Buenos Airės - Lotynų Amerikos draugijos

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

buenos aires

Kodėl Buenos Airės?

Jei esate pasirengęs miesto nuotykiui, Buenos Airės yra tavo miestas. Su nesibaigiančiais miesto rajonais ir apylinkėmis, kurias galėsite ištirti, būsite pasimatę Buenos Airių paminklų ir garsų. Tango naktį, kai sužinosite šalies populiarų šokį, aplankysite vieną iš daugybės futbolo žaidimų ir naršysite vietos meno sceną - visa tai ir daugiau laukia jūsų kaip studentas studijuoti užsienyje Buenos Airėse.

Ką jūs išmoksite

Atidaryti visų lygių kalbos studentams, Lotynų Amerikos draugijoms

Būdami Buenos Airėse, galite įstoti į anglų kalbos dėstomą kursą Argentina Today prestižiniame Pontificia Universidad Católica Argentina (UCA). Jei turite aukštesnio lygio ispanų kalbos žinias, rinksitės iš daugybės ispanų dėstomų kursų pas vietinius mūsų universiteto partnerius ir „ IES Abroad centras“.

Jei turite pradinio ar vidutinio lygio ispanų kalbos įgūdžius, stosite į anglų kalbos dėstomus IES Abroad kursus tokiose srityse kaip literatūra, istorija, antropologija, tarptautinis verslas ir politikos mokslai. Visi studentai registruojasi ispanų kalbos IES Abroad kursuose ir gali dalyvauti Centro akademiniame simpoziume, kuris suteikia jums galimybę pristatyti savo tiriamąjį darbą (anglų ar ispanų kalbomis) ir jį paskelbti!

Kasdienis gyvenimas

Buenos Airės bus jūsų klasė. Kadencijos metu galėsite mėgautis daugiau nei 30 kultūrinių renginių ir kelionių su IES Abroad . Sužinokite apie vaizduojamąjį meną mieste, o tada susitikkite su vietos graffiti menininkais prieš pamatydami jų darbus. Studijuokite globalizacijos poveikį Lotynų Amerikoje, tada užsiregistruokite į stažuotę, į kurią įeina darbas jūsų praktikos vietoje ir akademinis seminaras, padedantis susieti kontekstą su tuo, ko mokotės.

Mes norime, kad jūs Buenos Airėse jaustumėtės namuose, todėl mes darome viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į gyvenimą mieste. Nuo būsto iki kultūrinių renginių mūsų darbas yra įsitikinti, kad turite daugiausiai autentiškų studijų užsienyje patirtį.

Akademikai

Mūsų misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų užsienyje programą, kuri apima aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį.

Mes siūlome unikalius kursus, kuriuose giluminiu ir praktiniu požiūriu nagrinėjama argentiniečių kalba, istorija, kultūra ir kitomis temomis. Mūsų pasaulinio lygio dėstytojai ir kursai prestižiniuose vietos universitetuose sustiprina jūsų akademinę patirtį ir suteikia naujų perspektyvų kiekvieną dieną klasėje.

Būdami Buenos Airėse, privalote per 15–19 kreditų valandų per semestrą, o visi kursai yra verti 3 kreditų, jei nenurodyta kitaip. Kalbų kursai dėstomi ispanų kalba. Aukštesnio lygio ispanų studentai, turintys keturis ar daugiau semestrų ispanų kalbos arba lygiaverčio kurso, gali lankyti ne daugiau kaip du anglų kalbos dėstomus kursus.

Savo akademinę patirtį galite tinkinti pasirinkdami iš šių būtinų ir pasirenkamų programos komponentų:

 • IES Abroad ispanų kalbos kursai IES Abroad (privaloma, 4 arba 6 kreditai)
 • Argentina Today arba kitas UCA kursas (būtina *, 2 kreditai)
 • IES Abroad anglų kalbos dėstomų sričių studijų kursai (pasirenkama, 3 kreditai kiekvienas)
 • IES Abroad mokomi ispanų kalbos srities kursai (studentams, turintiems pažengusių kalbos įgūdžių; pasirenkama, 3 kreditai kiekvienam)
 • Ispanų kalbos skaitymo / rašymo dirbtuvės (pasirenkama, 3 kreditai)
 • Ispanų kalbos dėstomi kursai vietiniame universitete (pasirenkama, kreditai skiriasi)
 • Pontificia Universidad Católica Argentina (UCA)
 • IES Abroad praktikos IES Abroad praktika ir seminaras (pasirenkama, 3 kreditai)
 • Paslaugų mokymosi praktika ir seminaras (pasirenkama, 3 kreditai)

* Privaloma, nebent esate įstoję į kitą UCA kursą

Akademinis simpoziumas

Visą semestrą galite pasirinkti dirbti su fakultetais prie konkretaus mokslinių tyrimų projekto ir būti pakviesti pristatyti savo darbą (anglų ar ispanų kalbomis) visai Centro bendruomenei. Darbai gali būti pagrįsti konkrečiais su akademiniais projektais susijusiais projektais arba studentų studijų užsienyje patirtimi ir paskelbti semestro pabaigoje. Tai puiki galimybė patobulinti savo tyrimų, rašymo ir viešo pristatymo įgūdžius, kurie bus gera patirtis tiek akademiniu, tiek profesiniu požiūriu.

Kursai

Tai planuojamų kursų pasiūlymų sąrašas. Galutinis sąrašas žinomų pasiūlymų bus jums prieinamas "MyIESabroad" paskyroje.

 • Patagonijos kūrimas: tarpdisciplininis požiūris
 • Narkotikai
 • Argentinos aplinka ir visuomenė: suvokimas ir iššūkiai
 • Šiuolaikinė Argentinos istorija: politika ir kultūra kuriant tautinę tapatybę
 • Verslo strategijos Lotynų Amerikoje
 • Elgesio valdymas organizacijose: tarpkultūrinė perspektyva
 • Stažuotės seminaras
 • Populizmas ir neopopulizmas: Lotynų Amerikos politika besikeičiančiame pasaulyje
 • Narkotikai
 • XX amžiaus Argentinos poezija: nuo rašytinės kultūros iki populiarios dainos
 • Argentinos literatūra ir tautinio identiteto formavimas
 • Elgesio valdymas organizacijose: tarpkultūrinė perspektyva
 • Rinkodara Lotynų Amerikoje
 • Populizmas ir neopopulizmas: Lotynų Amerikos politika besikeičiančiame pasaulyje
 • Tarpkultūrinė psichologija
 • Paslaugų mokymosi seminaras
 • Ispanų kalba kontekste: naujokas užsienyje
 • Ispanų kalba kontekste: kylanti nepriklausoma užsienyje
 • Ispanų kalba kontekste: nepriklausoma užsienyje
 • Ispanų kalba kontekste: kylanti kompetencija užsienyje
 • Ispanų kalba kontekste: kompetentinga užsienyje

Partnerio institucija (-os)

Šie universitetai paskelbia oficialius kursų pasiūlymus prieš pat kiekvieno semestro pradžią. Dėl šios priežasties negalėsite registruotis į universitetinius kursus, kol atvyksite vietoje. Kursų pasiūlymai priklauso nuo semestro. Tinkamumas priklauso nuo kalbos lygio ir tam tikrais atvejais nuo jūsų ankstesnės akademinės patirties disciplinoje.

Kai įstosite į kursą partnerio universitete, jūs važiuosite į klasę taip, kaip tai daro vietiniai studentai.

Universidad de Buenos Aires (UBA)

Įkurta 1958 m., Pontificia Universidad Católica Argentina yra tarptautiniu mastu pripažintas universitetas. UCA priima maždaug 22 000 studentų, kiekvienais metais priima apie 700 tarptautinių studentų iš 40 šalių. Jūs įstosite į „Argentina Today“ kursą, kad gautumėte 2 kreditus, arba bent į vieną kitą universiteto kursą. Papildomi kursai galimi šiose disciplinose:

 • Menas
 • Verslas
 • Humanitariniai mokslai
 • Filosofija
 • Psichologija
 • Socialinis, politinis

Vieta

Universiteto Buenos Airių miestelis yra madingame Puerto Madero kaimynystėje, kuri yra istorinė krantinės zona palei Rio de la Plata. Kelionė į darbą ir atgal iš UCA į Buenos Airių centrą IES Abroad paprastai vyksta 20–30 minučių viešuoju transportu.

Paslaugos mokymasis

Dalyvavimas mokymosi paslaugų srityje Buenos Airėse yra galimybė atsiduoti bendruomenei, gilinant miesto kultūrą ir visuomenę. Dirbdami kartu su vietiniais žmonėmis siekdami bendro tikslo, iš pradžių patiriate kai kurias socialines problemas, turinčias įtakos Buenos Airėms, kartu įnešdami savo įgūdžius į bendruomenės orientuotą sprendimą.

Paslaugų mokymosi patirtis susideda iš laiko, praleisto vietinėje organizacijoje, lydimo akademinio, skirto kreditų mokymosi seminaro. Seminaro metu jūs susisteminote laiką savo priimančiosios bendruomenės problemoms aptarti ir diskutuoti ir net tyrinėti.

Galimos praktikos gali būti organizacijos, orientuotos į neįgaliųjų gynimą, bendruomenės sveikatą, rizikos grupės jaunimą, benamystę ir kitas Buenos Airėse esančias socialines problemas.

Paslaugų mokymosi praktikoje jūs praleidžiate mažiausiai aštuonias valandas per savaitę arba iš viso 112 valandų per semestrą.

Savanorių galimybės

Kai savanoriaujate Buenos Airėse, turite galimybę pakeisti vietinę bendruomenę, susitikdami su naujais žmonėmis ir įgydami naują požiūrį į pasaulį. Jei esate aistringas savanoriškam darbui užsienyje, tiesiog praneškite apie tai savo darbuotojams kadencijos pradžioje. Buenos Airėse buvusios galimybės apima savanorišką veiklą NVO, kurios misija yra kovoti su skurdu padedant pagerinti gyvenimo sąlygas ir suteikiant namus nepasiturintiems žmonėms. Jūs galite dalyvauti vieną kartą arba visą savo semestrą.

Išvykos į gamtą

Nepaisant to, kad jūsų nuotykiai prasideda Buenos Airėse, mūsų išvykos veda jus už miesto ribų, norėdami atrasti savo priimančiosios šalies kultūrą ir tradicijas. (Kai kurioms iš šių kelionių gali reikėti papildomų išlaidų.) IES Abroad taip pat organizuoja daugiau nei 30 kultūrinių renginių ir kelionių kiekviena kadencija.

Galimos kelionės vietos gali būti:

Jujuy

4 dienos | Kritimas

Patirkite Jujuy provinciją, esančią netoli Bolivijos sienos, ir užsiimkite tokia veikla kaip žygiai Andų papėdėse ir Salinas Grandes druskos butuose. Būdami ten, mėgaukitės unikalia vietine virtuve ir kultūra, įskaitant vietos folkloro muziką ir šokius.

Kolonija

1 diena | Kritimas

Keliaukite per Plate upę į Urugvajų norėdami aplankyti 300 metų senumo Kolonijos miestą. UNESCO pasaulio paveldo objektas, istorinis Kolonijos kvartalas atspindi senąjį Ispanijos ir Portugalijos kolonijinį stilių su siauromis akmenimis grįstomis gatvelėmis ir jo pradinio forto liekanomis, o su rafinuotomis kavinėmis, iš kurių kai kur atsiveria vaizdas į upę link Buenos Aires tolimoje vietoje.

Luján

1 diena | Kritimas

Aplankykite Liudžano miestą su garsiąja katedra, kurioje piligrimai atvyksta iš visos šalies. Mėgaukitės atviros didesnės Buenos Airių provincijos laukais, o kitą dieną praleiskite estancia (galvijų fermoje).

San Isidro

1 diena | Kritimas

Turas San Isidro - vienas gražiausių Buenos Airių priemiesčių, žinomas dėl savo turtų ir tradicijų. Pasivaikščiokite po ekskursiją po pagrindinę miesto aikštę su neogotikine katedra ir rankdarbių mugė. Apžiūrėkite „Villa Ocampo“ muziejų, rašytojos Viktorijos Ocampo namus ir vieną iš UNESCO pasaulio paveldo vietų.

Pastaba: IES Abroad kelionių po IES Abroad kelionės tikslai, veikla ir buvimo trukmė gali skirtis atsižvelgiant į terminą ir laisvą vietą.

Kelionės, susijusios su kursais

Su kursais susijusios kelionės yra akademinės išvykos, susijusios su kursais. Jie organizuojami siekiant papildyti IES Abroad kursus ir prisidėti prie bendrų Argentinos kultūros ir visuomenės žinių. Dalyvavimas yra pagrįstas registracija į kursus.

Ankstesni trumpų su kursu susijusių kelionių pavyzdžiai:

 • Kelionė po miestą su graffiti
 • Pagrindiniai muziejai Buenos Airėse
 • Ekskursijos po istorinius rajonus
 • Buenos Airių teatrai, įskaitant Colono operos teatrą
 • El Zanjono archeologinė vietovė

Išplėstinė su kursu susijusi kelionė

Kurso „Pagaminimo Patagonija“ kurso studentai keliauja į Bariloche miestą Patagonijoje, pietų Argentinos regione, garsėjantį vaizdingu grožiu dykumų, stepių ir pievų pavidalu. Per šią daugiadienę su kursu susijusią kelionę, kurią galima įsigyti už papildomą mokestį, studentai studijuoja vietos bendruomenes ir regiono kultūras.

Kasdienis gyvenimas

Dalis dalykų, leidžiančių jaustis kaip namuose Buenos Airėse, daro viską, kad padėtume jaustis saugūs ir prižiūrimi. Nesvarbu, ar tai orientacijos programa, leidžianti jaustis pasiruošusiems, gerai įrengtą ir patogų būstą, ar išvykos, kurios nuveda jus į nutolusį taką - mes visi rūpinamės savo studentų paslaugomis.

Orientacija

Programa prasideda orientacija, kuri supažindina jus su mūsų Buenos Airių darbuotojais, kolegomis studentais ir Buenos Airių miestu.

Kalbos mokymas ir įvadas į šnekamąją kalbą ispanų kalba Argentinoje yra papildomi orientacijos komponentai.

Jūs taip pat gaunate akademines konsultacijas ir registruojatės IES Abroad bei partnerių universiteto kursuose.

Mūsų išsami orientacija

Būstas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kokių orientyrų pirmiausia pamatyti ar atrasti geriausią kavinę, o ne rasti vietos, kurioje jaustumėtės. Mes stengiamės rasti būstą, atspindinčią, kaip gyvena vietos mokiniai. Mūsų tikslas yra tai, kad išvykdami iš Buenos Airės, jis jaučiasi kaip namuose.

Homestays - jūs gyvenate su šeima ar señora privačiame homestay. Šios rezidencijos yra centrinėje Buenos Airių dalyje. Gyvenimas homestatyje yra puikus būdas pagerinti savo kalbos sklandumą ir pasinerti į vietinę kultūrą. Per savaitę patiekiama dvylika patiekalų, ir kiekvienas studentas turės savo kambarį.

Butai - Gyvenkite su kitu IES Abroad studentu centre, baldais apstatytame bute, lengvai pasiekiamą jūsų IES Abroad centrą. Maistas neįskaičiuotas, tačiau yra pagrindinės virtuvės galimybės. Taip pat galima naudotis belaidžiu internetu.

Papildoma veikla

Atradimai

Per savo kultūrinius renginius ir renginius peržiūrėkite, kaip gyvenate ir mokotės Buenos Airėse:

 • Apsilankymas gyvybingoje vietinėje "Mataderos" kaimynystėje
 • Svečių paskaitos apie istoriją, politiką ir šiuolaikines problemas
 • Ekskursijos po San Telmo, Recoleta ir Teatro Colón
 • Įdomus vakaras Madero Tango vakarienėje ir Tango šou

Kaina

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

2020 m. Vasara

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
2020 vasara 13 345 USD 3 155 USD 230 USD 16 730 USD

Mokslo metai

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
Mokslo metai 23 530 USD 6 180 USD 550 USD 30 260 USD

Stipendijos

Programos stipendijos

John Gearen Dublino arba besivystančių regionų stipendija

Iki 1000 USD; skiriama 2 studentams kiekvienais metais.

Johnas Gearenas, daugelio metų IES Abroad direktorių valdybos narys ir šešerius metus buvęs valdybos pirmininkas, yra pagrindinis nekilnojamojo turto advokatas ir Rodo mokslininkas, susijęs su daugybe filantropinių priežasčių. Ponas Gearenas dosniai įsteigė šią stipendiją, siekdamas paremti studentus, kurie domisi studijomis IES Abroad centre besivystančiame pasaulio regione (Argentinoje, Čilėje, Kinijoje, Ekvadore, Airijoje, Maroke ar Pietų Afrikoje).

Roberto McNeillo poreikiais pagrįsta tarptautinio verslo stipendija

Iki 3000 USD; skiriama 2 studentams kiekvienais metais.

Ši stipendija paskirta Roberto McNeill, IES Abroad direktorių valdybos nario 25 metų (pirmininko 6 metus) garbei. Atvira studentams, besidomintiems tarptautiniu verslu. Didžiąją dalį gali sudaryti vadybos, rinkodaros, ekonomikos, finansų, tarptautiniai santykiai, socialiniai ir elgesio mokslai.

Dr. William Louis Gaines poreikiais pagrįsta istorija arba tarptautinių ryšių stipendija

Iki 1875 USD; kasmet skiriama 4–6 studentams.

Ši stipendija pavadinta dr. William Louis Gaines, IES Abroad prezidento, 1974–1992, garbei. Dr. Gainesas buvo skirtas stiprinti IES Abroad akademinę struktūrą, išplėsti IES Abroad vietų apimtį ir užsitikrinti finansinį organizacijos pagrindą.

Atviri istorijos ar tarptautinių santykių studentams.

Viljamas E.

Svyruoja iki 1000 USD; kasmet skiriama 4–6 studentams.

Šios stipendijos yra skirtos studentams, besidomintiems studijomis ispaniškai kalbančioje šalyje.

Mūsų centras

„ IES Abroad Buenos Aires“ centras yra Buenos Airių miesto centre, pėsčiomis nuo „Plaza San Martin“ ir „Recoleta“ kapinių.

Funkcijos apima:

 • Klasės
 • Studentų holas
 • Biblioteka ir grupės studijų kambarys
 • Virtuvėlė
 • Personalo kabinetai
 • Greita interneto ir spausdintuvo prieiga
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Skaityti daugiau

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Skaityti mažiau
Čikaga , Amsterdamas , Arlis , Oklandas , Barselona , Pekinas , Berlynas , Buenos Airės , Keiptaunas , Kraistčerčas , Dublinas , Freiburgas , Granada , Londonas , Madridas , Milanas , Nagoja , Nantas , Niujorkas , Malonu , Paryžius , Oksfordas , Kitas , Rabatas , Roma , Salamanka , Santjagas , Šanchajus , Siena , Sidnėjus , Tokijas , Puerto Ayora , Viena , Honkongas , Puerto Bakerizo Moreno , Kembridžas + 35 Daugiau Mažiau