Interjero dizainas - tai erdvės planavimo ir interjero erdvių projektavimas namuose ir pastatuose. Tai apima grindų planų kūrimą, baldų išdėstymą ir erdvės išvaizdos bei jausmo kūrimą. Interjero dizainas taip pat apima baldų specifikacijas, armatūras ir apdailas bei jų montavimo koordinavimą.

Per pavasario semestrą „Įvadas į dizainą“ patiriate projektavimo metodiką, mokotės kurti interjero patalpas gyvenamosioms patalpoms, pradedant nuo namų erdvių analizės ir pradinės koncepcijos kūrimo, iki 2D požiūrio ir iki modelių realizavimo iki modelių realizavimo. apibrėžti idėją ir patikrinti jos galiojimą.


Tvarkaraštis: pamokos vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio ryto ir / arba popietės.

Lygis ir prielaidos

Šis kursas idealiai tinka pradedantiesiems, turintiems rimtą susidomėjimą šia tema. Studentai tiesiogiai iš vidurinės mokyklos arba brandūs studentai, pasiruošę karjerai pakeisti.

Metodika ir struktūra

Šis kursas padės jus interjero dizaino pagrindais. Savo tyrimo metu ištirsite įvairius gyvenamuosius projektus medžiagų, apdailos, erdvinio planavimo ir statybos technikos, kad kūrybiškai pristatytumėte savo darbą naudodami naujausią pramonės programinę įrangą, įskaitant „AutoCAD 2D“, „Photoshop“ ir „Illustrator“.

17 dėstymo savaičių, į kurias įeina strateginis teorinių pamokų, atvejų analizės ir seminaro derinys su pramonės specialistais, leidžia jums įgyti tvirtą pagrindą teoriniuose projektavimo aspektuose ir per vertingus praktinius projektus, taip pat gausite praktinių žinių. Šie mokymai leidžia susipažinti su pagrindine technine įranga ir įgyti tinkamą projektavimo metodiką ir tvirtą kultūrinį pasirengimą

Dirbdami su savo galutiniu projektu patiriate projektavimo metodikos etapus, atsižvelgiant į ekonomines ir gamybos ypatybes.

Kiekvienam dalykui, kurį baigsite, ir baigiant programą, pateikiate savo baigiamąjį darbą, kad parodytumėte įgytas žinias ir įgūdžius.

Mokymo planas

Dizaino istorija 1

Konstrukcijos istorijos tyrimas paprastai prasideda nuo XIX a. Pabaigos, kai socialiniai, technologiniai ir pramoniniai veiksniai leidžia serijinę gamybą. Kursas analizuoja pagrindinius italų ir tarptautinius dizaino kultūros judesius, sintezuoja tipologinių ir formalių archetipų raidą bei statybos technikos ir funkcionalumo pažangą.
Studentai mokosi istorinės Vakarų architektūros raidos, nuo pramoninės revoliucijos iki šiuolaikinio scenarijaus, ir sutelkia dėmesį į pagrindinių Moderniojo judėjimo atstovų projekto filosofiją, analizuodami svarbiausius kūrinius, kurie pažymėjo dizaino istoriją.

Techninis brėžinys: Autocad 2D

Šis kursas leidžia jums sukurti pagrindinius techninius brėžinius ir 2D dizaino įgūdžius. Kursas tęsia statybinių blokų iliustraciją: pamatus, mūrą, grindis ir grafines technologijas, naudojamas vidaus apdailai, komponentams, dekoracijoms ir techniniams priedams. Jūs išmoksite naudoti programinę įrangą, kuri leidžia atlikti 2D objektų ir architektūrų projektus, kad patikrintumėte jų matmenis ir sudėtį, prieš rengiant projektą ir gaminant techninius brėžinius UNI formatu, kurie bus pristatyti klientui.

Modeliavimo metodai 1

Kursas suteikia teorinių ir praktinių priemonių vizualiems ir išraiškingiems modeliams kurti, naudojant tinkamiausias medžiagas pagal projektavimo skalę ir specifines projekto savybes. 3D vaizdas leidžia jums apibrėžti idėją ir patikrinti jos galiojimą, atsižvelgiant į fizinius įstatymus ir metodus. Per laboratorijas statote modelius su paprastomis medžiagomis, kurios leidžia greitai pataisyti. Tinkamos žinios apie įrankius ir tikslus dėmesys detalėms leidžia sukurti patobulintus projekto pristatymo modelius klientui.

Medžiagų tipologija 1

Šis kursas skirtas analizuoti, kaip medžiagos elgiasi: žinios, kurios yra labai svarbios idėjai paverčiant kūrybą ir geriausiai išnaudojant įvairių tradicinių ir eksperimentinių medžiagų išraiškingą potencialą. Kursas nagrinėja šią temą iš dviejų susijusių aspektų: vienas techninis ir mokslinis, o kitas - technologijų istoriją. Teorinės pamokos skirtos medžiagų fizinėms ir morfologinėms savybėms ištirti, taip pat jų transformavimui naudojamoms technologijoms ir su jais susijusiems pramonės ir amatų procesams tikrinti. Kursas skirtas visoms pastato konstrukcijos sudedamosioms dalims, tiriant visas natūralias ir dirbtines medžiagas, naudojamas apibrėžiant interjerą, ypatingą dėmesį skiriant jų išvaizdai ir techninei veiklai. Tuomet atkreipiamas dėmesys į namų vonios kambario ir visų susijusių aparatūros detalių projektavimą.

Grafinis dizainas: „Photoshop“ ir „Illustrator“

Kursas moko grafikos programinę įrangą „Photoshop“ ir „Illustrator“ kaip pagrindinę priemonę, skirtą atstovauti ir perduoti projektą. Programa supažindina jus su skaitmeninio pasaulio pagrindais ir teikia esmines žinias ir pagrindines sąvokas apie grafinį dizainą ir vaizdo apdorojimą.

Grafinė kompozicija palengvina idėjos išraišką ir leidžia sukurti tinkamą ryšį tarp skaitmeninių įrankių ir vizualinio suvokimo; be to, grafinis dizainas palengvina koncepcijų kūrimą, dvimatį vaizdų valdymą ir turinio redagavimą.

Įvadas į rinkodarą

Šiame kurse nagrinėjamas rinkodaros vaidmuo apibrėžiant produktų strategiją ir jos ryšį su dizainu. Ji plėtoja rinkos sąvoką, kuri laikoma segmentų rinkiniu ir vieta, kur vyksta konkurencija tarp įmonių, todėl reikia rinkos tyrimų. Jūs išmoksite metodus, naudojamus atlikti pozicionavimo tyrimus, siekiant priimti strateginį požiūrį į prekės ženklą ir produkto vertę. Kursas nagrinėja tikslo sąvoką, ty vartotoją ir (arba) asmenį, kuris inicijuoja pirkimo procesą ir taip daro įtaką rinkai. Galiausiai, jame sprendžiamas rinkodaros derinys, tiriamas, kaip produktas yra susijęs su kaina, ir taip pat rinkai, siekiant apibrėžti visą reklamos ir reklamos veiklą, reikalingą sėkmingam produktui.

Dizainas 1

Kursas susiduria su projekto metodologine plėtra, pradedant nuo trumpos analizės ir tęsiant analizės etapą. Kurso metu dirbsite su interjero erdvės koncepcija, pradedant nuo privačiojo namo analizės, patalpų pasiskirstymo ir funkcionalumo, baigiant vidaus erdvių evoliucijos dizainą, skirtą skirtingiems gyvenimo tikslams. Kursas leidžia suprasti santykius tarp žmonių ir namų erdvės ir tai, kaip aplinkos sudėtis daro įtaką žmonių psichofiziniams suvokimams ir sensoriniams atsakymams.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų IED – Istituto Europeo di Design Florence »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 25, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Kov. 2020
Duration
4 mėnesių
Dieninės
Price
8,100
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date