Populiarios kategorijos

Sertifikato programos

Pasaulio aukštosios mokyklos siūlo skirtingas sertifikato studijas - studentai gali įgyti su bakalauro, magistro ar pažangiomis studijomis susijusių sertifikatą. Sertifikato studijas studentai renkasi dėl skirtingų priežasčių: vieniems iš jų tam tikra programa atstoja išlyginamąsias studijas, kiti - šio tipo programą renkasi, nes nori pasikelti kvalifikaciją ir taip gauti geresnį darbą. Įvairiausi pasaulio universitetai siūlo menų, humanitarinių mokslų, biologijos, gyvosios gamtos, inžinerijos, technologijų mokslų ir daugybės kitų sričių sertifikato studijas. Didelis sertifikato studijų programų pasirinkimas iš tiesų gali suklaidinti - neleiskite, kad tai jus sustabdytų! Savo paieškas pradėkite peržvelgdami žemiau esantį populiariausių sertifikato studijų sąrašą.

Naujai pridėti sertifikatai

Gold Coast Learning Centre

IV sertifikatas apskaitos ir apskaitos srityje

Rugpjūtis 16, 2018
Pradėkite apdovanojimą karjeros finansų srityje dvigubos kvalifikacijos sertifikatas IV apskaitos ir buhalterinės apskaitos Gold Coast Learning Centre . Šis kursas suteikia jums platų įgūdžių ir žinių spektrą, todėl jūs turėsite geriausias galimybes sėkmingai dalyvauti finansinių paslaugų sektoriuje.

University of Baltimore, Merrick School of Business

Vyriausybės finansų valdymo pažymėjimas

Rugpjūtis 16, 2018
Vyriausybės finansų valdymo magistro laipsnis skirtas daugiausia asmenims, kurie domina vyriausybės finansinės atskaitomybės, vyriausybės audito, vyriausybės sutarčių sudarymo ir biudžeto sudarymo klausimais. Ji taip pat rengia jus Sertifikuotai vyriausybei finansinio vadovo ir patvirtintos gynybos finansų vadovo egzaminams.

Eagles Aviation Academy

Lengvojo lėktuvo piloto licencija - LAPL (A)

Rugpjūtis 16, 2018
Šio kurso tikslas - parengti bandomąjį studentą iki teorinių žinių, būtinų išlaikyti LAPL (A) egzaminą.

Universitetai Lietuvos Respublika

Pakeisti vietovę

Kas yra sertifikatas?

Sertifikato studijos - tai vienerius metus ar trumpiau trunkanti akademinė programa. Studentai gali rinktis vieną iš verslo, žmogiškųjų išteklių, kulinarijos, technologijų, svetingumo,vadybos, kompiuterijos ar kitų sričių specialybių sertifikato programas. Šio tipo studijų programos studentams gali atstoti išlyginamąsias studijas ir padėti įstoti į bakalauro ar magistro studijų programą.

Kokie yra sertifikato privalumai?

Sertifikato studijos yra skirtos vidurinį išsilavinimą įgijusiems žmonėms, tačiau kartais jas renkasi ir bakalauro diplomą jau turintys specialistai. Be to, įgytas sertifikatas jau dirbantiems specialistams padeda pakilti karjeros laipteliais jų pasirinktoje srityje. Sertifikato programų studentai turi daugiau galimybių gauti norimą darbą negu tik vidurinį išsilavinimą turintys žmonės, nes studijų metu jie įgyja sėkmingam darbui reikalingų kvalifikacijų, žinių bei įgūdžių, kurias jie gali pritaikyti skirtingose darbinėse situacijose.

Ką mokosi sertifikato studentai?

Sertifikato programas siūlo kolegijos, profesinės mokyklos, akademijos bei kai kurie universitetai. Studentai sertifikato programą gali rinktis kone iš visų akademinių disciplinų. Jie gali studijuoti • menus, • humanitarinius mokslus, • socialinius mokslus, • gamtos mokslus, • technologijas, • verslą, • bei daugybę kitų sertifikato studijų programų. Kai kurioms sertifikato programoms yra keliami skirtingi reikalavimai. Į vienas iš sertifikato studijų gali stoti dar tik vidurinį išsilavinimą įgiję žmonės, tačiau į pažangesnes sertifikato studijas gali stoti jau bakalauro ar magistro studijas pabaigę žmonės.

Kokių karjeros galimybių galima tikėtis įgijus sertifikatą?

Sertifikato programą baigę studentai turi daugiau galimybių gauti norimą darbą ar kilti karjeros laiptais negu tik vidurinį išsilavinimą turintys žmonės, nes studijų metu jie įgyja papildomų kvalifikacijų. Nesvarbu ar dar tik pradedate savo karjerą ar jau turite darbo patirties sertifikato studijos gali atnešti daug naudos. Jau dirbantys profesionalai sertifikato studijas renkasi, nes jos gali paspartinti karjeros eigą ir pagerinti galimybes gauti norimą poziciją ar tiesiog aukštesnį atlyginimą. Kai kurie darbdaviai savo darbuotojus siunčia į sertifikato studijas, kurių metu jie atnaujina turimas žinias ir įgyja šviežių idėjų.

Kiek kainuoja sertifikato studijos?

Įvairių kolegijų, akademijų, profesinių mokyklų bei universitetų siūlomų sertifikatų programų kainos gali labai stipriai skirtis. Ji priklauso nuo pasirinktos specialybės, aukštosios mokyklos bei šalies, kurioje norima mokytis. Kai kurie darbdaviai noriai apmoka savo darbuotojų sertifikato studijas. Dėl konkrečių kainų bei galimos finansinės paramos studentams yra patariama susisiekti su juos dominančių universitetų priėmimo skyriais. Šiame tinklapyje esančiuose programų informacijos puslapiuose rasite užklausos formą, kurią užpildę galėsite tiesiogiai susisiekti su jus dominančia aukštąja mokykla ir gauti visą reikalingą informaciją apie skirtingas sertifikato programas.

Kodėl verta rinktis internetinę sertifikato programą?

Internetinės sertifikato studijų programos pilnu etatu dirbantiems ar kitokių įsipareigojimų turintiems studentams leidžia įgyti norimą išsilavinimą. Šias studijas taip pat dažnai renkasi žmonės, kurių svajonių universitetas yra toli nuo jų namų ir kurie dėl tam tikrų priežasčių negali ar nenori kraustytis į kitą šalį. Naudodamiesi naujausiomis e-mokymo technologijomis profesoriai sėkmingai dėsto, pateikia užduotis, skatina grupės diskusijas ir vertina studentus. Tad internetines studijas pasirinkę studentai iš savo namų gali įgyti kokybišką išsilavinimą, kurio diplomo vertė prilygsta universitete dėstomų studijų diplomui.