CMI 7 lygio strateginio valdymo ir lyderystės sertifikatas

School of Business London

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

CMI 7 lygio strateginio valdymo ir lyderystės sertifikatas

School of Business London

CMI 7 lygio strateginis valdymas ir lyderystė


CMI 7 lygio kvalifikacija "Strateginis valdymas ir lyderystė" yra sukurta vyresniesiems vadovams ir direktoriams, kurie sugeba pritaikyti organizacinę strategiją į efektyvų spektaklį ir kuriems vadovams reikia, kad būtų svarbu organizacinių strategijų įgyvendinimui. Mūsų mišraus ir nuotolinio mokymosi vyresniojo vadovavimo programa yra pagrįsta užsiėmimų lyderių grafiku. Per mūsų virtualios mokymosi aplinką ir reguliariai teikiant pagalbą iš savo mentoriaus, jums bus vadovaujamasi visą programą. Kiekvieną programos etapą galima užbaigti bet kuriuo metu ir vietoje. Priešingai nei dvejų ir trejų metų studijų programa, CMI 7 lygio kursui užbaigti reikia nuo šešių iki dvylikos mėnesių.

7 lygio "Strateginio valdymo ir vadovavimo" sertifikatas skirtas konkrečioms valdymo sritims, kurios tinka jums ir jūsų darbo vietoms, ir suteiks jums išsamių žinių apie veiksmingus valdymo įgūdžius.

Pagrindiniai privalumai

 • Kvalifikacija siekiama tobulinti savo strateginius valdymo įgūdžius ir metodus.

Kvalifikacijoje įgytos žinios padės jums tapti strateginiu vadovu jūsų darbo vietoje. Galėsite pritaikyti teorijas ir modelius į savo praktinius darbinius scenarijus ir pagerins savo problemų sprendimo įgūdžius, kurie gali būti taikomi jūsų darbo aplinkai. Tai yra nacionaliniu mastu akredituotas kvalifikacinis laipsnis, o kreditai, gauti per šį kursą, gali būti perkelti į bet kuriuos kitus universitetus ar bet kurias kitas apdovanojančias institucijas. Jums bus suteikta galimybė efektyviau valdyti problemas jūsų darbovietėje ir tai paskatins karjeros prospektą.

Apie Chartered Management Institute (CMI)

Chartered Management Institute, įsteigta daugiau nei prieš 60 metų, tuo metu buvo Britanijos valdymo institutas; jis sukūrė pirmąjį Jungtinės Karalystės diplomą vadybos studijose. Per kelerius metus po CMI nuolat buvo visų valdymo ir lyderystės aspektų. Šiandien CMI kursai Jungtinėje Karalystėje yra vienintelis pripažintas profesionalus apdovanojantis organas, įsipareigojęs pasiūlyti aukščiausius vadovavimo ir vadovavimo kompetencijos standartus. Šiuo metu per 100 000 valdytojų kasdien naudojasi savo unikaliomis paslaugomis. CMI kvalifikacija yra skirta bet kokio lygio vadovams ir lyderiams, ir ji išlieka vienintelė apdovanojimų institucija, kuri gali suteikti Chartered Manager statusą - pagrindinę valdymo pagarbą. Darbdaviai labai vertina CMI suteiktas kvalifikacijas ir padidina savo karjeros perspektyvas.

Pristatymo metodai

School of Business London besimokantiesiems siūlo įvairius lanksčius pristatymo būdus, apimančius mišrųjį mokymąsi, internetinį mokymąsi ir nuotolinį mokymąsi. Taigi, besimokantieji gali pasirinkti studijų būdą pagal savo pasirinkimą ir patogumą. Programa yra savarankiška ir įgyvendinama per mūsų naujausią mokymo valdymo sistemą. Besimokantieji gali bendrauti su dėstytojais, pranešdami per mokymosi valdymo sistemą, kad aptartų kurso medžiagą, teiktų nurodymus ir padėtų užduotims.

Kas įtraukta?

 • Specialus vienas prieš vieną mokytojas, teikiantis visapusišką paramą visą kursą per mūsų mokymosi platformą.
 • Teikdami mokytojus formuojantį vertinimą, siekdami pagerinti besimokančiųjų pasiekimus. Tai paprastai apima formuojantį atsiliepimą.
 • Kursų medžiaga, apimanti struktūruotas paskaitų pastabas, praktines programas su realaus pasaulio pavyzdžiais ir atvejų tyrimus, kurie verčia jus taikyti savo žinias.
 • Vertinimo medžiagos, prieinamos per mūsų internetinę mokymosi platformą.
 • Išsami elektroninė biblioteka, kurioje yra rekomenduojamų studijų tekstų ir žinynų, skirtų skaitymui internete.
 • Visų modulių priežiūra.
 • Mūsų internetinė mokymosi platforma siūlo daugialypį prieinamumą. Todėl SBL pateikia kursą tiesiai į savo išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį, nešiojamą kompiuterį ar stalinį kompiuterį, o studentai gali pasirinkti mokytis bet kada ir kur tik nori.

Seminarai

Siekdami pagerinti mūsų studentų studijų patirtį, " School of Business London suteikia kuo daugiau mokymosi galimybių mūsų studentams. Seminarai studentams yra neprivalomi. Seminarai pateikiami šalia įprastos dėstytojų paramos, kurią teikia mūsų dėstytojų skydas. Šie seminarai yra priešingi bet kurioms mūsų CMI programų studentams ir yra skirti sustiprinti studento supratimą apie tyrimus, metodiką ir kitus svarbius studijų įgūdžius. Mes stengiamės kuo geriau informuoti šiuos seminarus apie diskusijų grupes, interaktyvius veiksmus ir pristatymus mūsų seminare. Be to, jums bus suteikta gausiai galimybių bendrauti su kitais besimokančiaisiais.

Vertinimas

 • Laiko apribojimai pagal scenarijus
 • Nr egzaminų

Patekimo reikalavimai

 • Patyrę rankas vyresniosios vadovybės vaidmeniu.
 • Siekiama pasiekti organizacinį vadovavimą.
 • Gebėjimas baigti 7 lygio kvalifikaciją.

Modulio struktūra

Sertifikatas suteikiamas tiems, kurie užpildo visus du ar tris toliau išvardytus vienetus ir turi minimalią kredito vertę 13 kreditų.

Vieneto numeris


Kurso trukmė

3 mėnesiai

Kodėl gaukite CMI kvalifikaciją?

 • Galimybė dirbti Chartered Manager statuso, aukščiausio pripažinimo valdymo profesija ir apdovanotas tik CMI.
 • Darbdaviai labai vertina Chartered Management Institute suteiktą kvalifikaciją ir daugiau kaip 80% vadovų mano, kad CMI kvalifikacija yra esminė profesionalų vadybininko tapimo sąlyga.
 • Padidinti darbuotojo moralę ir įsitraukimą.
 • Padidinti darbuotojo moralę ir įsitraukimą. Pasak "Engage for Success" (2013 m.), Apie 65% darbuotojų nesulaukia pasitikėjimo vadovais. Lyginant su kitomis išsivysčiusiomis šalimis, Jungtinėje Karalystėje užimtumas vidutiniškai sumažėjo 6 proc. (Kennexa, 2011 m.).
 • Tinklų kūrimas bet kuriame mūsų renginyje aplink Jungtinę Karalystę arba per mūsų internetinę bendruomenę, įskaitant regionines konferencijas, specialiuosius žiniatinklio seminarus ir pramoninius pranešėjus.
 • Prieiga prie mūsų tyrimų ir įžvalgos turinio, įskaitant "Professional Manager" žurnalą, pristatytas į jūsų duris ir prieinamas internete.
 • Galimybė tapti "CMI Achieve", mūsų internetinio treniruotės ir mentorystės programos dalimi, kuri atitiktų patyrusius vadovus ir lyderius, norintiems tobulinti įgūdžius ir žinias.

Ištekliai

School of Business London siekia padėti besimokantiesiems, turintiems išskirtinę prieigą prie jų paskirto dėstytojo. Kai įtrauksite CMI programą į mus, jūs automatiškai tapiate Chartered Management Institute nariu. Jums bus suteikta visapusiška prieiga prie visų CMI internetinės bibliotekos išteklių, siekiant palengvinti studijas. Be to, SBL suteiks jums prieigą prie pažangiausios mokymosi valdymo platformos, kurioje galėsite naudotis svarbiais mokymosi ištekliais ir bendrauti su savo globėju per savo studijas.

" Direct Direct Management" - tai tiesioginė CMI internetinių išteklių biblioteka, kuri suteikia jums 24/7 prieigą prie įvairių išteklių iš bet kurių įrenginių.


Funkcijos:

 • Tai suteikia jums naujausių išteklių, skirtų dabartinei valdymo praktikai.
 • Ji teikia įvairias formas įvairių medžiagų, kad atitiktų ir palaikytų įvairias mokymosi stilius.
 • Yra automatinis veiklos įrašymas, kuris reiškia, kad galite sutelkti dėmesį į savo mokymąsi.
 • Vadovybė nuolat padės jums savo karjeroje, pateikdama gerai struktūruotą sprendimą, kad galėtumėte spręsti kasdienes problemas, su kuriomis susiduriate savo vaidmenyje.

Mokesčiai

Vienkartinis mokėjimas (pilnas apmokėjimas)

Kurso mokestis (be PVM)

Laisva 35% nuolaida vienkartiniam mokėjimui; Atnaujintas kursinio mokestis: - 399,1 svarai

Mėnesio įmokos planas

Kurso mokestis (be PVM)

Laisva 20% nuolaida, mokama kas mėnesį; Atnaujintas kursinio mokestis: - 571,2 svaras

Pradinis indėlis
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta July 15, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
3 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
479 GBP
Mokesčių planai yra prieinami. Kreipkitės šiandien, kad gautumėte 35% nuolaida vienkartiniam mokėjimui ir 20% nuolaidą už mėnesines įmokas *. Pasiūlymas galioja nuo 2018 m. Liepos 1 d. Iki liepos 31 d. Tarptautiniai studentai atleidžiami nuo pridėtinės ve
Locations
Jungtinė Karalystė - London, England
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Jungtinė Karalystė - London, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla