Oficialus aprašymas

Apie CIMA

1919 m. Įkurta „ Chartered Institute of Management Accountants“ (CIMA) yra didžiausia ir didžiausia profesionali valdymo buhalterių įstaiga.

CIMA padeda asmenims ir įmonėms sėkmingai panaudoti visą valdymo apskaitos galią, o ne tik apskaitos balansą, bet verslo apskaitą.

Kartu su Amerikos atestuotų buhalterių institute (AICPA) 2012 m. Įsteigėme „Chartered Global Management Accountant“ („CGMA“) paskyrimą, siekiant suteikti nariams naują išteklių ir pripažinimo lygį.

CIMA programoje remiamasi unikaliu „CGMA Global Management Accounting Principles ©“ ir „CGMA kompetencijos pagrindu“, suteikiančiu asmenims, turintiems aukšto lygio gebėjimus, padėti jiems pasiekti tvarios sėkmės tiek verslo, tiek finansų srityje.

Mes teikiame nuolatines profesinio tobulėjimo paslaugas, finansuojame akademinius tyrimus, plėtojame minties lyderystę, stebime profesinius standartus, prižiūrime narių etikos kodeksą ir bendradarbiaujame su išoriniais mokymo paslaugų teikėjais ir vertinimo paslaugomis, kad būtų teikiama geriausia studijų ir egzamino patirtis.

2017 m. „CIMA“ ir „AICPA“ nariai suformavo Tarptautinių sertifikuotų profesionalių buhalterių asociaciją, kad suvienytų ir sustiprintų apskaitos profesiją visame pasaulyje. Atstovaudama įtakingą daugiau nei 667 000 narių ir studentų, dirbančių vadovybėje ir viešojoje apskaitoje, tinklą, Asociacija rengia buhalterius šiandienos iššūkiams ir rytojaus galimybėms.

CIMA glaustai

Tapę CGMA su „CIMA“ Jūs prisijungsite prie didžiausio profesionalaus valdymo apskaitininkų organizacijos ir tapsite tikrai pasaulinio tinklo, kuriame yra daugiau nei 600 000 dabartinių ir naujos kartos finansų specialistų, dalis.

Kodėl tapti CGMA su CIMA?

Studijuodami CIMA, jūs sukursite kritines žinias ir įgūdžius, kuriuos darbdaviai ieško ir yra pasirengę dirbti bet kuriame versle - dideliuose ar mažuose, viešuosiuose ar privačiuose, visame pasaulyje. Skaitykite ir ištarkite, kodėl tapimas CGMA su CIMA yra teisingas pasirinkimas.

Woolich yra akredituotas 1 lygio (verslo apskaitos sertifikatas).

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Woolich Education »

Paskutinį kartą atnaujinta March 14, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date