106195_rsz_106138_img_8854.jpg

" Class'Art" yra vienerių metų piešimo intensyvi programa , skirta suteikti tvirtą pagrindą studentams, ketinantiems toliau studijuoti akademinėse arba profesinėse meno mokyklose visame pasaulyje, arba padėti tobulinti menininkų, turinčių esamą praktiką, stebėjimo gebėjimus. Pratimai yra skirti skatinti racionalų vaizdinių reiškinių transliavimo su linija ir verte procesą. Griežta mokymo programa yra orientuota į tradicinį gipso bandinių tyrimą ir piešimą iš gyvo modelio.

"Cast Hall" pratybos

1) Bargue plokštės išdarinėtos kopijos

Ši sudėtingumo riba bus vykdoma grafitu, siekiant padėti studentui sukurti racionalų blokavimo procesą, kurti vizualius įrankius, tokius kaip lyginamasis matavimas, abstrakčios formos ir tilteliai paveikslėlio plokštumoje.

2) Bargue plokštės figūros kopijos

Grafinių Bargue figūrų tyrimų serijų serija toliau tobulins studento blokavimo procesą, pateikiant naujus aspektus, tokius kaip gestas, kontūro sutapimas ir konceptuali anatomija.

3) Išpardavimas blokuojamas

Šis grafito pratybos inicijuoja perėjimą nuo plokščių formų kopijavimo į paveikslėlio plokštumą ir erdvinių erdvių vertimą.

4) Cast casting (blokavimas ir formos atvaizdavimas)

Iš dalies sudėtingesni šie ilgesnės trukmės grafito tyrimai prasideda nuo tikslaus linijinio kontūrų, plokštumos pokyčių ir šešėlių formų aprašymo, tada pereikite prie dimensinio tūrio apibūdinimo naudojant kruopščiai moduliuotas vertes, pirmenybę teikiant konceptualiai per optinę analizę.

106198_rsz_20181205mdnq5c2nebesaguu_fqxmq_large.jpg

Paveikslų studijų pratybos

1) Trumpas pozos skaičiaus blokas

Nuo 20 minučių iki 180 minučių šie grafito pratimai toliau sustiprina studentų blokavimo procesą, daugiausia dėmesio skiriant greitam gyvajam gestui ir gyvenimo modelio proporcijoms.

2) Long posture figūrinis brėžinys (blokavimas ir formos atvaizdavimas)

Nuo 30 iki 60 valandų šie labai išplėstiniai grafito tyrimai sintezuoja visus ankstesniuose pratimuose įgytus įgūdžius (linijinis blokavimas ir konceptualios formos modeliavimas), dar labiau pabrėžiant struktūrinę anatomiją ir portretus.

Programa mokoma:
Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta December 15, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 metai
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date