Read the Official Description

Biologija yra įvairi tema, kuri gali apimti daug specializuotose srityse. Mes siūlome kursus daugelyje biologinių mokslų, iš Anatomijos į zoologijos. Mes taip pat teikiame naudingus kursus tiems, kurie planuoja eiti į medicinos ar slaugos karjeros. Mūsų biologijos mokslų studijų programos atitinka perdavimo reikalavimus įvairių rūšių srityse.

Perkėlimo ir PAGRINDINIAI REIKALAVIMAI Biologijos mokslų yra prieinami konsultavimo centras. Perkelti studentai planuoja pagrindinis biologija, botanika, zoologija, ekologija, mikrobiologija, Anatomija, fiziologija, miškininkystė, laukinės gamtos valdymo, gamtos išteklių, Medicina, Stomatologijos, Veterinarija, Optometrija ir farmacijos turėtų konsultuotis su konkrečių perdavimo reikalavimus konsultanto.

biologiniai mokslai

laipsnius Jei jus domina bet srityje biologijos pobūdžio, tai yra studijų programa jums reikia. Mes pateikiame jums su kursinių patenkinti perdavimo reikalavimus daugiau nei dvidešimt rūšių srityse. Į karjeros keliai jūs galite pasiimti įvairių miškininkystės į Ergoterapijos. Biologinis mokslą kaip laipsnis taip pat gali padėti jums gauti pradinio lygio poziciją pasirinktą srityje.

Programa studentų mokymosi rezultatams (PSLOs)

  • Taikyti mokslinius metodus projektuoti, elgesio eksperimentus, ir bandymo hipotezes.
  • Vykdyti mokslinius literatūros apžvalga, kritiškai vertinti ir interpretuoti biologinę informaciją.
  • Apybraiža organizavimą ir integraciją biologinių sistemų.
  • Taikyti laboratoriją ir / ar lauko įgūdžių, reikalingų atsakyti biologinius klausimus.
  • Kaip informuoto ir atsakingą asmenį, vertinti šiuolaikinius biologinius klausimus, kuriuos socialinius ir / ar etines pasekmes.
Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Rugs 2019
Duration
18 mėnesių
Full-time
Price
1,544 USD
Studijų; Knygos ir reikmenys: $ 2224; On-campus kambarys ir lenta: $ 10,380
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
End Date
Application deadline

Rugs 2019

Location
Application deadline
End Date