Ar ne pavargote naršydami darbo skelbimus, kuriems reikia patirties? Ir kaip jūs bet kokiu atveju turėtumėte gauti patirties?

Mes galime padėti

Jei esate bakalauras, antrosios pakopos studentas ar neseniai baigęs universitetą ar kolegiją, tai yra programa jums! Mes padėsime sklandžiai pereiti nuo akademinio prie profesinio pasaulio.

Ką tu gavai:

  • stažuotė jūsų dominančioje srityje, 100% garantuota!
  • Šlifuotas CV ir motyvacinis laiškas be vargo
  • vietos orientacija ir patarimai, todėl greitai jausitės kaip savo naujoje aplinkoje kaip namie

„Backpacker“ parinktis: mūsų prieinamiausia programa!Į programos mokestį įeina stažuotės, CV poliravimas ir karjeros ugdymas, taip pat akademiniai kreditai: 2250 € fiksuotas mokestis

Ar studijuojate ES, „NNorway“, Šveicarijoje ar Islandijoje? Už programą turėsite sumokėti tik 1360 eurų

Peržiūrėkite išsamią programos informaciją:

https://www.goforit.brussels/internship-anytime/

Taikymas yra paprastas: spustelėkite ir užpildykite formą

Paraiškos procesas

  1. Užpildykite paraiškos formą ir pridėkite savo CV. Tada gausite el. Laišką su kai kuriais laiko pasiūlymais, kad galėtumėte užsisakyti interviu su mūsų priėmimo klausimais.
  2. Per 30–40 minučių trukmės „ Skype“ / telefono pokalbį mes paprašysime jums apie savo foninę patirtį, tikslus ir motyvacijas. Mes aptarsime jūsų turimas galimybes, atsižvelgiant į jūsų įgūdžius, patirtį ir karjeros tikslus. Tai yra jūsų šansas parodyti ir parodyti mums, kodėl gausite gerą kandidatą į mūsų programą.
  3. Taip, jūs norite ateiti! Mokėkite užstatą ir patvirtinkite savo vietą. Užstatas yra 100% grąžinamas (tik) tuo atveju, jei mes negalime užtikrinti jūsų stažuotės ar atsisakoma išduoti jūsų vizą. Pradėsime nedelsiant užtikrinti jums vietą ir būstą. Programos mokesčio likutis bus mokamas prieš pradedant programą.
  4. Dokumentai: atsiųskite mums savo universiteto stažuotės sutarties šabloną. Mes paprašysime pasirašyti elgesio gaires ir privatumo susitarimą.
  5. Kartu mes parengsime jūsų CV ir motyvacinį laišką, o mes užtikrinsime jums puikią praktikos vietą .
  6. Jei priimančiajai įstaigai reikalingas „Skype“ / telefono pokalbis, mes treniruosime jus ir padėsime Jums pasiruošti. Jūsų stažuotė paprastai bus patvirtinta prieš atvykstant. Rekomenduojame užsisakyti skrydžius, kai tik patvirtinsite vizą.

Kada ateis

Mes rekomenduojame per aštuonias savaites baigti stažuotę ir sužinoti apie Briuselį, ES ir jūsų biurą. Jei turite dar daugiau laiko, tai puiku!

Mažiausia stažuotės trukmė yra keturios savaitės.

Duokite sau daugiau laiko atsipalaiduoti, keliauti aplink, žr. Europą / Briuselis / Belgija. Visi darbai ir nežaidimas nėra europietiškas būdas :-)

Taikykite mažiausiai aštuonias savaites iki pradžios datos. Pavėluoti prašymai bus nagrinėjami kiekvienu atveju atskirai.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Go For it Brussels »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 29, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Atvira registracija
Duration
1 - 3 mėnesių
Dieninės
Price
2,250 EUR
Įgykite geriausios darbo patirties už prieinamą kainą
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date