Oficialus aprašymas

Kurso informacija

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, šis kursas suteiks jums įgūdžių studijuoti bet kurį bakalauro laipsnį. Jūs įgysite supratimą apie britų kultūrą ir universitetus, gerinsite anglų kalbos, akademinių tyrimų ir studijų įgūdžius.

Jūs turėsite galimybę priimti modulį dalyko, kurį jus domina studijuoti kaip savo bakalauro laipsnį. Aptariami dalykai yra verslo ir vadybos, teisės ir socialiniai mokslai, architektūra, menas ir dizainas.

Jūs taip pat susipažinsite su studijų Jungtinės Karalystės universitete reikalavimais, kurie padės sėkmingiau pasirinkti pasirinktą bakalauro laipsnį. Jūs sukursite tokias sritis kaip anglų kalba, akademiniai įgūdžiai, grupinis darbas, kultūrinis supratimas, matematika ir dalyko modulis iš jūsų bakalauro laipsnio pasirinkimo.

Kai kurios kurso dalys gali būti mokomos su britų studentais, o kitos sesijos bus su kitais tarptautiniais studentais.

PAGRINDINIAI BRUOŽAI

Mūsų kursas jus rengia bakalauro studijoms britų universitete.

Sėkmingai baigus šį kursą suteikiama galimybė garantuoti įvairias mūsų bakalauro studijas.

SVARBI INFORMACIJA

Klasės laikas: ne mažiau kaip 12 valandų klasės valandos per savaitę, asmeniniai samouczkami, pamokos ir 15 valandų savarankiško studijų savaitę.

Atkreipkite dėmesį: jūsų klasių tvarkaraštis bus pateiktas indukcijos metu. Visos klasės vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio.

Klasės dydis: ne daugiau kaip 23 studentai, išskyrus paskaitas "Gyvenamoji Britanija" ir kai kurias dalyko modulio klases.

Mokymo medžiagos. Mokymo medžiagos kaina priklauso nuo modulio, bet ne daugiau kaip 20 svarų už bet kurį modulį. Daugelis medžiagų yra prieinami nemokamai iš Universiteto bibliotekos.

Minimalus amžius įstojus į kursą yra 17. Atkreipkite dėmesį, kad mūsų anglų kalbos kursai yra suaugusiųjų kursai. Universitetas neveikia "loco parentis" ir negali užtikrinti mūsų 17 metų amžiaus priežiūros visą parą. Prieš registraciją reikia pasirašyti pasirašytą tėvų sutikimo formą jaunesniems nei 18 metų amžiaus.

MOKSLINIŲ TYRIMŲ EXCELLENCE STRUKTŪRA 2014

Mokslinių tyrimų vertinimas 2014 m. Buvo įtrauktas dvigubai daugiau darbuotojų (220), palyginti su 2008 m. Įvestu skaičiumi.

Kurso išmokos

Mes padėsime jums tobulinti savo įgūdžius per projektus, esė ir praktinius užsiėmimus. Jūsų supratimas apie britų kultūrą ir mokymąsi JK universitete vystysis per mūsų paskaitas ir seminarus. Jūs vertinate kursinių ir klasių testų mišiniu raštu, skaitymo, kalbėjimo ir klausymo testuose. Jūs taip pat gausite prieigą prie internetinių savarankiško mokymo išteklių ir paskirsite asmeninį dėstytoją, su kuriuo susipažinsite reguliariai.

Baigę šį kursą, jūsų bendravimo ir pristatymo įgūdžiai, laiko valdymas, problemų sprendimas, organizavimo ir planavimo įgūdžiai vis daugiau. Jūsų tarpkultūrinis supratimas ir pasitikėjimas savimi bus naudingi, ir jūs galėsite parodyti didesnę iniciatyvą visame, ką darote. Visi šie įgūdžiai padės jums pasiruošti kitai studijų programai ir ieškoti darbo po to, kai baigsite studijas.

Šis kursas sveikina daugybę svečių pasisakymų. Jie suteiks unikalių ir įžvalgų nuomonių ir nuomonių apie įsikūrimą Jungtinėje Karalystėje ir tai, kaip pasiekti geriausių rezultatų iš savo laiko universitete. Jūs taip pat turėsite galimybę dalyvauti ir dalyvauti konferencijoje, kurioje galėsite susitikti su tarptautiniais studentais iš kitų universitetų Jungtinėje Karalystėje. Studijuodami Leeds Beckett University , galėsite savanoriškai dalyvauti įvairiausiose srityse tiek čia, tiek užsienyje.

Šio kurso anglų moduliai yra akredituojami Britanijos tarybos ir dėstomi aukštos kvalifikacijos ir patyrusių mokytojų. Mes taip pat patvirtintas Kembridžo Delta centras.

Patekimo reikalavimai

Reikalaujama, kad akademinis tyrimas atitiktų minimalų GCSE ekvivalentą, pridedant vienerių metų studijas ar darbo patirtį.

Jei reikia, vietoj akademinės kvalifikacijos bus atsižvelgiama į patirtį ir profesinę kvalifikaciją.

Turite parodyti anglų kalbos IELTS 4.5 gebėjimus, neturėdami įgūdžių žemiau 4,5.

Jei jums reikia 4-osios (bendrosios) studentų vizos, kad galėtumėte mokytis šio kurso, turite išbandyti "IELTS for UKVI Academic" testą iš UKVI patvirtintos bandymų centro.

DALYVIŲ PAREIŠKĖJAI

Mūsų universitetas sulaukia patenkintų pareiškėjų, kurie demonstruoja akademinį potencialą, paraiškas. Paprastai mums reikalingi kai kurie naujausių akademinių studijų įrodymai, pavyzdžiui, pasiekiamojo kurso baigimas, tačiau taip pat gali būti svarstoma naujausia atitinkama darbo patirtis. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriems mūsų profesionaliems kursams visi pareiškėjai turės atitikti nurodytus įvažiavimo kriterijus, todėl tokiais atvejais negalima laikyti darbo patirties.

Jei norite kreiptis šiuo keliu, turėtumėte susipažinti su mūsų universiteto ikimokyklinio ugdymo politikos pripažinimu.

Atkreipiame dėmesį, kad visi pareiškėjai iš mūsų universiteto privalo atitikti mūsų standartinį anglų kalbos reikalavimą pagal GCSE C laipsnį arba lygiavertį variantą, jo variantai bus išvardyti atskiruose kursų įvedimo reikalavimuose.

Darbo perspektyvos

Dauguma mūsų studentų mokosi bakalauro laipsnį. Sėkmingai baigę šį kursą, gali būti suteikta galimybė garantuoti įvairias mūsų kursus. Taip pat sukursite reikalingus įgūdžius, kad padėtumėte mokytis kitose aukštojo mokslo institucijose. Jūsų geresni anglų kalbos ir akademiniai įgūdžiai padės lengviau integruotis į britų universitetinį gyvenimą.

Karjeros patarimai

Mūsų skirta darbo ir karjeros komanda siūlo ekspertų konsultacijas ir daugybę išteklių, kurie padės jums pasirinkti ir gauti darbo vietų. Nesvarbu, ar esate pirmajame ar paskutiniame metais, galite kalbėtis su mūsų Karjeros tarnybos darbuotojais, kurie gali patarti rašyti CV ieškant darbo.

Moduliai

Pagrindiniai moduliai

  • Anglų kalbos įgūdžiai 1
  • Gyvenu Didžiojoje Britanijoje
  • Darbo pasaulis
  • Anglų kalbos įgūdžiai 2
  • Laipsnio dalyko modulis
  • Matematikos pagrindai
  • Menas, architektūra
  • Įvadas į verslą
  • Įvadas į įstatymą

Mokesčiai

Jungtinė Karalystė

Studentams, įstojusiems į 2018-1919 metus, mokamas mokestis yra 9250 svarų sterlingų. Suma, kurią mokėsite, kiekvienais metais gali padidėti, kad būtų atsižvelgta į infliacijos poveikį.

Įranga

Biblioteka

Mūsų biblioteka dirba 24 valandas per parą, septynias dienas per savaitę, kiekvieną metų dieną, suteikiant jums prieigą prie specializuotų knygų ir žurnalų, mokymosi erdvių, kompiuterių, daugialypės terpės priemonių ir žiniasklaidos priemonių nuomos. Dešimtys tūkstančių mūsų bibliotekos skaitmeninių išteklių, įskaitant elektronines knygas, žurnalus ir duomenų bazes, galima rasti internete tuo metu ir vietoje, kuri tau tinka.

Headingley Campus

Mūsų istorinis "Headingley Campus" yra įsikūręs 100 hektarų parko, iš kurio lengvai pasieksite Lidso miesto centrą.

Sporto ir sporto salės

"Leeds Beckett" yra lengva laikytis. Mūsų fitneso apartamentai yra lengvai pasiekiami, pritaikyti visoms naujausioms technologijoms ir prieinamos visiems sporto nariams.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Leeds Beckett University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
1 metai
Ištęstinės
Dieninės
Price
9,250 GBP
JK
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date