CIID vasaros mokykla į Indiją atvyksta antrą kartą!

Komanda ruošiasi grįžti į Kočį. Esame įsipareigoję investuoti į regioną ir remti asmenis jų mokymesi.

Užsisakę vietą „Summer School India 2019“ vietai iki rugsėjo 23 d., Vietoje įprastinio 1250 USD mokesčio turėsite 850 USD.

  • Bendradarbiaukite su pasaulinio lygio ekspertais
  • Išplėskite savo kūrybinį tinklą
  • Įtraukite naujų įgūdžių ir įrankių į savo darbą ir gyvenimą

Seminarai

Dalyviai iš viso pasaulio bendradarbiaus naudodamiesi praktinio mokymosi metodu, kurį palengvins pagrindiniai tarptautiniai praktikai.

Šiuo metu programa yra matoma tik jums. Pasirinkite iš:

Į žmones orientuoti tyrimai

Svarbiausias į žmones orientuotų tyrimų tikslas yra padėti tyrėjams padaryti išvadas apie tai, kas svarbu: esminius vartotojo patirties elementus, kurie gali paskatinti ir įkvėpti sprendimų kūrimą. Į žmones orientuoti tyrimai yra galimybė pakviesti į projektavimo procesą požiūrių ir perspektyvų rinkinį, kurio dizaineriai galėjo nepastebėti atsižvelgdami tik į savo pačių patirtį ar vertybes.

Sujungtų produktų projektavimas

Pasiruoškite rimtų linksmybių savaitei, kur būsite supažindinti su visais įrankiais ir metodais, kurie padės įgyvendinti jūsų sujungtų produktų idėjas. Naudodamiesi praktine veikla, parodome prototipų vertę kurdami ir kurdami prijungtus įrenginius. Savaitės metu mes panaudosime skirtingas disciplinas, kad jūsų idėjos būtų įgyvendintos. Tikslas yra suteikti jums galimybę rasti sprendimus, prototipą ir pasikartoti, kad galėtumėte išspręsti aplink esančias problemas.

Paslaugos dizainas

Paslaugas sudaro daugybė sąlyčio taškų: spausdinta medžiaga, svetainės, kontaktai akis į akį, fiziniai objektai ir dar daugiau. Projektuoti paslaugą yra sudėtinga užduotis. Šios vienos savaitės seminaro metu mes siekiame suteikti dalyviams įgūdžių suprasti vartotojų poreikius, sugalvoti puikių paslaugų idėjų, gerai perteikti šias idėjas ir pagaliau su realiais vartotojais pateikti paslaugų prototipų aspektus.

Įtraukimo dizainas

Patirties kūrimo pagrindas yra holistinio sprendimo su daugybe sąlyčio taškų kūrimas - kartais skaitmeninis, kartais fizinis, o kartais sisteminis. Šiame seminare jūs sukursite paslaugų koncepciją ir pritaikysite ją gyvenimui per patirtį, orientuotą į socialinį poveikį. Mes bendradarbiausime kartu su bendruomene, kuriai mes norime tarnauti, ir per šį procesą jūs identifikuosite pagrindinius vartotojų poreikius iš realių vartotojų, idėjų prototipų sprendimus ir pasidalinsite istorija, įkvepiančia empatiją ir įtraukimą.

Dizainas elgsenai

jis „Elgesio kūrimas“

Mašinų mokymasis sąveikos dizainui

Seminare bus pristatyti mašininio mokymosi pagrindai tokiu būdu, kuris būtų pritaikytas sąveikos dizaineriams ar dalyviams, neturintiems išankstinės patirties mokantis mašinų. Seminaruose ypatingas dėmesys skiriamas tam, kaip prižiūrimas mokymasis gali padėti dalyviams mokyti savo modelius veikti pagal pasirinktinius įvestis ir priskirti jiems išvesties elgesį.

Prototipų kūrimas kaip procesas

Šiame seminare daugiausia dėmesio skiriama prototipų kūrimo vertei greitai ir dažnai, neatsižvelgiant į ankstesnę patirtį, ir pristatomi skirtingi prototipų ištikimybės, patarimai ir gudrybės bei prototipo sėkmės planavimo ir matavimo procesai. Mes parodysime, kaip prototipuoti skirtingose skalėse, nuo sąsajų iki produktų, iki visoms paslaugoms.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 10 daugiau kursų Copenhagen Institute of Interaction Design »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 23, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Grd. 2, 2019
Duration
3 - 5 dienų
Dieninės
Price
1,250 USD
Deadline
Susisiekti su mokykla
early booking
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Grd. 2, 2019
End Date
Grd. 6, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
early booking

Grd. 2, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
early booking
End Date
Grd. 6, 2019