Read the Official Description

TIKSLAI

  • Suteikia tvirtą teorinį pamatų studentams ekonomikos, teisės ar istorijos kino ir garso ir vaizdo, kuri leis jiems per savo ateities karjerą, praturtinti savo suvokimą profesijos ir palengvinti sprendimų priėmimas.
  • Integruoti studentus į darbo rinką per stažuotes, todėl juos iškart veikti, todėl patraukli pramonės darbdaviai. Tai yra dar labiau svarbu, kad ji yra sektorius daugiausia veikianti per tinklus.
DHEC DISTRIB PROD

VERSLO GALIMYBĖS

Mokymų tikslas susijęs sandorius, pakrautos arba gamybos asistentas artimiausiu filme gamybos įmonė, programavimo asistentas didelėje antžeminiu kanalu ar galvos mokslinių tyrimų ir reguliavimo institucijos, kaip antai CSA.
Galų gale, jie gali svarstyti dirba kaip programuotojas ar marketingo vadybininkas kino platintojas, redakcinės vadybininkas per kanalą direktorių įsigijimui dėl platintojo ir tt ...

DHEC 2

suinteresuotoji visuomenė

Hautes kino studijas, skirtas studentams, +3, turintiems licenciją arba "Grande Ecole laipsnio, pavyzdžiui, doktorantams Esra.
Pareiškėjai turi pademonstruoti kino ir audiovizualinio sektoriaus profesijų interesus. Jie turi pateikti motyvacinį laišką ir vėl, ir praleisti interviu.
Program taught in:
Prancūzų kalba

See 5 more programs offered by ESRA - École Supérieure de Réalisation Audiovisuelle »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019