"Sunway TES" akademinio kompetencijos centras (CAE) yra registruotas mokymasis už CPA programą Malaizijoje. "Sunway TES CAE" teikia mokslinę pagalbą studentams, vykdantiems CPA programą, siekdama suprasti CPA programos dalyką ir rengiant egzaminą.

Suinteresuotosios šalys, siekiančios vykdyti CPA programą, toliau buvo parodyta naudinga informacija apie tai, kaip gauti paramą už mokslą, kad pradėtumėte pasiekti CPA paskyrimą.

Esamos CPA programos studentams, norintiems mokytis, susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau apie Sunway TES CAE siūlomą mokestinę paramą.

CPA Australija

Vienas iš didžiausių pasaulyje apskaitos organų, kurių visame pasaulyje yra daugiau nei 160 000 finansų, apskaitos ir verslo specialistų, mūsų pagrindinės paslaugos yra švietimas, tęstinis profesinis tobulėjimas, techninė pagalba ir profesijos propagavimas. CPA paskirtis yra pripažįstama visame pasaulyje, jos nariai yra 118 šalių.

Profesionalių buhalterių darbas yra svarbus atskirų įmonių, finansų rinkų ir visos šalies ekonomikos stabilumui, efektyvumui ir tvarumui.

"CPA Australijos tinklas" jungia jus su verslo lyderiais, pasaulinės įtakos turinčiais asmenimis, CPA ir žaidimų keitikliais.

Prisijunkite prie CPA Australijos įdomių tinklų ir nedelsdami susipažinkite su ieškomo karjeros kraštu, įskaitant:

 • Išskirtinės galimybės - Prisijunkite prie unikalių įvykių ir galimybių, įskaitant CPA karjerą, Australijos atvirą darbo patirtį ir specialius pasiūlymus iš mūsų partnerių.
 • Darbdavių partneriai - Būkite pirmieji, kurie girdi apie stažuotes ir absolventų įdarbinimo galimybes.

Tapti CPA

Būkite profesionaliai pripažįstami visame pasaulyje, tapdami CPA. CPA programa jungia profesinį išsilavinimą su 3 metų atitinkama praktine patirtimi, užtikrinant, kad įgysite tiek techninių, tiek komercinių įgūdžių, kurių reikia išskirti. Priklausomai nuo jūsų ankstesnių studijų, galite prieš pradėdami programą pradėti arba pradėti CPA programą, arba užbaigti fondo padalinius.

"Sunway TES Advantage"

"Sunway TES" yra registruotas mokymo kursas už CPA programą, siūlantis mokymą padėti kandidatams suvokti dalyką ir pasirengti egzaminams. Mokestis su "Sunway TES" suteiks kandidatams:

 • "Sunway TES" švietimo įstaigose savaitinių darbo valandų valandos (57 valandos) / savaitgaliais (36 valandos);
 • Tiesioginė prieiga prie ekspertų mokytojo už pagalbą dalyko turinyje;
 • Tinklų kūrimo galimybės su vienodo požiūrio bendraamžiais studijų paramai.

"Sunway TES" palaiko CPA programos kandidatus būti verslo lyderiais. "Sunway TES", be aukštos kvalifikacijos, patyrusių ir specialistų dėstytojų ir neprilygstamų pasiekimų, taip pat suteikia palankią mokymosi ir tinklų aplinką.

Efektyvus mokymo ir mokymosi strategijas

"Sunway TES" yra mokytojų strategijų, kurios lemia puikius studentų pasiekimus, pradininkas. Paskaitų ir vadovėlių dėmesio centre yra skleisti žinias, kurios skatina mokymąsi, kritinį mąstymą, tuo pat metu pabrėžiant žinių pritaikymą realiame verslo ir apskaitos praktikos pasaulyje.

Strateginiai aljansai su tarptautinėmis profesionalių paslaugų įmonėmis

Suklastotas aljansas tarp "Sunway TES" ir "Big 5" tarptautinių profesionalių paslaugų įmonių leidžia absolventams įsidarbinti su šiomis įmonėmis. "Sunway TES" atsakys į prašymą pateikti darbdaviams išsamią informaciją apie tai, kaip jie gali sponsoruoti CPA programos kandidatus.

Registracija už mokslą Sunway TES

"Sunway TES" kursuose (vasario ir rugpjūčio mėn.) Su savaitės / savaitgalio pamokomis yra du CPA programos mokymosi kursai.

Visą laiką (tik savaitės dienomis)

Sausio 15 d. (Pirmoji klasė)

Naujas studentas prasidės

 • 1 galimybė: E
 • 2 galimybė: E

Neakivaizdinė (tik savaitgalio klasėms)

Sausio 20 d. (Pirmoji klasė). Šiame semestre mes siūlome:

 • Etika
 • Finansinė atskaitomybė
 • Malaizijos mokesčiai

Reikalingi dokumentai Sunway TES CPA Australia registracijai

 • Registracijos forma
 • Laipsnio sertifikatas
 • 1 metai
 • NRIC kopija
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 22 daugiau kursų Sunway University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date