Corporate Finance modulinė programa

London Business School

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Corporate Finance modulinė programa

London Business School

Programos apžvalga

Įsigyti rinkinį reikia sėkmingai, kaip finansų specialistas

Finansų specialistai susiduria su vis sudėtingesnėmis užduotis šiandien sparčiai besivystančiai verslo aplinka. Būtų sėkmingas, jie turi išmokti įvairių įmonių finansų įrankiai, ir suprasti, kaip juos naudoti.

Corporate Finance Modulinė programa leidžia įsigyti šias priemones tris įmontuotu modulius, nustatyti nuo šešių iki aštuonių savaičių, be suteikti jums pakankamai laiko įsisavinti medžiagą.

Finansų apskaita ir analizė (modulis 1) paaiškina, kaip skaityti ir interpretuoti finansinę atskaitomybę


Įmonių finansai ir vertinimas (2 modulis) atrodo vertinimo metodai ir jų taikymas


Įmonių finansavimo ir rizikos valdymo politika (modulis 3) daugiausia dėmesio skiriama finansinių instrumentų naudojimą, finansuoti verslą ir valdyti riziką.

&nbsp


Kiekis

&nbsp

1 modulis: Finansų apskaita ir analizė
Šiame modulyje, Jūs išmoksite įvertinti įmonės veiklos rezultatus, įmonė savo finansinę atskaitomybę atlikus kruopščią analizę.

&nbsp

2 modulis: Įmonių finansų ir vertinimo
Šis skirsnis Corporate Finance Modulinė programa suteikiančias jums šiuolaikinių vertinimo priemones, reikalingas tinkamai įvertinti finansinius sprendimus ir įvertinti įmonių.

&nbsp

3 modulis: Įmonių finansavimo ir rizikos valdymo politika
Įmonės turi prieigą prie vis turtingesnė alternatyvų finansuoti savo veiklą. Be to, jie pasitiki vis daugiau išvestinių finansinių priemonių rinkos rizikos apdrausti įvairių šaltinių. Šis modulis pristato šiuolaikinės įmonės pagrindinės priemonės. Jame taip pat nagrinėjama, kaip jas vertinti ir kaip jas naudoti, priimti protingus finansinius sprendimus.


Jums įgyti išsamų supratimą apie kapitalo rinkų, verslo finansavimo bei įmonių įsipareigojimai, pavyzdžiui, obligacijos, opcionai ir nuosavo kapitalo vertinimas. Tada jums bus išnagrinėti apsidraudimo ir rizikos valdymo taip pat svarbus realių galimybių, dividendų politikos, įmonių susijungimų ir įsigijimų, įmonių restruktūrizavimo, finansinių sunkumų, saugumo išdavimo tvarkos, o ilgalaikio finansinio planavimo srityse.

&nbsp

&nbsp

Tikslinė auditorija

&nbsp

Corporate Finance Modulinė programa yra ideali tiems, kurie ieško tvirtą supratimą apie pagrindines sąvokas už šiuolaikinių finansinių sprendimų priėmimo.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
3 savaites
Ištęstinės
Price
Kaina
14,950 GBP
Locations
Jungtinė Karalystė - London, England
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Jungtinė Karalystė - London, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla