Oficialus aprašymas

Žmogiškųjų išteklių praktikos sertifikatas (CHRP) yra pamatinio lygio programa, kurią suteikė Chartered Personnel and Development (CIPD) institutas.

Nesvarbu, ar jūs tik pradedate dirbti personalo ar nori pereiti savo karjerą į kitą lygį, šis kursas suteiks jums žinių ir įgūdžių, kurių reikia norint pasiekti sėkmės. Be to, jis taip pat siūlo profesionalų pripažinimą narystės CIPD.

Labai konkurencingoje rinkoje darbdaviai pripažįsta, kad darbuotojai, turintys reikiamų įgūdžių, patirties ir žinių, yra būtini jų verslo sėkmei.

6 pagrindinės priežastys mokytis čia

 1. Dažni svečių dėstytojai:
  Dažnai lankomose viešosiose paskaitose, kuriose galima pasisemti ir tobulinti savo mokymąsi, galima naudotis gyvybingame miesteliu.


 2. Mažos klasės reiškia geresnį mokymąsi:
  Mažos klasės, kuriose daugiausia dėmesio skiriama teorijos pritaikymui prie realaus gyvenimo scenarijų ir strateginio valdymo gebėjimų stiprinimui.


 3. CIPD apdovanojimas:
  Kursas suteikia CIPD pažymėjimo apdovanojimą ir asocijuotą profesinę įstaigą.


 4. Profesinės tinklų galimybės:
  Studijuosite su kitais HR specialistais, puikiai tinka tinklų kūrimo galimybėms.


 5. Rektoriai, turintys pramonės žinių:
  Šio kurso dėstytojai taip pat yra pramonės ekspertai.


 6. Puikios priemonės:
  Puiki biblioteka, modernus universitetas, studentų patalpos ir individualūs studentų palaikymo mechanizmai.

Akreditacijos

Pagrindinės kurso informacija - užsakyta pagal režimą

Režimas

Moduliai

Kursų metu skirti vienetai yra skirti tam, kad dalyviai galėtų kurti ir atnaujinti įvairias įgūdžius ir žinias, reikalingus žmogiškųjų išteklių valdymo praktikoje, ir suteikti jiems supratimą ir vertinimą apie žmogiškųjų išteklių valdymo veiklą ir įvairovę specialistai

 • Kurti save kaip veiksmingą žmogiškųjų išteklių praktiką
 • Organizacijų supratimas ir žmogiškųjų išteklių vaidmuo
 • Žmogiškųjų išteklių informacijos registravimas, analizė ir naudojimas
 • Resourceing Talent
 • Mokymosi ir ugdymo veiklos pristatymas
 • Geros praktikos, susijusios su darbo santykių valdymu, rėmimas

Šie moduliai apima svarbiausias sritis ir praktinį supratimą apie žmonių elgesį organizacijose ir žmogiškųjų išteklių apimties bei pobūdžio vertinimą.

Įsidarbinimo galimybės

Studentai, sėkmingai užpildę šį Žmogiškųjų išteklių praktikos pažymėjimą (CHRP), gali pereiti į žmogiškųjų išteklių valdymą ir susijusias disciplinas. Gavę papildomą kvalifikaciją ir patirtį, galite pakilti į vidurinę ir net vyresniosios vadovybės pareigas.

Akademinė pažanga

Tiems, kurie nori pereiti į LSBU magistro žmogiškųjų išteklių valdymą, bet kurie neatitinka standartinių LSBU įvedimo reikalavimų, taikomi savarankiškai, yra nestandartinis įvedimo maršrutas, prie kurio galima susipažinti Žmogiškųjų išteklių praktikos pažymėjime (CHRP) studentai.

Įsidarbinimo tarnyba

Mes esame Universiteto absolventų užimtumo metai - "The Times" ir "Sunday Times" gera "University Guide 2018".

LSBU norime, kad jūs taptumėte sėkminga karjera. Per savo studijas - ir dvejus metus nuo to laiko, kai baigiate studijas - turėsite prieigą prie mūsų "Įdarbinimo" paslaugos, kurią sudaro:

 • Internetinė lenta, kurioje galite pamatyti daugybę paskirties vietų: ne visą darbo dieną, visą ar savanorišką. Taip pat galite nusileisti, kad pamatytumėte "Job Shop" patarėjus, kurie visada gali padėti jums atlikti kitą žingsnį jūsų paieškoje.
 • Mūsų "Careers Gym" siūlo grupines darbo grupes apie CV, interviu metodus ir darbo patirtį, taip pat reguliarius darbdavių įvairiuose sektoriuose pristatymus.

Mūsų studentų verslo komanda taip pat gali padėti jums pradėti savo verslą ir plėtoti vertingus verslumo įgūdžius.

Mokymas ir mokymasis

Be paskaitų, seminarų ir vadovėlių, kurie yra bet kokio kurso pagrindai, mokymo metodai yra studentų pristatymai, grupiniai darbai, vaidmenų pratybos, "hands-on" kompiuteriniai ir kompiuteriniai mokymosi paketai. Mes taip pat siekiame sustiprinti savo tarpasmeninius gebėjimus, kad padėtume jums sukurti karjerą pasirinktoje jūsų srities disciplinoje, remdami asmeninį dėstytoją ir studento mentorių.

Susipažink su Jo, vienu iš akademinių darbuotojų, kurie moko šį kursą: Jo Lundie mokė CHRP nuo 2012 m. Baigęs LSBU (MSc HRM) ir visą laiką dirbantis specialistas privačiame sektoriuje (finansinės paslaugos) Jo aistra apie HR ir neturi nieko daugiau, nei pasidalinti šia aistra su studentais, su kuriais susiduria. Tipiškas susitikimas su Jo siekia būti energingas, labai bendradarbiavusis ir sudėtingas, bet įdomus, su teorinės geriausios praktikos pusiausvyra, paremta tikro gyvenimo patirtimi. Jis koordinuoja visą CHRP mokymą, glaudžiai bendradarbiauja su kolegijos vadovu ir mokymo komanda, vadovauja "Kuriant save kaip veiksmingą žmogiškųjų išteklių specialistą", "Supratimo organizacijas ir žmogiškųjų išteklių vaidmenį". ir "Resourceing Talent" moduliai.

Patekimo reikalavimai

Šio kurso formaliai nenumatyta akademinė kvalifikacija. Tačiau labai svarbu būti ar buvo užimtas, pageidautina atitinkamas užimtumas žmogiškųjų išteklių valdymo ar mokymosi ir plėtros funkcijomis. Be to, pareiškėjams reikia įsitikinti, kad jie turi organizacinę pagalbą, kad prisidėtų prie klasės ir atliktų užduotis.

Atkreipiame dėmesį, kad registruodamiesi turėsite parodyti originalių kvalifikacinių pažymėjimų kopijas ar kopijas, nes mums reikia rinkti šią informaciją audito tikslais.

Be to, studentams, kurie nėra anglų kalbos, jie turi turėti subalansuotą IELTS įvertinimą 6,5 (arba lygiavertį).

Visi moduliai gali keistis universitete ir gali skirtis nuo modulių, kuriuos siūlote studijų metu.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 51 daugiau kursų London South Bank University »

Paskutinį kartą atnaujinta February 26, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 23, 2019
Duration
24 savaites
Ištęstinės
Price
2,165 GBP
1 metai Pilnas darbo laikas: 2165 svarai.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 23, 2019
End Date
Kov 8, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 23, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Kov 8, 2020