Oficialus aprašymas

IT PROGRAMA

Technologijos pažanga ir pažanga pasiekia rekordinį greitį. Informacinės technologijos yra jėga, veikianti kiekvieno dydžio organizacijas. Įmonėms reikia susidurti su šia sparčiai besikeičiančia aplinka ir pasirūpinti jėgos iššūkiu. Ši programa padės specialistams parengti strateginę mąstyseną, tiksliai suderinti jų techniką, suprasti pagrindines verslo funkcijas ir galiausiai paskatinti didesnį verslo efektyvumą naudojant technologijas. Dalyviai sužinoti, kaip svarbu naudoti technologijas verslui siekiant strateginio pranašumo ir našumo. Dalyviai tobulins savo įgūdžius ir verslo prasmę ir efektyviai valdys komandas, projektus ir procesus, kad gautų aukščiausios vertės.

Asmeninis poveikis

 • Ištirkite, kaip dabartinės technologijos keičiasi debesų kompiuteriuose, mobiliuosiuose įrenginiuose, socialinėje žiniasklaidoje ir kitose srityse. Tai lemia pasaulinį augimą
 • Pasinaudokite technologinių pokyčių konkurenciniu pranašumu
 • Strategija, kaip sukurti ambicingą kultūrą inovacijų rėmimui
 • Pripažįsta būdus, kaip sukurti asmeninę galią ir įtakoti savo organizaciją

Mokymo metodika

"GBNTC" informacinių technologijų meistriškumo klasė suteikia dalyviui kopėčių, kurių pakilti didinti savo žinias iš vieno kurso į kitą. Kiekviena meistriškumo klasė susideda iš: trumpų paskaitų, atvejų studijų, praktinių užduočių, grupinių diskusijų, dalijimosi žiniomis su pramonės kolegomis ir realios patirties, tiesiogiai susijusios su vaidmeniu ir funkcija, dalyvis bus tarnauti atitinkamoje organizacijoje. Mokymo priemonės, naudojamos rengiant šias sesijas, yra pagrįstos geriausios praktikos pavyzdžiais; GBNTC naudos tikrus generalinio direktoriaus balsu apklausas, pramonės poveikio tyrimus ir rinkos stebėjimus. Sesijos užginčija dalyvį, yra praktiški ir lengvai suprantami ir gali būti pristatyti arabų ir anglų kalbomis.

Programos apžvalga

Išplėstinė strateginė informacinė technologija (2 dienos)

Šis magistro laipsnis yra skirtas suteikti vyresniesiems finansų vadovams, vadovams ir specialistams bendrą ir išsamų supratimą apie įmonių ir interneto vadovaujamų skaičiavimo privalumus ir riziką, siekiant finansinių, efektyvių ir kitų tikslų. Mokymas yra intensyvus ir skirtas padėti dalyviams visapusiškai suprasti įmonių skaičiavimo sistemų, interneto, debesų kompiuterijos, atvirų standartų ir socialinės žiniasklaidos išlaidas, ekonomiką ir galimybes. Jie supras verslo ir interneto skaičiavimo privalumus ir riziką, siekdami finansinių, efektyvių ir kitų tikslų ir sugebės planuoti, kaip įdiegti veiksmingas įmonių skaičiavimo sistemas, debesų kompiuteriją ir programinę įrangą kaip paslaugą.

Dirbtinis intelektas ir žmogaus bei kompiuterio sąveika (4 dienos)

Šis kursas nagrinėja algoritmus, skirtus žiniomis grindžiamiems veiksniams įgyvendinti, kurie supranta ir veikia pasaulyje. Temos apima paiešką, mokymąsi mašinoje, tikimybinius argumentus, natūralų kalbos apdorojimą, žinių pateikimą ir logiką.

Verslo žvalgyba ir duomenų gavyba (4 dienos)

Šiame skyriuje pateikiama žinių ir įgūdžių, reikalingų efektyviai kurti, taikyti ir ištirti verslo informacijos sistemas. Tai kompiuterizuotos informacinės sistemos, kurios padeda organizacijai priimti sprendimus. Daugelyje šioje srityje naudojamų metodų remiasi prognozavimo statistika ir matematinis modeliavimas.

Programavimo sampratos (2 dienos)

Skyrius apibūdina šiuolaikines konceptualizavimo ir rašymo programas, kurias mokiniai susidurs daugelyje kompiuterių mokslo kursų. Šis kursas randamas giliai taikymas Informatikos srityje. Šio kurso tikslai yra supažindinti studentus su įvairių programų koncepcijų ir struktūrų naudojimu. Suteikti studentams įgūdžius pasirinkti geriausią kalbą, siekiant išspręsti konkrečią problemą, susijusią su programos kūrimu ir kūrimu.

Debesis Kompiuterija Technologijos (3 dienos)

Aptariamos kompiuterių taikomosios programos, priskiriamos dinamiškai išsiplėtusiems virtualiems ištekliams kaip paslaugos. Bendradarbiavimo ir nebendradarbiaujančios "debesies gyventojų" programos analizuojamos atsižvelgiant į sąnaudas, įrenginius / vietos nepriklausomumą, mastelį, patikimumą, saugumą ir tvarumą. Tiria komercines ir vietines debesų architektūras.

Įmonės turinio valdymas (2 dienos)

Šis meistriškumo kursas skirtas suteikti dalyviams visus įrankius, reikalingus sėkmingai surinkti, saugoti, valdyti, apsaugoti ir teikti informaciją organizacijoms palaikyti verslo procesus. Meistras siūlo išsamią visų rūšių informacinių išteklių valdymo sistemą, taip pat ir techninį tokio pobūdžio aspektą. Todėl sprendžiami įvairios technologijos ir komponentai, susiję su skaitmeninio turinio valdymu, verslo procesų valdymu, elektroniniu dokumentu ir įrašų valdymu, darbo eiga ir interneto turinio valdymu. Dalyviai mokysis ir įgyja strateginių įgūdžių bei gerosios praktikos pavyzdžių, kaip praktiškai įgyvendinti savo darbe

Daugialypės terpės pagrindai (2 dienos)

Dalyviai supažindinami su kompiuterine multimedijos teorija, koncepcijomis ir programomis. Temos apima kompiuterinę leidybą, "hypermedia", pristatymo grafiką, grafinius vaizdus, ​​animaciją, garso, vaizdo, multimedijos "World Wide Web" ir integruotus multimedijos kūrimo būdus.

Informacinių technologijų pagrindai (2 dienos)

Šiame skyriuje pateikiama plati technologijų koncepcijų ir tendencijų, kuriomis grindžiamos dabartinės ir būsimos informacinių technologijų naujovės, pagrindiniai principai ir veiksmingi kompiuterinių informacinių sistemų naudojimo principai. Ypatingas dėmesys bus skiriamas tinklams ir paskirstytoms kompiuterijoms, įskaitant "World Wide Web". Kitos temos: aparatinės ir operacinės sistemos, programinės įrangos kūrimo įrankiai ir procesai, reliacinės duomenų bazės, saugumas ir kriptografija, įmonės taikomosios programos ir elektroninė komercija. Rankinis poveikis žiniatinklio, duomenų bazės ir grafinės vartotojo sąsajos (GUI) priemonėms.

Įvadas į tinklą (2 dienos)

"Įvadas į tinklą" aiškina kompiuterinių tinklų pagrindus, kuriuos studentai gali lengvai suprasti naudodamiesi kasdienybei būdingomis idėjomis, be kompiuterio patirties. Trumpas tinklo istorijos įvadas suteikia konteksto, kuriame paaiškinama, kaip tinklai tapo svarbūs verslui ir asmenims. Kursas pabrėžia tinklų kūrimo pagrindus, paaiškina programinę įrangą ir techninę įrangą, leidžiančią kurti tinklus. Kursas pabrėžia supratimą, kaip ir kodėl tinklai veikia, o ne sutelkti dėmesį į terminų ar skaičių įsiminimą. Baigus kursą, studentai galės atlikti pagrindinius kompiuterių tinklo uždavinius, pvz., Interneto ryšį, konfigūruoti ryšius su interneto paslaugų tiekėju ir kurti privatų tinklą. Šis kursas suteiks studentams pagrindą jiems reikia pradėti mokymą kompiuterių sertifikavimo technikos srityje.

Įvadas į duomenų bazių valdymą

Studentai gali patobulinti savo tradicines struktūrizuotų užklausų kalbos (SQL) reliacinės duomenų bazės ir informacijos valdymo žinias. Kiekvienas kursas suteikia studentui praktinius informacijos apdorojimo įgūdžius, reikalingus informacinių technologijų, finansų ir rinkodaros skyriuose, taip pat atgalines operacijas įvairiose įmonėse. Su profesionalia duomenų administravimo ir valdymo programa, studentas įgyja visapusišką ir įvairų supratimą apie duomenų bazės principus ir įrankius šiandieninėje duomenų valdymo sistemoje.

Įvadas į interneto dizainą ir grafiką (2 dienos)

Šiame skyriuje mokiniai sužinos svetainės kūrimo ir kūrimo pagrindus. Mes pažvelgsime į dizaino principus ir tai, kaip jie taikomi interneto aplinkoje, išmokti veiksmingą navigaciją ir turinio pristatymą bei įsitraukti į kūrimo procesą. Mes išnagrinėsime kai kuriuos "darbo", "in's", "out" ir "nepatogumus", kaip dirbti su klientais, ir apžvelgti kai kuriuos svetainės valdymo būdus bei prieinamumo problemas.

Įvadas į šiuolaikines operacines sistemas ir aparatūrą (2 dienos)

Studentai mokosi kompiuterinės architektūros pagrindų ir mokosi naudotis šiuolaikine operacine sistema. Techninės įrangos reikalavimai, techninės įrangos komponentai, programinės įrangos suderinamumas ir sistemos diegimo temos yra pateikiamos kartu su įdiegimo, laikymo, saugumo ir sistemos diagnostika bei taisymu. Temos taip pat apima diskusijas apie dabartines ir būsimas technologijos pramonės tendencijas.

"Intelligent Device Applications" ("Enterprise", "Mass Market", "Open Source") (3 dienos)

Protingas prietaiso programinės įrangos kūrimas apima pagrindines masinės rinkos ir atviro kodo technologijas žiniasklaidos įrenginiuose, mobiliose ir robotų platformose. Naudodamas šiuolaikinius įrankius, dalyvis mano, kad modeliavimas ir tobulinimas yra imituojamų ir realių "protingų" prietaisų, įskaitant išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, jutiklius, pavaros, drobus ir robotai.

IT valdymas (2 dienos)

IT valdymas yra tai, kad sprendimai priimami pakartotinai struktūriškai, kad būtų remiamos investicijos į IT ir jos naudojimas siekiant organizacijos tikslų. IT valdymo tikslai yra užtikrinti, kad IT investicijos sukurtų verslo vertę ir sušvelnintų IT riziką. Šis magistro laipsnis suteiks jums reikiamas rekomendacijas, kaip įvertinti ir valdyti IT naudojimą organizacijos palaikymui. Ir išmokti stebėti IT naudojimą planų įgyvendinimui ir IT strategijos suderinimui su jūsų organizaciniais tikslais.

IT projektų valdymas (2 dienos)

Svarbu žinoti apie naujas ir patobulintas projektų valdymo priemones ir technologijas šiuolaikinėje konkurencingoje rinkoje, kurioje tik geriausi projektų vadovai sėkmingai atliks užduotis laiku, ekonomiškai ir sąmoningai. Šis magistro laipsnis susieja akademinę teoriją su įrodytais metodais iš pirmaujančių kompanijų, teikiančių svarbias įžvalgas ir praktines priemones projektų, portfelių ir sudėtingų sistemų valdymui. Baigę šį magistro laipsnį galėsite parodyti visų pagrindinių projekto valdymo priemonių ir programinės įrangos metodikos įgūdžius bei įgyti žinių planuojant ir rengiant išsamų projekto planą ir programinės įrangos kūrimo gyvavimo ciklą.

Teisiniai ir etikos klausimai informacinėse technologijose (2 dienos)

Aptariami dabartiniai informacinių technologijų teisiniai aspektai, įskaitant sutarties sudarymo, mokėjimo sistemų ir skaitmeninių parašų elementus, privatumo problemas, intelektinę nuosavybę, verslo bylas ir baudžiamąją atsakomybę, įskaitant įsilaužimą, kompiuterinę neliečiamybę ir sukčiavimą.

Techninės kovos priemonės ir rizikos įvertinimas (2 dienos)

Su supratimu apie kibernetinio saugumo grėsmes ir pažeidžiamumą, šiame meistriškumo klasėje dalyviai parengs technines atsakomųjų veiksmų ir vertinimo įgūdžius, reikalingus valdyti grėsmes ir riziką. Bus aptariamos techninės priemonės, pvz., Šifravimas, antivirusai, ugniasienės, įsibrovimų aptikimas ir skvarbumo patikrinimas. Jūs taip pat išmoksite įgūdžius, kad atliktumėte ir suprastumėte saugumo, grėsmės ir rizikos įvertinimo rezultatus, taip pat galėtumėte aiškinti saugumo riziką, inicijuoti ir valdyti organizacijos rizikos vertinimą.

Jūsų IT organizacijos pertvarkymas (2 dienos)

Siekdami patenkinti naujus ir aukštesnius lūkesčius dėl verslo kompetencijos ir klientų kompetencijos, įmonės nustato, kad IT paslauga atlieka svarbesnį vaidmenį nei netgi - reikia palaikyti ir dažnai kurti reikalingas verslo transformacijas. Vis dėlto, atsižvelgiant į platų painią IT geriausią praktiką ir sistemas, buvo padaryta nedidelė pažanga siekiant pagerinti IT paslaugų indėlį ir jų suderinimą. Šiame meistriškumo klasėje dalyviai išmokys naują ir įrodytą paradigmą, pakeisdami tradicinius IT proceso požiūrį ir stengdamiesi drastiškai pertvarkyti IT operacijas ir verslą. Jūs pavirsite IT strateginiu partneriu, o ne tik parama ir kaina. Galėsite planuoti praktinius ir struktūrinius organizacijos tobulinimus ir greitai pasiekti laimėjimų, kad būtų galima nedelsiant pagerinti santykius su verslu.

Operacinės sistemos virtualizavimas (3 dienos)

Šis kursas apims technologijas, leidžiančias kelis operacinių sistemų egzempliorius paleisti į vieną fizinę sistemą. Aptariamos sąvokos apima hypervisors, virtualios mašinos, paravirtualization ir virtualių prietaisų. Išsamiai išnagrinėta serverio ir kompiuterio virtualizacija, trumpai aptariama saugyklos virtualizacija ir programų virtualizavimas. Bus aptariamos verslo pranašumai, verslo atvejai ir virtualizacijos padariniai.

ERP supratimas (4 dienos)

Tarpdisciplininis skyrius apie įmonių išteklių planavimo (ERP) koncepcijas, skirtas padėti studentams suprasti integruotus programinės įrangos modulius, naudojamus beveik visiems verslo procesams organizuoti. Šis kursas aiškina ir detaliai parodo, kaip ERP programinės įrangos paketą palaiko tokie verslo procesai kaip pardavimo logistika, gamybos / medžiagų valdymas, viešieji pirkimai ir žmogiškieji ištekliai.

Pažeidžiamumo analizė ir kontrolė

Šiame skyriuje supažindinami studentai su kompiuterių ir tinklinių įrodymų rinkimu, išsaugojimu, pristatymu ir paruošimu įmonių tyrimams ir baudžiamosios teisėsaugos tikslais, veiklai, kuria apibrėžiami kompiuterių ir tinklų ekspertų praktikų pagrindiniai vaidmenys. Studentai bus informuoti apie elektroninius nusikaltimus ir jiems prieinamas priemones, kad galėtų tinkamai ištirti elektroninius nusikaltimus.

Kas turėtų dalyvauti

 • IT direktoriai
 • IT strategai
 • IT valdymo patarėjai
 • IT vadybininkai
 • IT specialistas
 • Verslo vadybininkas
 • Verslo analitikas
 • Finansų vadovai
 • Funkciniai vadovai
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų GBN Training Centre »

Paskutinį kartą atnaujinta June 21, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
54 dienų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date