Contemporary China Studies Programme suteikia jums unikalią galimybę sužinoti apie dabartinę Kiniją ir jos patirtį per įdomų semestro studijų užsienyje programą, kuri vykdo ECTS kreditus savo studijų programai namuose. CCSP yra unikali mokymosi patirtis pažengusiems bakalauro studentams, kurie nori sužinoti apie Azijos kultūrą ir gyvenimo būdą, norintiems studijuoti pasaulinio lygio universitete ir norintiems ištirti verslo pasaulį Kinijoje tikrai žaviuoju, tačiau tarptautiniu ir prieinama aplinka. CCSP įsikūręs Šanchajus, vienas iš labiausiai įdomių pasaulio miestų šiandien, ir mokomas bendradarbiaujant su Fudano universitetu, vienu iš prestižiškiausių į mokslinius tyrimus orientuotų universitetų Kinijoje, o QS užėmė 40 vietą pasaulyje. Su CCSP jūs galite rinktis kinų kalbos kursus, anglų kalbos kursus įvairiais klausimais, taip pat stažuotes vietinėje organizacijoje ar tarptautinėje kompanijoje. Bendradarbiaujant su reguliariomis grupinėmis ekskursijomis ir socialine veikla, įvedančia jus į tradicinę kinų kultūrą, CCSP yra daugiadalykio akademinė programa, suteikianti išsamias teorines ir praktines perspektyvas, susijusias su kylančiu Kinijos statusu kaip pasauline jėga.

Programa susideda iš trijų dalių:

 • Akademiniai kursai
 • Kalbos kursai
 • Praktika

Per semestrą galite pasirinkti bet kokį akademinių ir kalbų kursų bei stažuotės pasiūlymą, kurio maksimali studijų krūvis lygus 30 ECTS. Jūsų prašymo metu paprašysime, kad jūs pasirenkate preliminarų kursų pasirinkimą. Tačiau jūsų galutinė atranka gali būti atlikta per savaitę į programą, kai jau turite galimybę pasimėgauti bet kuriuo iš jūsų dominančių kursų. Jei jums reikia CCSP kreditų savo studijoms namuose, mes primygtinai rekomenduojame pasikonsultuoti su savo namų universitetu kursų pasirinkimu prieš pradedant programą.

AKADEMINIAI KURSAI

Akademiniai kursai temomis nuo šiuolaikinės Kinijos kultūros ir visuomenės, ekonomikos, verslo ir rinkodaros iki Kinijos politikos, diplomatijos, religijos ir psichologijos yra visi mokomi anglų kalba. Visi kursai yra mokomi 2 ar 3 valandas per savaitę, naudojant veiksmingą mokymo metodikos, taip pat kinų ir vakarų studijų medžiagą. Egzaminai gali būti rašytiniai testai, grupinės ar individualios prezentacijos, dokumentai ar užduotis, priklausomai nuo kurso. Toliau pateikiamas visas turimų kursų sąrašas:
 • Verslas
 • Tiekimo grandinė
 • Rinkodara
 • Lauko darbas
 • Marketplace
 • Pereinamoji Kinijos visuomenė
 • Visuomenė ir kultūra
 • Šanchajaus studijos
 • Kino filmas
 • Urbanizacija ir plėtra
 • Psichologija ir gyvenimas
 • Kultūra ir sveikata
 • Politinė ekonomika

KALBOS KURSAI

Kalbų kursus siūlo licencijuoti Fudano universiteto kalbos mokytojai mažų klasių dėstytojams pradedantiesiems ir tarpiniam lygmeniui. Paskirtis vyksta pagal jūsų kinų kalbos mokėjimą, kuris yra išbandytas programos pradžioje.

PRAKTIKA

Jums bus suteikta unikali proga atlikti praktiką vietos organizacijoje ar tarptautinėje įmonėje. Prahoje Šanchajuje suteikiama neįkainojama galimybė įgyti darbo patirties pasaulinėje aplinkoje, praktinėje Kinijos verslo ir valdymo srityje bei galimybės kurti unikalius profesinius ir asmeninius įgūdžius.

Išankstinis išvykimas

Prieš išvykdami, būsite pakviesti prisijungti prie mūsų CCSP WeChat grupės, kurioje bus dalijamasi svarbia ir naudinga informacija, ir gausite išsamų CCSP išankstinio išvykimo vadovą, kuriame bus pateikta praktinė informacija apie gyvenimą ir studijas Šanchajuje.

Orientacija

Jūsų viešnagė Šanchajuje prasideda nuo nemokamo oro uosto pasiėmimo ir plataus orientavimo programos, kad susipažintumėte su savo universitetu, Šanchajuje ir su naujais savo klasiokais.

Ekskursijos

Jūs būsite kviečiami reguliariai dalyvauti mūsų neakivaizdinėje veikloje, pavyzdžiui, socialinės veiklos, kultūrinių renginių ir ekskursijų į lankytinas vietas Šanchajuje ir aplink jį.

Apgyvendinimas

Mes pasirūpinsime jūsų apgyvendinimu "Tohee International Students Village", vos keli žingsniai nuo Fudano universiteto miestelio.

Programa mokoma:
Anglų
Kinijos
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Price
57,750 CNY
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date