Inžinerijos institutas

Totino-Grace inžinerijos institutas
E3: patirtis inžinerijos srityje

„Totino-Grace“ inžinerijos institutas intelektualiai įtraukia ir meta iššūkį studentams su griežta mokymo programa, apimančia inžinerijos srityje orientuotus kursinius darbus, taip pat inžinerijos srities poveikį programos komponentams, vykstantiems ne klasėje.

Instituto komponentai

 • „College-Prep“ mokymo programa, kurioje daugiausiai dėmesio skiriama matematikai ir mokslui, be to, joje bus kritinio mąstymo, viešo kalbėjimo ir bendradarbiavimo projektuojant mokymosi įgūdžių.
 • Reikalingi matematikos ir gamtos mokslų kursai, taip pat trys inžinerijos kursų semestrai.
 • Seminarai ir praturtinimo veikla, įskaitant paskaitas, išvykas ir pristatymus už klasės ribų.
 • Mentorystės galimybės su inžinierių karjeros profesionalais.
 • Stažuotė / patirtis, teikianti didelę tiesioginę patirtį įvairiose inžinerijos srityse.
 • Bendrojo ugdymo programos centras aplink STEM (mokslo, technologijos, inžinerijos ir matematikos) galimybes.
 • „Capstone“ projektas, kurio kulminacija yra studento patirtis institute.
 • Globalioji perspektyva per novatoriškas tarptautines inžinerines jungtis

119626_TG11.jpeg

Inžinerijos institutas - studentų patirtis

Sophomores

Pirmaisiais E3 instituto studijų metais antrakursiai dalyvaus vasaros stovykloje, kad sužavėtų ir supažindintų studentus su inžinerinio projektavimo procesu. Kursinis darbas pakels juos inžinerijos sričiai, konkrečiai: kas yra inžinerija, ką daro inžinieriai, ir įvairių inžinerijos rūšių įvairovė. Studentai išmoks ir pritaikys inžinerinio projektavimo procesą ir seka jį kurdami sprendimus projektavimo iššūkiams. Studentai taip pat išmoks tam tikrų pagrindinių CAD ir apdirbimo įgūdžių, reikalingų jų sprendimų modeliams ir prototipams gaminti. Studentai kaip komandos spręs projektavimo iššūkius ir pristatys savo sprendimus. Grupė praleis dieną „Target“ korporacijoje, susitiks su inžinieriais ir sužinos apie jų išsilavinimą, pomėgius ir tai, kaip jie pritaikys savo išsilavinimą, įgūdžius ir talentus savo darbe.

119625_TG12.jpeg

Jaunesnieji

Jaunesnieji kohortos nariai dalyvaus vasaros stovykloje Šv. Tomo universitete, kurioje didžiausias dėmesys bus skiriamas dizaino iššūkiams elektronikoje ir rokeryje. Savo „Engineering 2“ klasėje studentai toliau tyrinėja inžinerijos specialybes ir profesijas. Studentai savo žinias ir įgūdžius, įgytus inžinerijos srityje 1, pritaikys keturiuose pagrindiniuose komandos projektuose per semestrą. Didžiausias dėmesys bus skiriamas inžinerinio projektavimo proceso stebėjimui, siekiant sugalvoti kūrybingus jiems pateiktų iššūkių sprendimus. Projektai bus pasirinkti iš įvairių inžinerinių sričių, o jų sprendimai bus išbandomi naudojant modelius ir prototipus, sukurtus atliekant įvairius gamybos procesus, įskaitant 3D spausdintuvo ir lazerio pjaustytuvo „Arduinos“ naudojimą bei gaminimą naudojant parduotuvių įrangą. . Studentai ir toliau tobulina savo pristatymo įgūdžius, susijusius su kiekvienu projektu, ir tampa patogesni techninio rašymo srityje. Jauniai turi galimybę susitikti su „Medtronic“ operacinės būstinės inžinieriais, aplankyti jų laboratorijas ir patalpas bei sužinoti apie inžinerijos rūšių įvairovę ir įmonėje dirbančius specialistus.

119618_TG5.jpeg

Senjorai

Paskutiniaisiais E3 instituto metais senjorai dalyvaus kursuose, kad imtųsi inžinerinio projekto nuo sumanymo iki pabaigos. Jie viešai pristatys savo projektą ir išvadas didesnei auditorijai. Procesas apims veikiančio produkto ar sistemos koncepciją, projektavimą, testavimą, modifikavimą, pristatymą.

119621_TG2.jpeg

Informacija suinteresuotiems studentams

Kas turėtų kreiptis į E3 institutą?

E3 institute gali dalyvauti visi dabartiniai 9 klasės mokiniai, ypač tie, kurie domisi inžinerijos sritimi. Institutas ieško studentų, turinčių įgūdžių, pomėgių, išsilavinimo ir gabumų įvairovę. Studentai, kuriems patinka matematika ar gamtos mokslai, mokymasis praktikoje, kūrybinis problemų sprendimas ir galimybė bendrauti su įvairiomis grupėmis, yra labai skatinami kreiptis. Institutas labai ragina moteris kreiptis į programą. „E3“ institutas, turintis įvairius pagrindus, gebėjimus ir įgūdžius, bus turtinga ir gyva patirtis visiems, kas dalyvauja.

119630_TG6.jpeg

Kokius įgūdžius lavinsiu?

Čia yra tik sąrašas įgūdžių, kuriuos ugdysite kaip E3 instituto dalis:

 • kūrybiškumas
 • problemų sprendimas
 • kūrybinis kritinis mąstymas
 • komandinis darbas
 • pristatymo ir bendravimo įgūdžiai
 • gebėjimas kurti ir konstruoti modelius
 • matematikos ir gamtos mokslų įgūdžių pritaikymas
 • kompiuterinis braižymas
 • kodavimas

119619_TG3.jpeg

Kiek metų dalyvausiu institute?

E3 institutas yra 3 metų programa, kurioje studentų grupė dirbs įvairiuose komponentuose. Kiekvienais metais studentų grupė dalyvaus vieno semestro inžinerijos kursuose, taip pat laikysis kitų instituto reikalavimų (matematikos ir gamtos mokslų 4 metai, dalyvavimas seminaruose / praturtinimo veikloje ir išvykoje, bendradarbiavimas su profesionaliu mentoriumi ir inžinerijos kursai). susijusi darbo šešėlinė patirtis). Institutas pradės seminarą vasarą prieš ankstesnius metus.

119628_TG13.jpeg

Koks yra paraiškos pateikimo procesas?

Informacinė sesija

Programos vadovai sausio mėnesį veda informacinę sesiją susidomėjusiems pirmakursiams ir jų tėvams / globėjams.

Paraiška

Paraiškos forma internete pateikiama po susitikimo ir turi būti pateikta iki nustatyto termino.

Rekomendacijos forma

Studentai turi paprašyti mokytojo užpildyti rekomendacijos formą. Mokiniams patariama skirti pakankamai laiko mokytojams užpildyti ir pateikti formą.

Interviu

Kandidatai bus pakviesti dalyvauti pokalbyje su programų direktoriais, aptarti studento susidomėjimą, įgūdžius ir ankstesnę patirtį. Pokalbiai vyks vasario mėnesį.

Pranešimas

Studentai bus informuoti apie priėmimą į E3 institutą prieš kursų registraciją vasario mėn.

119631_TG7.jpeg

Programa mokoma:
 • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 13, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 26, 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Price
15,590 USD
2019–2020 m. Mokslas yra 15 590 USD su 300 USD įstojimo įmoka ir 400 USD už technologiją. (Atkreipkite dėmesį, tarptautiniai studentai moka 1000 USD stojamąjį mokestį).
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 26, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 26, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date