Programoje siūloma interjero erdvių ir interjero dizaino perspektyva įvairiuose verslo kontekstuose, atsižvelgiant į klientų poreikius ir elgesį. Naudotojo scenarijų tyrimai leidžia suprasti santykius tarp šiuolaikinio gyvenimo būdo ir dizaino vertybių, pabrėžiant naujas tendencijas šioje srityje.

Švietimo kelias yra skirtas individualaus dizaino jautrumo formavimui, asmeninės ekspresyvios kalbos kūrimui ir daugiadisciplininės kultūros, apimančios teorinius ir praktinius aspektus, įgijimui.


Tvarkaraštis: pamokos vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio ryto ir / arba popietės.

Lygis ir prielaidos

Tai tarpinė programa, skirta studentams, turintiems bent vienerių metų akademinį pagrindą arba profesinę patirtį interjero dizaino, pramoninio dizaino, baldų dizaino, architektūros srityse. Pareiškėjai turi įsisavinti reprezentacijos metodus, pvz., Piešimo, eskizavimo ir atvaizdavimo bei vizualinio bendravimo įgūdžius, tokius kaip kompiuterinė grafika ir atvaizdavimas, taip pat modelių kūrimas ir žodinis bendravimas.

Metodika ir struktūra

Švietimo kelias grindžiamas kultūrinių, metodologinių, techninių ir technologinių žinių bei įgūdžių, reikalingų komercinėms patalpoms ir baldams, naudojamiems skirtingose verslo aplinkose, įgijimui.

Strategiškai derinant teorines pamokas, atvejų analizę ir seminarus su pramonės srities specialistais, patobulinkite formalaus ir funkcinio komercinių erdvių, taip pat produktų, atstovavimo įgūdžius, sutelkiant dėmesį į socialinius aspektus, taip pat į tvarų dizainą ir jo taikymą. dizaino pramonė. Nuo laisvos rankos iki techninio dizaino iki 3D erdvių ir baldų modelių gamybos padidinsite savo pasitikėjimą, kad galėtumėte efektyviai bendrauti su savo idėja.

Jūs išmoksite projekto metodikas, prototipų kūrimo būdus ir įgysite žinių apie medžiagų tvarumo charakteristikas.

Mokymo planas

Medžiagų tipologija 2

Kursas sutelktas į klausimus, susijusius su naujomis tvaraus dizaino technologijomis ir jų taikymu dizaino pramonėje, siekiant supaprastinti supratimą apie tai, kaip taikyti medžiagas ir struktūras gaminių ir interjero erdvių projektavimui. Konkrečiai kalbant, kurso metu dėmesys sutelkiamas į ryšį tarp projekto, energetikos klausimų ir medžiagų tvarumo charakteristikų, taip pat į statybos ir struktūrinius aspektus.

Braižymo technologijos ir technologijos

Kurso tikslas - patobulinti atvaizdavimo įgūdžius, pradedant nuo laisvų rankų iki skaitmeninių įrankių su naujausia ir atnaujinta programine įranga, siekiant skatinti komunikacijos efektyvumą pateikiant idėją.

Šiuolaikinės architektūros istorija 1

Architektūros istorija analizuojama projektų metodologijos ir technologinių bei socialinių aplinkybių požiūriu. Kursas nagrinėja Šiuolaikinio judėjimo paveldą ir jo išraišką įvairiuose Europos ir tarptautiniuose geografiniuose kontekstuose.
Analizuojant pastatus, projektus ir dokumentus, aprašytos pastarųjų penkiasdešimties metų architektūros ypatybės.

Dizainas 2

Šis kursas leis plėtoti įgūdžius ir metodus, skirtus mažmeninės prekybos dizainui, daugiausia dėmesio skiriant restorano dizainui. Mažmeninės prekybos sektorius patiria revoliuciją, kurioje dauguma verslo persijungs.

Tradicinė plytų ir skiedinio mažmeninė prekyba išgyventų kurdama naujas koncepcijas, kad galėtų kreiptis į visuomenę, ieškančią patirties, pramogų ir laisvalaikio. Pradedant nuo prekės ženklo, konkurentų ir rinkos analizės, jums bus sukurtas originalus dizainas, atitinkantis estetinius, rinkodaros ir veiklos poreikius.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų IED – Istituto Europeo di Design Florence »

Paskutinį kartą atnaujinta Vasaris 25, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 mėnesių
Dieninės
Price
8,100 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date