scenarijus skirtas pakopos studentams +3. Pareiškėjai turi įrodyti, atsižvelgiant į audiovizualinio sektoriaus profesijų ir visose raštu (kinas, teatras, komiksai, romantika, televizorius, dokumentų, reportažas) formas interesus.

Program taught in:
Prancūzų kalba

See 5 more programs offered by ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019