Cambridge lygio

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Kembridžo tarptautinių egzaminų universitetas (CIE) yra didžiausia pasaulyje teikėjas tarptautinių kvalifikacijų ir jų lygio programa yra plačiausiai pripažintas ikiuniversitetinį kvalifikacija pasaulyje. Studentai daugiau nei 150 šalių siekti CIE tyrinėjimai kasmet įeiti į prestižinių universitetų visame pasaulyje, įskaitant JK, JAV, Kanadoje, Naujojoje Zelandijoje ir Australijoje.

Brickfields Azija koledžas (AKK), Kembridžo Tarptautinės asocijuotasis partneris yra didžiuojamės galėdami pasiūlyti CIE-Level programą, kuri leistų besimokantiems į laipsnių apskaitos, verslo vadybos, prekybos, ekonomikos, finansų, ITC, komunikacijos, teisės, rinkodaros ir žiniasklaida, be kita ko.

Studentai turėtų apsvarstyti, ar standartas ar Express Route tiks jiems geriau.

Su Express Route, studentai gali baigti savo A lygio vos 11 mėnesių, nuo sausio iki lapkričio mėnesį ir galės pradėti savo pirmąjį metų laipsnį verslo ar įstatymo sausį, ir iš tikrųjų pradėti savo antrus metus studijų programoje rugsėjo mėnesį , sutaupyti per metus apie savo bendrus tyrimus - diplomas greičiau.

Mes paprastai apriboti studentų, kurie vartoja šią parinktį 2 A-Levels, bet tai normalu įėjimas lygis mūsų JK universitetų partnerių, kurių daugeliu atvejų mokiniai įstatymo ar verslo studijuoti savo pirmuosius dvejus metus Malaizijoje tada eiti JK jų galutinis metus, jeigu jie norėtų studijuoti visus tris metus tik vienoje šalyje.

Tačiau tiems, kurie nori imtis 3 ar daugiau dalykų Standartinė Maršrutas bus geriausias variantas, ir tai trunka apie 18 mėnesių užbaigti, po kurios metu mokiniai gali nuspręsti, ar tęsti studijas su mumis arba kreiptis į kitą universitetą, arba, kaip mes bus mielai patars Jums geriausias variantas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Since 1991, Brickfields Asia College (BAC) has established itself as the Fastest & Smartest Way to UK Law & Business degrees. Having sent more than 6500 law graduates into practice, the colleg ... Skaityti daugiau

Since 1991, Brickfields Asia College (BAC) has established itself as the Fastest & Smartest Way to UK Law & Business degrees. Having sent more than 6500 law graduates into practice, the college has established an excellent reputation as a provider of quality education. Its graduates are highly sought after by local and international firms in both the public and private sectors and we are a household name in Malaysia, why, because we only offer UK qualifications, but in Malaysia! Skaityti mažiau
Šahas Alamas , Kvala Lumpūras , Petaling Jaya + 2 Daugiau Mažiau