Kursas "Technologijos - statybos informacinio modeliavimo (BIM) ir pastatų energetinio modeliavimo (BEM) įrankiai" Net-Zero Energy Building Design "

CEPT | Summer Winter School

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Kursas "Technologijos - statybos informacinio modeliavimo (BIM) ir pastatų energetinio modeliavimo (BEM) įrankiai" Net-Zero Energy Building Design "

CEPT | Summer Winter School

Tvarus ir neto nulinis pastatų projektas reikalauja analizės ankstyvosiose projektavimo stadijose, siekiant įvertinti pastato orientacijos, formos, langų sienų santykio, apvalkalo šiluminių charakteristikų ir ŠVOK sistemų poveikį. Šis kursas bus praktinis seminaras, kuriame bus naudojami pramonės standarto "Building Information Modeling" (BIM) ir "Building Energy Modeling" (BEM) įrankiai, skirti išnagrinėti dizaino galimybes pasiekti nulinio dizaino tikslus.

Aptariamos temos:

 1. Energetinis raštingumas
 2. Klimatas
 3. Visa pastato energetikos analizė.

Dalyviai įgys žinių, kad "BIM" sukurtų "EnergyPlus" modelius naudotų "Formit360", "Revit" ir "Insight 360", užtikrintų energijos modelių kokybę ir ištirtų projektavimo parametrų poveikį bendram dizaino energiniam naudingumui. Be projektavimo ir analizės strategijų, dalyviai bus supažindinti su geriausios praktikos ir koncepcijų egzistuojančiu pastatų modeliavimu, kalibravimu, efektyviu pastatų eksploatavimu ir priežiūra.

Mokymosi tikslai apima apžvalgos pastatų mokslą, "Net zero-building" apibrėžimą ir projektavimo procesą, "Climate Consultant", "Nepermatomas" ir "HVAC apkrovos apskaičiavimo priemones", "Energy Plus" energijos modelio kūrimą naudojant BIM įrankius (Revit), parametrų analizę ir tvaraus dizaino veiklos vertinimą.

Studentų išlaidos: Materialinės išlaidos: 500 Lt / as nurodytos išlaidos.


Kursų fakultetas

KRISHNAN GOWRI

yra pastato mokslo ir energijos modeliavimo profesionalas, turintis daugiau nei dvidešimt penkerių metų energijos kodų atitikties ir energijos modeliavimo programinės įrangos kūrimo patirties. Jis vadovavo "Energy Plus Cloud" projektui ir 2014-2018 m. Tarnavau "Autodesk" "Revit-Insight" energijos projektavimo įrankio savininku. Prieš prisijungdamas prie "Autodesk", Krishnanas buvo Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų nacionalinės laboratorijos vyresnysis mokslinis bendradarbis, kur jis vadovavo "Building Energy Codes" programinės įrangos kūrimui ir E4 ("Energy Efficiency Expert Evaluation") komandoms. Krišnanas įgijo "Building Engineering" magistrantūros ir doktorantūros laipsnius Konkordijos universiteto, Monrealio, Kvebeko statybos studijų centre. Šiuo metu Krishnan yra atsakingas už "BIM2BEM Solutions LLC" ir "Shoreline Community College" asocijuotą fakulteto narį, mokantis "Clean Energy Technology" kursus.


Kurso darbo planas

 • Kreditai: 3
 • GPA statusas: GPA
 • Studentų skaičius: 20
 • Datos: 2010 m. Gruodžio 10 d. - 2018 m. Gruodžio 14 d
 • Trukmė: 5 dienos
 • Vieta: CEPT Campus
 • Mokesčiai - studentai: 18 000 INR INR ne CEPT studentams
 • Mokesčiai - profesionalai: 22 500 GST INR
 • Gyvenimas: technologija
Pristatymai: modeliai, pristatymas, ataskaitos
Būtinos sąlygos studentams: Studentai, turintys supratimą apie statybos mokslą, šilumos perdavimą
Atidaryti profesionalams: taip
Būtinos sąlygos profesionalams: PE ar patirtis su statybos technologijomis
Išlaidos visiems: INR 500 / -
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
CEPT | Summer Winter School

Paskutinį kartą atnaujinta August 27, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Grd 10, 2018
Duration
Trukmė
5 dienų
Dieninės
Price
Kaina
18,000 INR
studentams. 22 500 INR specialistams.
Locations
Indija - Ahmedabad, Gujarat
Pradžia : Grd 10, 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Grd 14, 2018
Dates
Grd 10, 2018
Indija - Ahmedabad, Gujarat
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Grd 14, 2018