Read the Official Description

Konsultavimo įgūdžių sertifikatas skirtas tiems, kurie dirba sveikatos ir socialinės rūpybos ar su jais susijusiose srityse, ir jiems reikalingi pažangūs bendravimo ir konsultavimo įgūdžiai pagal pagrindinį vaidmenį.

Sėkmingai baigę keturis kursų modulius, suteikiama teisė gauti COSCA sertifikatą konsultavimo įgūdžiams. COSCA (profesionalus patarėjas ir psichoterapija Škotijoje) yra Škotijos konsultavimo įgūdžių reguliavimo institucija.

Ką jums bus tyrimo

Kursas kuria keturias pagrindines temas: įgūdžius, teoriją, savimonę ir etiką.

Keturių modulių programos tikslai yra suteikti studentams galimybę:

  • Nustatykite įgūdžius, kurie padeda sėkmingai remti pagalbinius santykius per savimonę, tyrimus ir konstruktyvius veiksmus
  • Suprasti konsultavimo santykių ir proceso pagrindus kartu su sudėtiniais augimo ir vystymosi etapais
  • Atpažinti ir stebėti konsultavimo proceso klausimus ir ribas
  • Dirbk su profesiniu etikos kodeksu

Patekimo reikalavimai

Šis kursas yra atviras visiems - patirtis sveikatos ir socialinės sferos srityje arba rekomenduojama dirbti su asmenimis, turinčiais glaudžius asmeninius ryšius su visuomenės nariais; tačiau kandidatai bus atrinkti pagal emocinį pasirengimą atlikti tokią programą.

Visi čia išvardyti įvežimo reikalavimai turėtų būti naudojami kaip orientyras, ir jie turi atspindėti minimalų kiekį, kurį reikia apsvarstyti įtraukiant į darbą. Pareiškėjams, kuriems nustatytas sąlyginis vietos pasiūlymas, gali būti paprašyta pasiekti daugiau, nei nurodyta.

Mokesčiai ir finansavimas

Studijų mokesčiai turi būti mokami universitetui, tačiau kai kurie studentai gali gauti studijų mokesčio palaikymą. Mokestis, kurį mokate, ir turimas finansavimas bei parama priklauso nuo jūsų mokesčio. Sužinokite daugiau apie mokesčio statusą.

FINANSAVIMAS

Studentų apdovanojimų agentūra Škotijai (SAAS) siūlo neribotam laikui skirtą atlyginimą tiems, kurie atitinka kriterijus. Daugiau informacijos ir paraiškų formų rasite SAAS svetainėje.

Papildomos išlaidos

Šiai programai nėra jokių papildomų išlaidų.

Stipendijos

Mes teikiame kokybišką išsilavinimą už sąžiningą kainą; kaip Bendrojo gėrio universitetas, esame pasiryžę pasiūlyti prieinamą aukštąjį išsilavinimą talentingiems studentams, išlaikydami mūsų mokesčius už mokslą ir suteikiant dosnų stipendijų paketą per 2,5 mln. svarų per metus.

Jei turite kokių nors klausimų ar klausimų dėl stipendijų už 2018-1919 m., Susisiekite su studentų apklausų komanda.

Studijų būdas

Dalyvavimas reikalingas vieną vakarą per savaitę, pridedant mažiausiai vieną savaitgalio dieną kiekvienam moduliui.

Akreditavimas

COSCA sertifikatas konsultavimo įgūdžiams (COSCA yra Škotijos konsultavimo ir psichoterapijos profesinė organizacija). Konsultavimo įgūdžių sertifikatas skiria 40 SCQF kreditų SCQF 7 lygmeniu.

Įsidarbinimo galimybės

Žinoma, palengvina pažangių bendravimo ir asmeninių įgūdžių, skirtų naudoti bet kurioje profesijoje ar bet kokiam pagalbiniam vaidmeniui įvairiuose kontekstuose, vystymą.

Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Vas 2019
Duration
1 metai
Full-time
Price
1,820 GBP
Pradžia / ES studentai; 9250 RUK studentai; £ 11 500 tarptautinių studentų
Deadline
By locations
By date
Start Date
Vas 2019
End Date
Application deadline

Vas 2019

Location
Application deadline
End Date