Buenos Airės - Išplėstinė ispanų kalinimas

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

buenos aires

Kodėl Buenos Airės?

Jūs gerai skaitote, rašote ir kalbate ispaniškai - kodėl gi neperėmus savo išsilavinimo į kitą lygį? Gyvenkite ir mokykitės užsienyje Buenos Airėse, kur vietiniai žmonės yra atviri ir suinteresuoti kalbėti su jumis ispaniškai bei padėti jums išmokti jų kalbos, istorijos ir kultūros.

Ką jūs išmoksite

Specialiai sukurta studentams, turintiems pažangių ispanų kalbos žinių, mūsų programa leidžia jums pasikliauti savo kalbos įgūdžiais, kai pasineriate į Argentinos kultūrą. Jūs taip pat turėsite galimybę dalyvauti mūsų akademiniame simpoziume, kurį mūsų centras rengia rudens pabaigoje ir pavasario semestre, kad suteiktų studentams galimybę atlikti ir pasidalyti savo tyrimais su IES Abroad kolegomis, dėstytojais, personalu ir net priimančiomis šeimomis. . Tai puiki galimybė akademiškai mąstantiems, norintiems patobulinti savo tyrimų, rašymo ar pristatymo įgūdžius, arba tiems, kurie nori susitvarkyti savo absolventų programas. O, ir jūs girtis galite apie tai, kad esate paskelbtas!

Galite įstoti į kursus vietiniuose universitetuose, įskaitant Torcuato di Tella universitetą, Buenos Airių universitetą ir Argentinos „Pontificia Universidad Católica Argentina“, kur jūs patirsite Argentinos švietimo sistemą iš pirmų rankų ir galėsite naudotis vietos studentų veikla.

Kasdienis gyvenimas

Buenos Airės bus jūsų klasė. Per savo semestrą Buenos Airėse dalyvausite daugiau nei 30 kultūrinių renginių ir kelionių, leisitės į miestą ir aplink jį patirti vietinio studento gyvenimą ir geriau suprasti miesto kultūras. Tobulinkite savo ispanų kalbos įgūdžius ir susiraskite naujų draugų, kalbėdami su vietiniais mokiniais tarp klasių. Mėgaukitės socialiniais renginiais IES Abroad centre su kalbų partneriais ir Argentinos studentais.

Prie savo gyvenimo aprašymo galite pridėti tarptautinę darbo patirtį, o uždirbdami kreditą dalyvaudami praktikos vietoje ir lydimi akademinio seminaro be papildomų išlaidų. Taip pat galite įstoti į paslaugų mokymosi kursus, kurie padeda suprasti kai kurias aktualiausias Buenos Airių socialines problemas ir kartu padeda savo įgūdžiams ieškoti bendruomenės skatinamo sprendimo.

Mes norime, kad jūs Buenos Airėse jaustumėtės namuose, todėl mes darome viską, ką galime, kad padėtume jums integruotis į gyvenimą mieste. Nuo būsto iki kultūrinių renginių mūsų darbas yra įsitikinti, kad turite daugiausiai autentiškų studijų užsienyje patirtį.

Akademikai

Mūsų misija yra paprasta: suteikti jums geriausią įmanomą studijų užsienyje programą, kuri apima aukščiausios kokybės akademinę ir kultūrinę patirtį.

Mes siūlome unikalius kursus, kuriuose giluminiu ir praktiniu požiūriu nagrinėjama argentiniečių kalba, istorija, kultūra ir kitomis temomis. Mūsų pasaulinio lygio dėstytojai ir kursai prestižiniuose vietos universitetuose sustiprina jūsų akademinę patirtį ir suteikia naujų perspektyvų kiekvieną dieną klasėje.

Būdami Buenos Airėse, per semestrą turite pasiimti 15–19 kreditų valandų.

Savo akademinę patirtį galite tinkinti pasirinkdami iš šių būtinų ir pasirenkamų programos komponentų:

 • IES Abroad ispanų kalbos kursai (privalomi, 4 kreditai)
 • Šiandien Argentinos srities studijų kursas Pontificia Universidad Católica Argentina (UCA) (būtina *, 2 kreditai)
 • IES Abroad dėstomi ispanų dėstomi vietovių studijų kursai (pasirenkama, po 3 kreditus)
 • Ispanų kalbos kursai vietiniuose universitetuose (pasirenkama, labai kreditai)
 • Pontificia Universidad Católica Argentina (UCA)
 • Universidad de Buenos Aires (UBA)
 • Universidad Torcuato di Tella (UTDT)
 • Praktika ir seminaras (neprivaloma, 3 kreditai)
 • Paslaugų mokymosi praktika ir seminaras (pasirenkama, 3 kreditai)

* Privaloma, nebent esate įstoję į kitą UCA kursą

Akademinis simpoziumas

Visą semestrą galite pasirinkti dirbti su fakultetais prie konkretaus mokslinių tyrimų projekto ir būti pakviesti pristatyti savo darbą (anglų ar ispanų kalbomis) visai Centro bendruomenei. Darbai gali būti pagrįsti konkrečiais su akademiniais projektais susijusiais projektais arba studentų studijų užsienyje patirtimi ir paskelbti semestro pabaigoje. Tai puiki galimybė patobulinti savo tyrimų, rašymo ir viešo pristatymo įgūdžius, kurie bus gera patirtis tiek akademiniu, tiek profesiniu požiūriu.

Kursai

Tai planuojamų kursų pasiūlymų sąrašas. Galutinis sąrašas žinomų pasiūlymų bus jums prieinamas "MyIESabroad" paskyroje.

 • Patagonijos kūrimas: tarpdisciplininis požiūris
 • Argentinos aplinka ir visuomenė: suvokimas ir iššūkiai
 • Stažuotės seminaras
 • XX amžiaus Argentinos poezija: nuo rašytinės kultūros iki populiarios dainos
 • Argentinos literatūra ir tautinio identiteto formavimas
 • Paslaugų mokymosi seminaras
 • Ispanų kalba kontekste: nepriklausoma užsienyje
 • Ispanų kalba kontekste: kylanti kompetencija užsienyje

Partnerio institucija (-os)

Norėdami dar labiau sustiprinti savo kalbinę raidą, turite išklausyti bent vieną partnerio universiteto kursą. Kursų pasiūlymai priklauso nuo semestro, o galutiniai kursų sąrašai pateikiami tik prieš pat semestro pradžią. Dėl šios priežasties jūs užsiregistruosite į universiteto partnerių kursus vietoje.

Kai įstosite į kursą partnerio universitete, jūs važiuosite į klasę taip, kaip tai daro vietiniai studentai.

Universidad de Buenos Aires (UBA)

Buenos Airių universitetas yra vienas seniausių ir prestižiškiausių Argentinos viešųjų universitetų. IES Abroad “ bendradarbiauja su UBA fakultetu „Ciencias Sociales“. Kursai galimi žemiau pateiktose disciplinose. Galutiniai kursų pasiūlymai ir konkrečios išankstinės sąlygos bus pateiktos vietoje.

 • Komunikacijos
 • Darbo santykiai
 • Politiniai mokslai
 • Sociologija

Vieta

Skirtingai nuo tipinio JAV universiteto miestelio, UBA neturi pagrindinio universiteto miestelio. Universitetą sudaro keli nepriklausomi akademiniai padaliniai (fakultetai), kurie yra išsibarstę įvairiose apylinkėse visoje Buenos Airėse. „Facultad de Ciencias Sociales“ yra apie 20 minučių pėsčiomis nuo IES Abroad esančio centro ir daugumos IES Abroad būstų.

Universidad Torcuato di Tella (UTDT)

„Torcuato Di Tella“ universitetas yra nedidelis privatus universitetas, kuris pritraukia studentus iš visos Pietų Amerikos. Dėl stipraus šio universiteto akademinio griežtumo, jūs turite būti geros akademinės būklės ir turėti bent penkis ispanų semestrus, kad galėtumėte stoti į kursus. Jūs taip pat turite gerai įvertinti ispanų kalbą ir pateikti papildomą paraiškos medžiagą.

Norėdami sužinoti apie jūsų, kaip UTDT studento, kursų sąrašą, apsilankykite jų kursų kataloge.

 • Architektūra
 • Verslas
 • Ekonomika
 • Vyriausybė / politikos mokslai
 • Istorija
 • Tarptautiniai santykiai
 • Įstatymas
 • Rinkodara
 • Visuomeniniai mokslai

Vieta

Universiteto pastatai yra Belgrano kaimynystėje, šiaurinėje Buenos Airių dalyje. Į darbą ir atgal per UTDT į IES Abroad esantį Buenos Airių centrą laikas paprastai yra 45 minutės.

Pontificia Universidad Católica de Argentina (UCA)

Įkurta 1958 m., Pontificia Universidad Católica Argentina yra pirmaujantis universitetas, pripažintas tarptautiniu mastu. UCA priima maždaug 22 000 studentų, kiekvienais metais priima apie 700 tarptautinių studentų iš 40 šalių. Jūs įstosite į „Argentina Today“ kursą arba bent į vieną kitą universiteto kursą. Papildomi kursai galimi šiose disciplinose:

 • Verslas
 • Filosofija
 • Psichologija
 • Socialinis, politinis

Vieta

Universiteto Buenos Airių miestelis yra madingame Puerto Madero kaimynystėje, kuri yra istorinė krantinės zona palei Rio de la Plata. Kelionė į darbą ir atgal iš UCA į Buenos Airių centrą IES Abroad paprastai vyksta 20–30 minučių viešuoju transportu.

Paslaugos mokymasis

Dalyvavimas mokymosi paslaugų srityje Buenos Airėse yra galimybė atsiduoti bendruomenei, gilinant miesto kultūrą ir visuomenę. Dirbdami kartu su vietiniais žmonėmis siekdami bendro tikslo, iš pradžių patiriate kai kurias socialines problemas, turinčias įtakos Buenos Airėms, kartu įnešdami savo įgūdžius į bendruomenės orientuotą sprendimą.

Paslaugų mokymosi patirtis susideda iš laiko, praleisto vietinėje organizacijoje, lydimo akademinio, skirto kreditų mokymosi seminaro. Seminaro metu jūs susisteminote laiką savo priimančiosios bendruomenės problemoms aptarti ir diskutuoti ir net tyrinėti.

Galimos praktikos gali būti organizacijos, orientuotos į neįgaliųjų gynimą, bendruomenės sveikatą, rizikos grupės jaunimą, benamystę ir kitas Buenos Airėse esančias socialines problemas.

Paslaugų mokymosi praktikoje jūs praleidžiate mažiausiai aštuonias valandas per savaitę arba iš viso 112 valandų per semestrą.

Savanorių galimybės

Kai savanoriaujate Buenos Airėse, turite galimybę pakeisti vietinę bendruomenę, susitikdami su naujais žmonėmis ir įgydami naują požiūrį į pasaulį. Jei esate aistringas savanoriškam darbui užsienyje, tiesiog praneškite apie tai savo darbuotojams kadencijos pradžioje. Buenos Airėse buvusios galimybės apima savanorišką veiklą NVO, kurios misija yra kovoti su skurdu padedant pagerinti gyvenimo sąlygas ir suteikiant namus nepasiturintiems žmonėms. Jūs galite dalyvauti vieną kartą arba visą savo semestrą.

Stažuotės

Stažuotis, kol jūs studijuojate Buenos Airėse, suteikia naudingą darbo patirtį ir suteikia daugybę ilgalaikių karjeros privalumų. Tu tai padarysi:

 • Pridėkite tarptautinę darbo patirtį į savo CV
 • Gaukite tikrą darbo patirtį ir įgūdžius
 • Sukurkite savo pasitikėjimą

Visi mūsų stažuotės yra prižiūrimi ir uždirba IES Abroad kreditą. Jūs dalyvaujate seminare, kuris papildys praktinę patirtį, kurią įgysite stažuotės metu.

Asmeninės paskirties vietos

Kai nurodysite savo susidomėjimą stažuote, mes dirbame su jumis, kad surastume idealią stažuotės vietą, atitinkančią akademinius ir karjeros tikslus. Mes išleidome studentus įvairioms organizacijoms ir įmonėms. Jei šiuo metu nesame dirbę su jūsų dominantine verslo ar organizacijos, mes ieškosime jums tinkamos paskirties vietos.

Paskirties vietos pavyzdžiai

Ankstesni studentai internavo šiose srityse. Nematote savo lauko, esančio čia? Tiesiog pakalbėkite su savo IES Abroad patarėju - visada pridedamos naujos stažuotės.

 • Menas
 • Verslas
 • Švietimas
 • Žurnalistika
 • Visuomenės sveikata

Išvykos į gamtą

Nepaisant to, kad jūsų nuotykiai prasideda Buenos Airėse, mūsų išvykos veda jus už miesto ribų, norėdami atrasti savo priimančiosios šalies kultūrą ir tradicijas. (Kai kurioms iš šių kelionių gali reikėti papildomų išlaidų.) IES Abroad taip pat organizuoja daugiau nei 30 kultūrinių renginių ir kelionių kiekviena kadencija.

Galimos kelionės vietos gali būti:

Jujuy

4 dienos | Kritimas

Patirkite Jujuy provinciją, esančią netoli Bolivijos sienos, ir užsiimkite tokia veikla kaip žygiai Andų papėdėse ir Salinas Grandes druskos butuose. Būdami ten, mėgaukitės unikalia vietine virtuve ir kultūra, įskaitant vietos folkloro muziką ir šokius.

Kolonija

1 diena | Kritimas

Keliaukite per Plate upę į Urugvajų norėdami aplankyti 300 metų senumo Kolonijos miestą. UNESCO pasaulio paveldo objektas, istorinis Kolonijos kvartalas atspindi senąjį Ispanijos ir Portugalijos kolonijinį stilių su siauromis akmenimis grįstomis gatvelėmis ir jo pradinio forto liekanomis, o su rafinuotomis kavinėmis, iš kurių kai kur atsiveria vaizdas į upę link Buenos Aires tolimoje vietoje.

Luján

1 diena | Kritimas

Aplankykite Liudžano miestą su garsiąja katedra, kurioje piligrimai atvyksta iš visos šalies. Mėgaukitės atviros didesnės Buenos Airių provincijos laukais, o kitą dieną praleiskite estancia (galvijų fermoje).

San Isidro

1 diena | Kritimas

Turas San Isidro - vienas gražiausių Buenos Airių priemiesčių, žinomas dėl savo turtų ir tradicijų. Pasivaikščiokite po ekskursiją po pagrindinę miesto aikštę su neogotikine katedra ir rankdarbių mugė. Apžiūrėkite „Villa Ocampo“ muziejų, rašytojos Viktorijos Ocampo namus ir vieną iš UNESCO pasaulio paveldo vietų.

Pastaba: IES Abroad kelionių po IES Abroad kelionės tikslai, veikla ir buvimo trukmė gali skirtis atsižvelgiant į terminą ir laisvą vietą.

Kelionės, susijusios su kursais

Su kursais susijusios kelionės yra akademinės išvykos, susijusios su kursais. Jie organizuojami siekiant papildyti IES Abroad kursus ir prisidėti prie bendrų Argentinos kultūros ir visuomenės žinių. Dalyvavimas yra pagrįstas registracija į kursus.

Ankstesni trumpų su kursu susijusių kelionių pavyzdžiai:

 • Kelionė po miestą su graffiti
 • Pagrindiniai muziejai Buenos Airėse
 • Ekskursijos po istorinius rajonus
 • Buenos Airių teatrai, įskaitant Colono operos teatrą
 • Vizitas į „Palacia Paz“

Išplėstinė su kursu susijusi kelionė

Kurso „Pagaminimo Patagonija“ kurso studentai keliauja į Bariloche miestą Patagonijoje, pietų Argentinos regione, garsėjantį vaizdingu grožiu dykumų, stepių ir pievų pavidalu. Per šią daugiadienę su kursu susijusią kelionę, kurią galima įsigyti už papildomą mokestį, studentai studijuoja vietos bendruomenes ir regiono kultūras.

Kasdienis gyvenimas

Dalis dalykų, leidžiančių jaustis kaip namuose Buenos Airėse, daro viską, kad padėtume jaustis saugūs ir prižiūrimi. Nesvarbu, ar tai orientacijos programa, leidžianti jaustis pasiruošusiems, gerai įrengtą ir patogų būstą, ar išvykos, kurios nuveda jus į nutolusį taką - mes visi rūpinamės savo studentų paslaugomis.

Orientacija

Programa prasideda orientacija, kuri supažindina jus su mūsų Buenos Airių darbuotojais, kolegomis studentais ir Buenos Airių miestu.

Kalbos mokymas ir įvadas į šnekamąją kalbą ispanų kalba Argentinoje yra papildomi orientacijos komponentai.

Jūs taip pat gaunate akademines konsultacijas ir registruojatės IES Abroad bei partnerių universiteto kursuose.

Mūsų išsami orientacija

Būstas

Mes norime įsitikinti, kad jūsų didžiausias iššūkis yra nuspręsti, kokių orientyrų pirmiausia pamatyti ar atrasti geriausią kavinę, o ne rasti vietos, kurioje jaustumėtės. Mes stengiamės rasti būstą, atspindinčią, kaip gyvena vietos mokiniai. Mūsų tikslas yra tai, kad išvykdami iš Buenos Airės, jis jaučiasi kaip namuose.

Homestays - jūs gyvenate su šeima ar señora privačiame homestay. Šios rezidencijos yra centrinėje Buenos Airių dalyje. Gyvenimas homestatyje yra puikus būdas pagerinti savo kalbos sklandumą ir pasinerti į vietinę kultūrą. Per savaitę patiekiama dvylika patiekalų, ir kiekvienas studentas turės savo kambarį.

Papildoma veikla

Atradimai

Per savo kultūrinius renginius ir renginius peržiūrėkite, kaip gyvenate ir mokotės Buenos Airėse:

 • Apsilankymas gyvybingoje vietinėje "Mataderos" kaimynystėje
 • Svečių paskaitos apie istoriją, politiką ir šiuolaikines problemas
 • Ekskursijos po San Telmo, Recoleta ir Teatro Colón
 • Įdomus vakaras Madero Tango vakarienėje ir Tango šou

Kaina

Apsvarstykite šias kainas kaip pradinį tašką. Mes rekomenduojame kreiptis į savo studijų užsienyje biurą, kad nustatytumėte faktines jums mokamas išlaidas, susijusias su finansine parama, stipendijomis, namų mokyklos politika ir kitais veiksniais.

2020 m. Vasara

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
2020 vasara 13 345 USD 3 155 USD 230 USD 16 730 USD

Mokslo metai

Terminas Mokymas Būstas Draudimas Iš viso
Mokslo metai 23 530 USD 6 180 USD 550 USD 30 260 USD

Stipendijos

Programos stipendijos

John Gearen Dublino arba besivystančių regionų stipendija

Iki 1000 USD; skiriama 2 studentams kiekvienais metais.

Johnas Gearenas, daugelio metų IES Abroad direktorių valdybos narys ir šešerius metus buvęs valdybos pirmininkas, yra pagrindinis nekilnojamojo turto advokatas ir Rodo mokslininkas, susijęs su daugybe filantropinių priežasčių. Ponas Gearenas dosniai įsteigė šią stipendiją, siekdamas paremti studentus, kurie domisi studijomis IES Abroad centre besivystančiame pasaulio regione (Argentinoje, Čilėje, Kinijoje, Ekvadore, Airijoje, Maroke ar Pietų Afrikoje).

Dr. William Louis Gaines poreikiais pagrįsta istorija arba tarptautinių ryšių stipendija

Iki 1875 USD; kasmet skiriama 4–6 studentams.

Ši stipendija pavadinta dr. William Louis Gaines, IES Abroad prezidento, 1974–1992, garbei. Dr. Gainesas buvo skirtas stiprinti IES Abroad akademinę struktūrą, išplėsti IES Abroad vietų apimtį ir užsitikrinti finansinį organizacijos pagrindą.

Atviri istorijos ar tarptautinių santykių studentams.

Adelyn Dougherty Leander poreikiais pagrįstų urbanistinių klausimų stipendija

Iki 3000 USD; kasmet skiriama 4–6 studentams.

Atvira studentams, besidomintiems miesto studijomis (nereikia studijuoti pagrindų miesto studijose).

Viljamas E.

Svyruoja iki 1000 USD; kasmet skiriama 4–6 studentams.

Šios stipendijos yra skirtos studentams, besidomintiems studijomis ispaniškai kalbančioje šalyje.

Kathleen Kervin Diamond apdovanota stipendija

Kiekviena iki 2000 USD; kasmet skiriama 4–6 studentams.

Kathleen Diamond yra kalbų paslaugų pramonės konsultantė, verslininkė ir verslo vadovė. 1979 m. Ji įkūrė „Language Learning Enterprises, Inc.“ (LLE®), viso aptarnavimo kalbų bendrovę, įsikūrusią Vašingtone. Ji yra pripažinta kaip ankstyva telefonų vertimo pradininkė, LLE-LINK įkūrusi 1990 m. Pradžioje. Per ateinančius 20 metų, jai vadovaujant, įmonė išaugo į dinamišką, kelių milijonų dolerių vertės korporaciją, aptarnaujančią daugybę klientų tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose, JAV ir visame pasaulyje. 2009 m.

Mūsų centras

„ IES Abroad Buenos Aires“ centras yra Buenos Airių miesto centre, pėsčiomis nuo „Plaza San Martin“ ir „Recoleta“ kapinių.

Funkcijos apima:

 • Klasės
 • Studentų holas
 • Biblioteka ir grupės studijų kambarys
 • Virtuvėlė
 • Personalo kabinetai
 • Greita interneto ir spausdintuvo prieiga
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Skaityti daugiau

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Skaityti mažiau
Čikaga , Amsterdamas , Arlis , Oklandas , Barselona , Pekinas , Berlynas , Buenos Airės , Keiptaunas , Kraistčerčas , Dublinas , Freiburgas , Granada , Londonas , Madridas , Milanas , Nagoja , Nantas , Niujorkas , Malonu , Paryžius , Oksfordas , Kitas , Rabatas , Roma , Salamanka , Santjagas , Šanchajus , Siena , Sidnėjus , Tokijas , Puerto Ayora , Viena , Honkongas , Puerto Bakerizo Moreno , Kembridžas + 35 Daugiau Mažiau