1

Kas tai patinka studijuoti šį kursą ir kaip man bus vertinamas?

Šis dviejų metų kursas yra skirtas suteikti sklandų perėjimą nuo GCSE Core / papildoma Mokslas ir GCSE chemijos kursus ir sąsajos su aukštojo mokslo kursus poreikius. Ji suteikia dėkingi ir supratimą svarbių cheminių principais, kurie yra esminės pasaulio, kuriame mes gyvename supratimą. Žinoma, taip pat skatina studentus ateiti suprasti, kaip mokslininkai tiria mokslo reiškinius jų bando paaiškinti mus supantį pasaulį. Studentai plėtoti savo praktinius įgūdžius, kad papildytų savo supratimą apie cheminių sąvokas. Chemijos tyrimas yra naudinga suprasti kitas mokslo sritis.

Jums bus mokomi per paskaitų, praktinio darbo, problemų sprendimo ir diskusijų. Jūs turėsite prieigą prie pilnai įrengtas laboratorijas ir kompiuterių su interaktyvios žiniasklaidos. Jums bus vertinama kiekvienų metų gegužės / birželio mėn juoktis egzaminus kiekvienų metų sausio mėnesį. Pirmaisiais metais yra 2 egzaminai 1 valandą 30 minučių trukmę, antraisiais metais yra 3 egzaminus Kiekvienoje 2 valandų trukmės. Nėra kursinių elementas, tačiau praktinių tyrimų serija bus įvertinta siekiant sudaryti praktinio patvirtinimo sertifikatą ir parengti studentus praktinių klausimų pagrindinės egzaminus.

Kas temos bus mokausi?

Chemija yra padalintas į atskiras disciplinas, kurie vertinami visose rašto darbai visoje 2 metus.

Fizikinė chemija apima tyrimą:

 • Atominės struktūra ir periodiniai tendencijos
 • Medžiagos kiekis
 • Klijavimas ir struktūra
 • Kinetika ir pusiausvyra
 • Redokso ir elektrochemijos

Organinė chemija apima tyrimą:

 • Alkanai, alkenų mišinys, kurio, aromatiniai sistemos ir halogenoalkanes
 • Alkoholiai, aldehidai ir ketonai
 • Karboksirūgštys, kurių molekulėse ir jų dariniai
 • Aminai, amino rūgštys, baltymų ir DNR
 • Polimerai, mechanizmai ir organiniai sintetiniai metodai

Neorganinės chemijos apima tyrimą:

 • 2 grupė, šarminių žemių metalai
 • 7 grupė, halogenai
 • Savybės laikotarpį 3 elementai ir jų oksidų
 • Pereinamieji metalai ir jų kompleksai
 • Reakcijos jonų, turintys vandeninio tirpalo

Analizinė chemija apima tyrimą:

 • Izomerija ir identifikavimas funkcinei grupei iki mėgintuvėlį reakcijas.
 • infraraudonųjų spindulių spektroskopija
 • Laikas skrydžio masių spektrometrijos
 • Plonasluoksnis, kolona ir dujų chromatografija
 • Branduolinio magnetinio rezonanso spektroskopija

Kas patirtimi aš gausiu?

Jūs turite išnaudoti gerai įrengtas laboratorijas, lektorių apie karjeros chemijos, taip pat galimybę dalyvauti nacionalinėse varžybose ir lankyti seminarus paleisti pagal RSK.

Kas yra Patekimo į rinką reikalavimai?

Jums reikia penkių GCSE bent C klasės arba aukščiau ir tris GCSE lygyje D arba aukščiau. Labai svarbu, turite anglų kalbos ir matematikos B kategorijos ar aukščiau ir du GCSE moksle temomis, įskaitant papildomą mokslo ar chemiją klasių B arba aukščiau. Studentai mokosi su B klasės papildomų Mokslo bus paprašyta dalyvauti papildomą paramos kursus chemija. A kategorijos D arba pirmiau reikia tuo 1 metų pabaigoje progresavimo į antrųjų lygį.

Ką aš galiu studijuoti kartu šį kursą?

Šis kursas gali būti derinamas su kitų kursų padaryti visą programą ir ji yra rekomenduojama, kad tai yra kartu su dar matematikos ir gamtos mokslų dalyko pareiškėjams, kurie nori pereiti į mokslu susijusio kurso universitete.

Kas įrenginiai yra?

Jūs turėsite prieigą prie naujų pilnai įrengtas laboratorijas ir kompiuterius su informacijos ir mokymosi priemonių dėl chemijos intranete turto, taip pat prieigą prie mokymosi centre.

Ką galima kursas veda prie?

Jei jūsų programa apima kitų mokslų ir / ar matematika, platus mokslo ir technikos kursus ir karjeros nėra. Jūs galite pereiti į aukštojo mokslo arba į chemijos karjeros, chemijos inžinerijos, biochemijos, farmakologijos, teismo medicinos, farmacijos, medicinos ir susijusiomis temomis. Mokslinis mokymas taip pat plačiai pripažintas galiojančiu rengiantis galutiniam karjeros įvairiausių profesijų nuo valdymo iki rinkodaros.

Ar yra kokių nors papildomų išlaidų?

Yra keletas medžiagų ir išteklių sąnaudos.

Ką mūsų studentai galvoja?

"Aš pasirinkau studijuoti čia, nes aš žinojau, buvo garantuota gerą išsilavinimą, o taip pat ji siūlo laisvę, kad man patinka - aš važiuoju iš Barnstaple kiekvieną dieną, todėl buvo didelis sprendimas. Man patinka dalykus, jie man įdomūs ir mokymas yra geras ir man pavyko. Tai didelis kolegija bet jūs visada žinoti, kur jūs turite ir kada, ir tai labai bendraujantis. Turiu vietą studijuoti mediciną Bristolis todėl tikiuosi aš būsiu gydytojas vieną dieną. Mano patarimas būsimiems studentams yra sunkiai dirbti, būti socialinės ir mėgautis save. "

"Aš pasirinkau studijuoti tris mokslų dalykus, nes aš tikiuosi studijuoti biochemija universitete, aš galvoju apie Oxbridge. Tai pagyvina čia nei mokykloje, bet geriau, nes žmonės klausytis mokytojo, nes jie jau pasirinko padaryti temą ".

Tai dar labiau švietimas kursas yra nemokamas visiems 16-18 metų amžiaus, kurie gyvena Jungtinėje Karalystėje ir Europos ekonominės erdvės per pastaruosius 3 metus. (Jūs turite būti pagal 19 rugpjūčio 31 d tais kalendoriniais metais, kad jums pradėti savo kursą).

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Exeter College »

Šis kursas yra Campus based
Duration
2 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date