Turkijos studijų pažymėjimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dalyvavimo būdas: Visą ar ne visą darbo dieną


Šis pažymėjimas yra skirtas studentams, kurie jau turi aukštą turkų kalbos žinių lygį, todėl jiems nereikia intensyvaus kalbos mokymo.

Tikimasi, kad studentai ves vieną kalbos kursą, kuris atitiktų jų kompetenciją:

  • Pradinė rašytinė turkų kalba
  • Tarpinis šiuolaikinis turkas
  • Pažangus turkų / anglų / turkų vertimai

Likę trys kursai bus pasirinkti iš atitinkamais metais turimo Turkijos sąrašo. Kurso pasirinkimą patvirtina katedra ir priima atitinkamas dėstytojas.

Struktūra

Kalbos kursai

Iš šio sąrašo pasirenkamas tinkamo lygio kalbos kursas.

  • 2 turkų kalba
  • Pažangus turkų / anglų / turkų vertimai

Pasirinktiniai kursai

Likę trys kursai bus pasirinkti iš atitinkamais metais turimo Turkijos sąrašo. Kurso pasirinkimą patvirtina katedra ir priima atitinkamas dėstytojas.

Svarbus pastebėjimas

Informacija apie programos puslapį atspindi numatomą programos struktūrą, atsižvelgiant į nurodytą akademinę sesiją.

Priėmimas ir paraiškos

Paraiškos teikiamos tiesiogiai į SOAS per internetinę paraiškų teikimo sistemą. Jei turite daugiau klausimų, susisiekite su Priėmimo skyriumi.

Patekimo reikalavimai

Minimalus stojamasis reikalavimas yra galimybė parodyti galimybę studijuoti bakalauro laipsnyje. Tačiau programos gali turėti savo specifinius reikalavimus, pavyzdžiui, įrodytas gebėjimas išmokti kalbą kalbų studijų atveju.

Reikalavimai anglų kalba

Jūs turite sugebėti parodyti, kad jūsų anglų kalba yra pakankamai aukšto lygio, kad galėtumėte sėkmingai įsitraukti ir baigti kursą SOAS . Atkreipkite dėmesį, kad į savo anglų kalbos reikalavimus žiūrime rimtai ir jei tiksliai jų neatitiksime, jūsų paraiška SOAS gali būti atmesta. Neįmanoma susitarti, jei jūsų balai nesiekia mūsų reikalaujamo lygio, tikėdamiesi, kad dėl to, kad jie yra „pakankamai artimi“, jie bus priimti. Svarbu, kad suplanuotumėte tinkamai, iš anksto, kad jūsų anglų kalbos testas ateitų laiku ir kad turėtumėte laiko prireikus pakartoti testą. Nepritariame nepatogumų ar finansinių sunkumų priežastims, dėl kurių nepavyko pateikti arba pakartoti anglų kalbos testo.

Tarptautiniai studentai

ES ir tarptautiniams studentams, kuriems reikalinga viza, jei bus gauti besąlyginiai atvykimo balai, mes priimame kelių šalių kvalifikacijas, taip pat daugybę tarptautinių kvalifikacijų ir testų.

Jei reikalinga 4 pakopos atvykimo viza, gali prireikti SELT, pavyzdžiui, UKVI IELTS. Dėl šios priežasties visiems 4 pakopos vizų studentams rekomenduojame pasirinkti UKVI IELTS akademinį testą.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. Skaityti mažiau
Londonas , Singapūras + 1 Daugiau Mažiau