Read the Official Description

CMI 3 lygis - pirmosios eilės valdymas


CMI 3 lygio kursas Jungtinėje Karalystėje buvo sukurtas pirmaujančių vadovų ir prižiūrėtojų, atsakingų už aiškiai apibrėžtą veiklos sritį. Ši kvalifikacija skirta suteikti jaunesniesiems vadovams komunikacijos ir motyvacinius įgūdžius, kurie pagerintų jų veiklos efektyvumą.

"CMI First Line Management" turi 3 lygius, tokius kaip apdovanojimas, pažymėjimas arba diplomo lygis, ir jūs galite studijuoti kursą bet kuriuo lygmeniu.

Mūsų 3 lygio sertifikatas pirmosios eilės valdyme yra platesnė kvalifikacija, kuri padės išugdyti žinias apie veiksmingus valdymo įgūdžius, tuo pačiu išlaikant jūsų konkrečią valdymo sritį ir darbo vietą.

Pagrindiniai privalumai

 • CMI yra nacionaliniu mastu akredituota kvalifikacija. Visi kreditai, gauti per kursą, gali būti perkelti į kitas panašios disciplinos programas.
 • Savybės ir įgūdžiai, kuriuos pasiekėte per diplomą ar pažymėjimą pirmosios eilės valdymo srityje, pagerins jūsų reklamines perspektyvas, kurios savo ruožtu padės sėkmingai plėtoti savo karjerą.
 • Kursų užduotys padės jums valdyti teorijas ir modelius, kurie bus taikomi įvairiems praktinio darbo scenarijus. Baigus kursą, bus gerai išvystyta jūsų darbo vietoje problemų sprendimo įgūdžiai.
 • Kursas apima dabartinę praktiką, susijusią su darbo vietos priežiūra ir valdymu. Šios žinios leis jums kompetentingai valdyti darbo vietas.

Apie Chartered Management Institute (CMI)

Chartered Management Institute, įsteigta daugiau nei prieš 60 metų, tuo metu buvo Britanijos valdymo institutas; jis sukūrė pirmąjį Jungtinės Karalystės diplomą vadybos studijose. Per kelerius metus po CMI nuolat buvo visų valdymo ir lyderystės aspektų. Šiandien CMI 3 lygio kursas yra vienintelis pripažintas profesionalus apdovanojantis organas, įsipareigojęs pasiūlyti aukščiausius vadovavimo ir lyderystės standartus. Šiuo metu per 100 000 valdytojų kasdien naudojasi savo unikaliomis paslaugomis. CMI kvalifikacija yra skirta bet kokio lygio vadovams ir lyderiams, ir ji išlieka vienintelė apdovanojimų institucija, kuri gali suteikti Chartered Manager statusą - pagrindinę valdymo pagarbą. Darbdaviai labai vertina CMI suteiktas kvalifikacijas ir padidina savo karjeros perspektyvas.

Pristatymo metodai

School of Business London besimokantiesiems siūlo įvairius lanksčius pristatymo būdus, apimančius mišrųjį mokymąsi, internetinį mokymąsi ir nuotolinį mokymąsi. Taigi, besimokantieji gali pasirinkti studijų būdą pagal savo pasirinkimą ir patogumą. Programa yra savarankiška ir įgyvendinama per mūsų naujausią mokymo valdymo sistemą. Besimokantieji gali bendrauti su mokytojais, pranešdami per mokymosi valdymo sistemą, kad aptartų kurso medžiagą, teiktų nurodymus ir padėtų užduotis.

Kas įtraukta?

 • Per visą kursą, per mokymosi platformą, jums bus remiamas mokymasis "vienas su vienu".
 • Mokytojai formuos vertinimą, kad pagerintų besimokančiųjų pasiekimus. Tai apima formuojančių atsiliepimų teikimą.
 • Kursų medžiagą sudaro struktūrinės paskaitos, praktinės programos, kuriose pateikiami realaus pasaulio pavyzdžiai, ir atvejų tyrimai, kurie leis jums pritaikyti savo žinias.
 • Vertinimo medžiagos yra prieinamos per mūsų internetinę mokymosi platformą.
 • Išsami elektroninė biblioteka, kurioje yra rekomenduojamų studijų tekstų ir internetinių skaitymo žinynų.
 • Visų modulių priežiūra.
 • Mūsų internetinė mokymosi platforma turi daugialypį prieinamumą. Todėl " School of Business London siūlo CMI kursus tiesiai į savo išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį ar stalinį kompiuterį, o studentai gali mokytis bet kada ir kur tik nori.

Seminarai

Siekdami pagerinti mūsų studentų studijų patirtį, " School of Business London suteikia kuo daugiau mokymosi galimybių mūsų studentams. Seminarai studentams yra neprivalomi. Seminarai pateikiami šalia įprastos dėstytojų paramos, kurią teikia mūsų dėstytojų skydas. Šie seminarai yra priešingi bet kurioms mūsų CMI programų studentams ir yra skirti sustiprinti studento supratimą apie tyrimus, metodiką ir kitus svarbius studijų įgūdžius. Mes stengiamės kuo geriau informuoti šiuos seminarus apie diskusijų grupes, interaktyvius veiksmus ir pristatymus mūsų seminare. Be to, jums bus suteikta gausiai galimybių bendrauti su kitais besimokančiaisiais.

Vertinimas

 • Laiko apribojimai pagal scenarijus
 • Nr egzaminų

Patekimo reikalavimai

 • Turi būti 19 metų ir vyresni
 • Didelė patirtis kaip komandos vadovas ar panaši užduotis

Modulio struktūra

Mokiniai turi užpildyti bet kokį 2 vienetų derinį iki 13 kreditų.

Vieneto numeris


Progresija

Sėkmingai baigus 3 lygio kvalifikaciją "First Line Management", "First Line Management", "

 • Progresavimas kitoms kvalifikacijoms tame pačiame lygyje (pvz., Nuo 3 lygio apdovanojimo iki 3 lygio pažymėjimo ir tt)
 • Kitas kvalifikacijos kėlimas (pvz., Iš 3 lygio pažymėjimo į 4 ar 5 lygio pažymėjimą)

Kurso trukmė

3 mėnesiai

Kodėl gaukite CMI kvalifikaciją?

 • Galimybė dirbti Chartered Manager statuso, aukščiausio pripažinimo valdymo profesija ir apdovanotas tik CMI.
 • Darbdaviai labai vertina kvalifikaciją, kurią suteikė Chartered Management Institute, ir daugiau kaip 80% vadovų mano, kad CMI kvalifikacija yra esminė profesionalų vadybininko tapimo sąlyga.
 • Padidinti darbuotojo moralę ir įsitraukimą.
 • Padidinti darbuotojo moralę ir įsitraukimą. Pasak "Engage for Success" (2013 m.), Apie 65% darbuotojų nesulaukia pasitikėjimo vadovais. Lyginant su kitomis išsivysčiusiomis šalimis, Jungtinėje Karalystėje užimtumas vidutiniškai sumažėjo 6 proc. (Kennexa, 2011 m.).
 • Tinklų kūrimas bet kuriame mūsų renginyje aplink Jungtinę Karalystę arba per mūsų internetinę bendruomenę, įskaitant regionines konferencijas, specialiuosius žiniatinklio seminarus ir pramoninius pranešėjus.
 • Prieiga prie mūsų tyrimų ir įžvalgos turinio, įskaitant "Professional Manager" žurnalą, pristatytas į jūsų duris ir prieinamas internete.
 • Galimybė tapti "CMI Achieve", mūsų internetinio treniruotės ir mentorystės programos dalimi, kuri atitiktų patyrusius vadovus ir lyderius, norintiems tobulinti įgūdžius ir žinias.

Ištekliai

School of Business London skirta padėti besimokantiesiems sklandžiai susipažinti su paskirtomis dėstytojomis. Kai įtrauksite CMI programą į mus, jūs automatiškai tapiate Chartered Management Institute nariu. Norėdamas palengvinti studijas, jums bus suteikta visapusiška prieiga prie visų CMI internetinės bibliotekos išteklių. Be to, SBL suteiks jums prieigą prie pažangiausios mokymosi valdymo platformos, kurioje galėsite naudotis svarbiais mokymosi ištekliais ir bendrauti su savo globėju per savo studijas.

"Direct Direct Management" - tai tiesioginė CMI internetinių išteklių biblioteka, kuri suteikia jums 24/7 prieigą prie daugelio išteklių iš bet kurių įrenginių.

Funkcijos:

 • Tai suteikia jums naujausių išteklių, skirtų dabartinei valdymo praktikai.
 • Ji teikia įvairias formas įvairių medžiagų, kad atitiktų ir palaikytų įvairias mokymosi stilius.
 • Yra automatinis veiklos įrašymas, kuris reiškia, kad galite sutelkti dėmesį į savo mokymąsi.
 • Vadovybė nuolat padės jums savo karjeroje, pateikdama gerai suplanuotą sprendimą, kad galėtumėte spręsti kasdienes problemas, su kuriomis susiduriate savo vaidmenyje.

Mokesčiai


Vienkartinis mokėjimas (pilnas apmokėjimas)

Kurso mokestis (be PVM)

Laisva 35% nuolaida vienkartiniam mokėjimui; Atnaujintas kursinio mokestis: - 352,95 svarai

Mėnesio įmokos planas

Kurso mokestis (be PVM)

Laisva 20% nuolaida, mokama kas mėnesį; Atnaujintas kursinio mokestis: - 514,4 mln

Pradinis indėlis
Program taught in:
Anglų
Last updated July 15, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
5 mėnesių
Part-time
Full-time
Price
424 GBP
Mokesčių planai yra prieinami. Kreipkitės šiandien, kad gautumėte 35% nuolaida vienkartiniam mokėjimui ir 20% nuolaidą už mėnesines įmokas *. Pasiūlymas galioja nuo 2018 m. Liepos 1 d. Iki liepos 31 d. Tarptautiniai studentai atleidžiami nuo pridėtinės ve
Deadline
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
End Date
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date