Ši programa yra parengta anglų kalba

Mažmeninės prekybos ir komercinės erdvės studijų programa moko, kaip naudoti šviesą kaip galingą įrankį dizainui ir išraiškai komercinėse patalpose, vis konkurencingesnę ir kintančią sritį. Dirbtinė apšvietimo technologija šiuo metu nuolat vystosi, reikalaujanti specialių žinių ir patirties, kad būtų visiškai išnaudotas jo potencialas.

Nesvarbu, ar natūralus, ar dirbtinis, šviesa glaudžiai susijusi su žmonėmis ir kaip jie patiria erdvę aplink juos: veikdami suvokimą ir jausmus bei įtakodami žmonių komfortą, veiklą ir pasirinkimus.

Todėl apšvietimo dizainas yra esminė bet kokios erdvės ir patirties kūrimo dalis. Komercinėse erdvėse tai ypač svarbu, nes ji lemia bendrą aplinkos išvaizdą ir jausmą bei faktines tos erdvės naudotojų elgesį. Svetingoje, mažmeninėje prekyboje ir biuruose apšvietimas yra glaudžiai susijęs su prekės ženklo įvaizdžiu, todėl jis yra pagrindinis elementas siekiant sukurti visapusišką ir nuoseklią vartotojų patirtį, atitinkančią visus komercinius reikalavimus.

Bendrieji kurso tikslai

 • Įgyti bendrą meno ir apšvietimo dizaino technikos viziją.
 • Sukurti pilnus apšvietimo projektavimo projektus nuo koncepcijos iki kūrimo ir vykdymo, ypatingą dėmesį skiriant komercinėms patalpoms.
 • Žinokite galimas apšvietimo sistemas, produktus ir technologijas.
 • Traukinio apšvietimo skaičiavimo ir atvaizdavimo įrankiai. - Įgyvendinti praktines žinias per praktinius užsiėmimus, bandymus ir apšvietimo maketus.
 • Žinokite dabartinį profesionalų apšvietimo kraštovaizdį ir jos daugiadisciplinę ekosistemą.
 • Gebėti kurti galingus projektus ir juos informuoti.

Metodika

IED magistro mokykla teikia tęstinį mokymą, kvalifikaciją, specializacijas ir galimybę nuolat atnaujinti visus dizaino aspektus, paremtus turtingu Italijos dizaino istoriniu ir kultūriniu paveldu.

Mūsų ateities strategija visada derinama su socialinėmis, aplinkosauginėmis ir finansinėmis makroekonominėmis tendencijomis, ir mes atidžiai stebime pokyčius, kuriuos mūsų miestai ir aplinka turės prisitaikyti per artimiausius 30 metų. Mes tikime, kad galime pateikti atsakymus ir sprendimus per dizainą.

Mūsų mokymas čia „IED Master“ yra pagrįstas keturiais scenarijais, kurie, mūsų nuomone, yra svarbūs ateities poreikiams tenkinti: tvaraus vystymosi dizainas, naujų verslo modelių kūrimas, naujų žiniasklaidos priemonių kūrimas ir dizainas žmonėms.

Mūsų tikslas yra apmokyti profesionalus, kurie sugeba panaudoti kultūros vertybes ir dizaino priemones, kad ne tik įveiktų ateities iššūkius, bet ir sukurtų bei skatintų naujoves. Mes norime, kad mūsų studentai prisiimtų atsakomybę už savo mokymosi kelią ir išmoktų jį vadovauti ekspertams ir specialistams.

IED meistras matome mokyklą kaip laboratoriją, kurioje studentai gali būti novatoriški, verslūs ir varomoji jėga; kur jie gali laisvai eksperimentuoti ir kurti.

Studento profilis

Architektūros, dailės, gaminio dizaino, interjero dizaino ir inžinerijos absolventai ir kiti su dizainu susiję profiliai, norintys gauti reikiamų žinių apšvietimo projektavimo projektui, tiek estetiniu, tiek techniniu požiūriu.

Priėmimo sąlygos

Studentai privalo pateikti šią informaciją:

 • DNI (Ispanijos studentų) arba paso (užsienio studentų) kopija.
 • Universiteto laipsnio (bakalauro, laipsnio ar lygiaverčio) kopija.
 • Motyvacijos raštas magistrantūros studijų kalba.
 • Gyvenimo aprašymas magistrantūros studijų kalba, nurodant kalbos ir IT įgūdžius.
 • Kalbos sertifikatas: anglų kalbos kursai reikalauja vidutinio lygio, atitinkančio TOEFL arba IELTS 6.5. Ispanų kalbos kursams reikia B2 kalbos lygio. Jei būsimasis studentas neturi nė vieno iš šių pažymėjimų, jo kalbos įgūdžiai bus vertinami tiesioginio pokalbio metu arba per Skype skambutį.
 • Kūrybinių magistrantūros studijų kursų ir (arba) priėmimo pratybų portfelis, jei reikia.

Karjeros galimybės

 • Profesionalūs apšvietimo projektuotojai.
 • Apšvietimo projektavimas, atsakingas architektūros, interjero, kraštovaizdžio ar inžinerijos biure.
 • Apšvietimo projektai, atsakingi už apšvietimo gamintoją ar platintoją.

Koordinatorius

Michela Mezzavilla

Barselonoje, Ispanijoje, įsikūrusi architektų ir apšvietimo dizainerė Michela Mezzavilla yra viena iš architektūros ir apšvietimo dizaino steigėjų.

Savo vežėju ji suprojektavo įvairius apšvietimo projektus su įvairiais dydžiais ir metodais: nuo didelių užsakymų žinomoms architektų firmoms, pvz., Rogers Stirk Harbor partneriams arba Atelier Jean Nouvel, iki mažų biudžeto projektų su protingais sprendimais; nuo pažangiausių įrenginių iki žemo technologijų meno kūrinių.

Aktyviai siekia skatinti šviesos kultūrą straipsnių, seminarų, derybų ir kultūrinių iniciatyvų dėka, ji yra IED Barselonos apšvietimo kursų direktorė, taip pat paskaitos keliose dizaino ir architektūros universitetuose. Jos darbai buvo atrinkti apšvietimo dizaino apdovanojimuose, tokiuose kaip FAD ir Lamp, Iluminet ir Panorama.

Trukmė ir dažnumas

 • Pradžia: 2020 m. Balandžio 27 d
 • Tvarkaraštis: pirmadienį, trečiadienį ir pakaitinį penktadienį nuo 6.30 iki 10.40
 • Dažnis: 3 mėnesiai
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 24 daugiau kursų IED – Istituto Europeo di Design Barcelona »

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 12, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date