Įvado į dizainą kursas - pavasario semestras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tvarkaraštis: pamokos vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio ryto ir / arba popietės.

Lygis ir būtinos sąlygos: Šis kursas yra idealus pradedantiesiems, kurie rimtai domisi šia tema. Studentai tiesiogiai iš vidurinės mokyklos arba brandūs studentai, pasirengę karjeros pokyčiams.

Metodika ir struktūra: Šis kursas padės jums sužinoti apie interjero pagrindus. Studijų metu ištirsite įvairių gyvenamųjų projektų medžiagas, apdailos medžiagas, teritorijų planavimo ir statybos metodus, kad kūrybingai pristatytumėte savo darbus naudodami naujausią pramonės programinę įrangą, įskaitant „AutoCAD 2D“, „Photoshop“ ir „Illustrator“.

17 mokymo savaičių, į kurias įeina strateginis teorinių pamokų derinys, atvejų analizė ir seminaras su pramonės specialistais, leidžia jums įgyti tvirtą pagrindą teoriniuose dizaino aspektuose, o per vertingus praktinius projektus taip pat gausite praktinių žinių. Šie mokymai leidžia susipažinti su pagrindine technine įranga ir įgyti tinkamą projektavimo metodiką ir tvirtą kultūrinį pasirengimą

Dirbdami su savo galutiniu projektu patiriate projektavimo metodikos etapus, atsižvelgiant į ekonomines ir gamybos ypatybes.

Kiekvienam dalykui jūs laikote baigiamąjį egzaminą, o programos pabaigoje pateikiate savo baigiamąjį darbą, kad galėtumėte parodyti turimas žinias ir įgūdžius.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Florence boasts one of the world most important artistic and cultural heritage, but it is also a city with a long history in Italian design.

Florence boasts one of the world most important artistic and cultural heritage, but it is also a city with a long history in Italian design. Skaityti mažiau